Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kim chcielibyscie zostac w pr...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod>
Kleo13

Kleo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kleo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat moze dupny ale co tam odpowiadajcie ja chcialabym zostac albo archeologiem lub doktorem medycyny sądowej  ;) pozdrawiam

Napisane Jun 24, 2007, 7:24 pm
Qba007

Qba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mądrym i wykształconym człowiekiem. Jeśli będę taką osobą nie będę miał problemu ze znalezieniem pracy. Wszyscy mi mówią iż nadaję sie na aktora, ale mnie to jakoś nie kręci.

Napisane Jun 24, 2007, 7:28 pm
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.malarz-tapeciarz albo rzeznik-wedliniarz  B) :P

Napisane Jun 24, 2007, 7:52 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzeźnik

Nie no ale tak serio to chciałbym zostać architektem budowlanym;P
Albo jakimś dyrektorem żeby się nie narobić ale zarobić :)

Napisane Jun 24, 2007, 7:52 pm
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak byłem mały to chciałem być strażakiem, później architektem, następnie prawnikiem,  potem aktorem, a teraz informatykiem. Ale nie ma to jak mieć swój skateshop, który chciałbym mieć, ale wiem, że i tak się nie uda.

Napisane Jun 24, 2007, 8:17 pm
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle ze jakis techniczny zawód (elektronik,mechanik,mechatronik) bo według mnie teraz jest na to zapotrzebowanie i trzeba myślec o przyszłosci a nie isc tam gdzie nam sie podoba :)

Napisane Jun 24, 2007, 8:49 pm
ChildOfSun

ChildOfSun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChildOfSun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedyś marzyłam o medycynie, a dokładniej chirurgii lub psychiatrii... Niestety jak narazie, patrząc na moje oceny nie zapowiada się, żebym miała tam jakieś szanse. Dlatego poki co myślę o kosmetologi, a później pójdę na kurs i będę charakteryzatorką, wizażystką lub stylistką ;)

Napisane Jun 24, 2007, 8:54 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sfbFILIP powiedział(a):
Jak byłem mały to chciałem być strażakiem, później architektem, następnie prawnikiem,  potem aktorem, a teraz informatykiem. Ale nie ma to jak mieć swój skateshop, który chciałbym mieć, ale wiem, że i tak się nie uda.

ja tez chce miec swoj skateshop i swoja firme deckow i stuffu roznego :) i to wcale nie jest tak ze sie nie da, wszystko sie da tylko trzeba w to wierzyc i sie starac ;)

Napisane Jun 24, 2007, 9:00 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym chciał być znanym skateerem :D
a tak serio to chciałbym być  mechanikiem.
Kiedyś chciałem być strazakiem ale mi przeszło.
Albo chciałbym być kaskaderem.Fajowa praca.

Napisane Jun 24, 2007, 10:07 pm
Sebolex

Sebolex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebolex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Typem z family frost ten wóz zółty z tą melodyjką pełno lodów oh poprostu RAJ !

A tak na serio to jakimś Lekarzem i zarabiać duzo kasy

Napisane Jun 24, 2007, 10:08 pm
KoOoWaAL

KoOoWaAL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoOoWaAL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Maklerem lub biznesmenem ... ciagnie mnie do tego...

Napisane Jun 24, 2007, 10:18 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chce zostać inżynierem budowlanym.

Napisane Jun 24, 2007, 10:46 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

operator łopaty lub murarz-tynkarz-akrobata  :P

Napisane Jun 24, 2007, 10:48 pm
Agii

Agii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym chciala kebaby robic xD nie no tak serio to chcialabym gdzies w kuchni pracowac.. np jakas restauracja itp:P

Napisane Jun 24, 2007, 10:51 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ważne, alby duuuużo zarabiać :P A tak poważnie to inżynieria budowlana, maszty, mosty albo coś podobnego

Napisane Jun 24, 2007, 10:55 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym byc strażakiem, 20 lat pracy i mozna isc na emeryturke. Zarobki też niezle

Napisane Jun 24, 2007, 10:59 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze chciałem zostać lakiernikiem samochodowym.....
Lub Baloniarzem-choc to nie zawód tylko hobby....
A teraz chciałbym otworzyc jakies Bistro.....

Napisane Jun 24, 2007, 11:08 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PRO skateboarder xD
Chciałbym zarabiać z mojego hobby =]

Napisane Jun 24, 2007, 11:23 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 wyjścia:
- pracować w Anglii/Stanach (w sumie, to byle gdzie, byle tam mieszkać).
- pracować jako tłumacz w jakiejś ociekającej w kasę agencji, wydawnictwie bądź firmie ;D.
- zostać prezesem sieci biur podróży... mniammm... kasa byłaby duża, a i w kręgach moich specyficznych zainteresowań.

Napisane Jun 24, 2007, 11:41 pm
Ulla

Ulla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ulla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałabym byz architektem, ale pojde na renowacje i przejme firme po ojcu. Po co mam sie meczyc skoro jestem juz ustawiona :p

Napisane Jun 25, 2007, 1:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja