Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Widzieliście na żywca jakiego...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Widzieliście na żywca jakiegoś PRO'sa ?, Widział ktoś ??
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak widzieliście to napiszcie jakiego, lub jakich :)

Napisane Aug 5, 2005, 10:09 am
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem gości z Cliche i 5boro

Napisane Aug 5, 2005, 10:51 am
black2525

black2525

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to black2525 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widziałem team Nervousa.

Napisane Aug 5, 2005, 4:32 pm
CoCo

CoCo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CoCo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widziałem kolesi z Clicha. Fradin jest Git :D

Napisane Aug 5, 2005, 8:25 pm
metrox

metrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm gwiazdy Polski jak Gutek czy Kotrych a z zagranicznych to team AEON'a i kilku kolesi z VOLCOMA :)

Napisane Aug 6, 2005, 5:41 pm
uszaty90

uszaty90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uszaty90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widziałem Gutka Tomka Kotrycha i Kubę Perzyne na Spoko Dzieciak Tour

Napisane Aug 6, 2005, 11:38 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak chodze do nas do skateparku to widze Bartka Kotowicza, Kube Bączkowskiego, Marcina Jakubowskiego i wielu innych, pozdro :P

Napisane Aug 7, 2005, 4:06 pm
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widziałem jak goscie z mtv byli w skateparku (po polskich skateparkach czy jakos tak)

Napisane Aug 7, 2005, 4:27 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mazi_ powiedział(a):
ja! nawet podałem (może oni mi) rękę. A byli to Tadeusz "Gutek" Szymański, Tomek Kotrych i Kuba Perzyna... hoho nawet od Tomka dostałem spodnie Mality z czego bardzo się ciesze :) Fajni są...nie jakieś cwaniaki co kozaczą że dobrze jeżdżą itp. :) Fajnie sie z nimi rozmawiało itp.

tak wcale nie kozacza bardzo fajni sa...

conajwyzej Kuba jest taki, Gutek i Kotrych to szpanerka jakich malo:/

Napisane Aug 8, 2005, 10:40 am
entwu

entwu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to entwu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Arto Saari i Ali Boulala widzialem ich na Etnies Europen Open
i jescze wielu innych prosow. No i team OSIRISA ktory byl w poprzednie wakacje w krk  B)

Napisane Aug 8, 2005, 5:27 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gołego(tomek goławski spox koleś był wlsnie w blue city i jak jeździł to śpiewal:) hehehehe ), jacka pawłowskiego piotra kielba, karola furmańczyka, beniamina kojoło, sticormana, hindusa wszystkich w blue city:) chociaż byłem tam tylko 3 dni:D

Napisane Aug 8, 2005, 8:37 pm
Coupler

Coupler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coupler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aj widziałem teamy cortoz lando 5boro i polski aeon

Napisane Aug 8, 2005, 11:27 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widziałem 5 boro i aeon(polski team) w katowicach i cortoz i lando w rybniku:P

Napisane Aug 10, 2005, 1:03 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

acmeone powiedział(a):
Ja jak chodze do nas do skateparku to widze Bartka Kotowicza, Kube Bączkowskiego, Marcina Jakubowskiego i wielu innych, pozdro :P

no wlasnie :cyclops:

Napisane Aug 10, 2005, 3:20 pm
Gutek_sk8

Gutek_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widziałem lando pl i de
Malite
Jawora
Adamczyka
Team Cortoz
Błaszczyka
Krężela
Kraja
Kosmowskiego
Arto Sarriego

Napisane Aug 13, 2005, 5:36 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na etnies europen open i osiris european tur w krk

Napisane Aug 13, 2005, 6:01 pm
zero192

zero192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zero192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja o polskich prosach nie mowie...
podalem reke arto sraiemu a ali bolala stal ode mnie ok 1 m. widzialem toma penego i jeszcze kilku ale ta 3 jest najwazniejsza

*Napisane Aug 14, 2005, 11:35 am
Kaczka333

Kaczka333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaczka333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

black2525 powiedział(a):
Ja widziałem team Nervousa.
ja tez

*Napisane Sep 17, 2005, 6:45 pm
Lukasz1991

Lukasz1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukasz1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widzialem gosci z POGO i Nervousa :P B)

Napisane Sep 17, 2005, 11:08 pm
pipen1991

pipen1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pipen1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BArtek Pochyslki Bartek Milczarek i paru innych

Napisane Sep 20, 2005, 9:23 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja