Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » gleby

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gleby, Jaki gleby zaliczyliście?
YnDy

YnDy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YnDy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie najostrzejsze gleby zaliczyliście?
Mi się to zdarzyło wczoraj..
Byłam na 100% pewna że nic mie sie nie stanie.. Polazłam na skatepark.. Przetestowałam wszystkie banki, funboxy itd.. Został tylko jestem quarter.. Jade.. I jak się wyje.. I wolnęłam głową o metalową przeszkodę to rozwaliłam sobię coś w plecach.. Boli mnie dupa, na głowie mam guza o 10 cm średnicy (kółko  :().. Miałam podobno wstrząs mózgó mały.. Wylądowałam na chwile w szpitalu.. Dali mi jakiś zastrzyk i poradzili żre mam uważać na głowę a o skateparku w tym miesiącu nie mam co mysleć.. Potem jeszcze żygałam dwie godziny (od wstrząsu mózgu)  :stare: Przez godzinę po upadku miałam zaniki pamięci.. Tzw. nie pamiętałam co mi się stało.. Mimo że nie połamało mi się nic i tak uważam to za najgroźniejszą glebę w życiu rolkowym przez 8 lat.. Teraz na skate park mogę chodzić tylko z kaskiem i kilogramami ochraniaczy! Pozatym złamałam sobię rękę 3 lata temu przy grabie z kickera.. Ale to już inna historia  :P

Napisane Aug 4, 2005, 10:03 am
sket

sket

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sket zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie miałem super  żadnej gleby tylko uderzyłem plecami o ziemie :cyclops:

Napisane Aug 7, 2008, 2:42 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2008, 8:52 pm przez olas11
alienn

alienn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alienn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałem sobie zrobić grinda i potknąłem się (nie wiem jak to inaczej ująć). Złamałem sobie obojczyk i rękę (otwarte złamanie). Bolało :(

Napisane Aug 12, 2008, 1:41 pm
Bielack

Bielack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bielack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziś kaciłem 8 schodów ;d i piętę se odbiłem a tak to łapę połamałem  bo zachciało mi się grindować na czymś na czym nawet jakiś pro evul skejter by się nie ślizgał ;d;d ale cóż ludzka głupota ;d

*Napisane Aug 13, 2008, 12:21 am
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja złamałem łape na chulajnodze  haha  :) :) B) ^^)

*Napisane Dec 20, 2008, 4:25 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrubyAdam powiedział(a):

Bardzo śmieszne. Hahahah :(

Napisane Dec 21, 2008, 3:13 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na razie miałem obdarte ręce i kolana, a poważniejszych nie zaliczyłem  ^^) i nie zamierzam :cyclops:

Napisane Dec 24, 2008, 2:42 pm
Fiolek4ever

Fiolek4ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fiolek4ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja się 19.1.09 wywruciłem czyli 4 dni temu złamałem nogę i rozwaliłem głowe
za 2-3 miesiące będę mugł wejść na rolki ale nie wiem za ile skakać :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Napisane Jan 23, 2009, 7:55 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
GrubyAdam powiedział(a):

Bardzo śmieszne. Hahahah :(

No serio złamałem rękę na chulajnodze powaga

Napisane Jan 26, 2009, 2:13 pm
alien852

alien852

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien852 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to nic strsznego, tylko zwolnienie z wf na połroku. Cos sie w plecach w odcinku tu u dołu przy dupie popękało i nie dałem rady biegac ani nic. Musiałem na chacie połroku siedziec.

Napisane Feb 4, 2009, 11:47 am
Mickey342

Mickey342

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mickey342 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siedziałeś na chacie pół roku a co ze sqlem ???  :stare:

Napisane Mar 3, 2009, 3:34 pm
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skacząc przez ławkę wywaliłem się na ryj. skacząc z kickera wypieprzyłem się na dupę. xD a tak to żadnych grożnych wypadków. ;)

Napisane Mar 3, 2009, 4:10 pm
bycza600

bycza600

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bycza600 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na prostej drodze... potłuczone szkło na asfalcie po jakims wypadku samochodowym chyba, wpadłam w poślizg no i szkło wyladowało w obu dłoniach i brodzie...
jak jest mróz zimą tp fajnie blizny widać :D xD ale nic powazniejszego poza tym nic...
choc i to zaj*** bolało

Napisane Apr 20, 2009, 8:20 am
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla dzici jeżdzących bez ochraniachy na piszczele:

Grindowałam na murku nie pamietam czy mizu czy soul ale miałam zjechaną skórę z całej piszczeli od momętu gdzie się kończą rolki do kolana, przesuniętą rzepkę i jeszcze coś. Było zajeiście  :cyclops:

Napisane Apr 21, 2009, 9:29 am Ostatnio edytowane Apr 21, 2009, 9:29 am przez monkey255
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybudowali nowy skatepark niedlako nas... to trzeba bylo odwiedzic :D Nie minelo nawet 20 min... wskoczylem na rurke chcialem frontside wyszedl royal i ... "ryj to asfalt" :D Czacha w ziemie :P

Napisane Jun 11, 2009, 9:26 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio chciałem zrobic royala na zeje.iście wysokiej rurce i żle trafiłem i sobie rozwaliłem jajka , całe szczęście , nie było nic poważnego .
A około dwa lata temu nowe roleczki testowałem i sobie połamałem rzebra na boxie ;]

Napisane Jun 12, 2009, 10:49 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tyle ich było ze nie pamietam

Napisane Jun 12, 2009, 6:25 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W glebach sie liczy to aby wyjsc z niej calo :D
Bo jak sie ktos zabije to juz nie gleba a scena z sadistic.pl czy jakos tak :D
"Jak sie nie wywalisz to sie nie nauczysz "  - to nas motywuje :x

Napisane Jun 12, 2009, 9:14 pm
Bazancik

Bazancik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bazancik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie najgorsza kontuzja to była zerwanie mięśnia karkowo sutkowego czy jakoś tak.Miałem przez miesiąc chodzić w kołnierzu strasznie mnie to bolało.Poszedłem do kręgarza i nastawił w 5 min przestało boleć więc bardziej polecam kręgarzy niż ortopedów czy jakiś tam innych lekarzy na takie kontuzje. No i miałem jeszcze połamany nos bo z rampy spadłem ale to inna sprawa B)

Napisane Jun 12, 2009, 11:19 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bazancik powiedział(a):
U mnie najgorsza kontuzja to była zerwanie mięśnia karkowo sutkowego czy jakoś tak.Miałem przez miesiąc chodzić w kołnierzu strasznie mnie to bolało.Poszedłem do kręgarza i nastawił w 5 min przestało boleć więc bardziej polecam kręgarzy niż ortopedów czy jakiś tam innych lekarzy na takie kontuzje. No i miałem jeszcze połamany nos bo z rampy spadłem ale to inna sprawa B)

mięsień nastawił Ci kręgarz ? 5 z anatomii stary....

Napisane Jun 13, 2009, 1:57 am
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
Bazancik powiedział(a):

mięsień nastawił Ci kręgarz ? 5 z anatomii stary....

Może nie miał zerwanego mięśnia tylko staw. Też to miałem. Pojeździłem tydzień, jeb na quaterze i znowu mi strzyka. JAk czasami ruszałem głową na lekcji i głośniej strzyknęło to brecht leciał w klasie.

Napisane Jun 14, 2009, 4:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja