Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Praca sezonowa ....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Praca sezonowa .... , Pracujecie gdzieś ? ?
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Chciałem się dowiedzieć co sądzicie o pracy sezonowej?
Czy gdzieś pracujecie?
Jeśli tak to dlaczego?
No i czy jesteście zadowoleni z wynagrodzenia ?:)

Napisane Jun 25, 2007, 4:54 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna sprawa.Ja kiedyś zbierałem truskawki.W tym roku będe zbierał.
Co do kasy to w sumie jestem zadowolony.

Napisane Jun 25, 2007, 4:55 pm
ulmanos

ulmanos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ulmanos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Praca sezonowa to chyba najlepsza szansa żeby zarobić trochę kasy w wolnym czasie.
Ja pracuje u mojego staruszka w firmie przy ogrodzeniach( w moim wypadku malowanie 
słupków ) robota fajna no i wynagrodzenie też całkiem całkiem.

Napisane Jun 25, 2007, 5:14 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja właśnie nie wiem gdzie mam iść ... dlatego założyłem temat ...
Mam do wyboru :

**robotę na hali takie tam lepienie kartonów, układanie styropianów ...
za 1450zł brutto

**praca przy kostce brukowej układanie.... za 6zł na godzinę ... Na " czarno " czyli bez zusu ...

No i nie wiem

Napisane Jun 25, 2007, 5:23 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jutro idę do Mac'a na rozmowę w sprawie pracy. Jest jakaś akcja, że osoby niepełnoletnie mogą pracować w wakacje i ferie w Mac'u.
Co z tego będzie to się zobaczy. 2 tyg. temu pracowałem jako barman w restauracji Sioux na Starym Rynku ;)
5zł/h

Napisane Jun 25, 2007, 5:33 pm
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Narazie chodzę na tryskawki, a wynagrodzenie nie jest za duże : 1koszyk truskawek -1zł , a godzina wyrywania chwastów na tym polu 5zł . Trzeba wstawać o 4:00 rano a potem na 17:00 . Teraz chodzę już mniej, bo bolą mnie strasznie ręce, plecy i jestem niewyspany. Mam zamiar chodzić też na czereśnie, ale gości, który to organizuje jeszcze nie dzwonił. Na co zarabiam?? Wszystko robię dla deski i fingerboarda. Brakowało mi kasy, więc z tego co zarobiłem kupiłem deskę, a do fingerboarda zbieram na sklejke na przeszkody.

Napisane Jun 25, 2007, 5:46 pm
kgabsncru

kgabsncru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kgabsncru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pracuje jako kelner w dobrej restauracji-jezdze na cateringi;D::D mila i oplacalna praca bo gruuuuba kasa leci pozdro

Napisane Jun 25, 2007, 6:37 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze nie zarabiałem ale w tym roku może pójdę na truskawki :D

Napisane Jun 25, 2007, 6:40 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś siostra załatwiła mi pracę: roznoszenie ulotek. Ale zwolnili mnie za wiek.
Co mogę robić mając 13 lat ? (po za truskawkami) Pomóżcie!

Napisane Jun 25, 2007, 7:22 pm
Gruszku

Gruszku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gruszku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeszcze raz postaraj się o ulotki. Możesz sobie załatwić operatora wózków widłowych :P Chociaż sam nie wiem czy przyjmą.

Napisane Jun 25, 2007, 7:42 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W następne wakacje może będę pracować w McDonaldzie, bo jest praca sezonowa od 16 lat :).

Napisane Jun 25, 2007, 7:52 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mozliwe że będę pracował w tartaku  B)

Napisane Jun 25, 2007, 8:20 pm
jarekb7

jarekb7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekb7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny sposób na zarobek.

Z dziadkiem i bratem pracuję w pasiece (to tam gdzie są pszczoły), można nawet 800 zł za wakacje zgarnąć (na głowę), z tacie pomagam w betoniarstwie.

A truskawki już sie raczej kończą...

Napisane Jun 25, 2007, 9:38 pm Ostatnio edytowane Jun 25, 2007, 9:39 pm przez jarekb7
ulmanos

ulmanos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ulmanos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przemsk8 powiedział(a):
a ja mozliwe że będę pracował w tartaku  B)

Przejebana robot cały czas jesteś ujebany w trocinach i w pyl. A jaki zarobek? Bo niedaleko mnie w tartaku dają ledwo 5-6zl za godzine.

Napisane Jun 25, 2007, 10:25 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

jarekb7 powiedział(a):

Z dziadkiem i bratem pracuję w pasiece (to tam gdzie są pszczoły), można nawet 800 zł za wakacje zgarnąć (na głowę), z tacie pomagam w betoniarstwie.

No 800 to tak średnio ...
U nas teraz płacą np. za klejenie kartonów 1400zł brutto, za kostkę brukową 1100,
Potem zbieranie pomidorów ok.50zł dziennie co też daje ponad 1000zł, za ogórki chyba 70gr/kg no to wychodzi około też 50zł dziennie, bo tak się mówi ale troche tego trzeba nazrywać... no a roznoszenie ulotek było chyba za 7zł/h

Napisane Jun 25, 2007, 10:42 pm
ulmanos

ulmanos

Member
Wyświetl posty

guumiis powiedział(a):
jarekb7 powiedział(a):

U nas teraz płacą np. za klejenie kartonów 1400zł brutto, za kostkę brukową 1100,
Potem zbieranie pomidorów ok.50zł dziennie co też daje ponad 1000zł, za ogórki chyba 70gr/kg no to wychodzi około też 50zł dziennie, bo tak się mówi ale troche tego trzeba nazrywać... no a roznoszenie ulotek było chyba za 7zł/h

Tu masz racje trzeba się na zrywać i na chodzić ale jaka potem przyjemność że sobie sam zarobiłeś i że możesz  sobie kupić deka wypaśnego, i nie musisz  od starych kasy żulić.

Napisane Jun 25, 2007, 10:45 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamierzam teraz iść na czeresnie, Dlaczego[?] Dla kasy oczywiście...a jak się informowałem wynagrodzenie będzie spoxik...

Napisane Jun 25, 2007, 10:46 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od jutra zaczynam rozdawać ulotki, 4zł za godzinę. Ciekawe ile wytrzymam, postaram sie z te 6 godzin conajmniej;)

Napisane Jun 25, 2007, 10:51 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

ulmanos powiedział(a):
guumiis powiedział(a):
jarekb7 powiedział(a):

Tu masz racje trzeba się na zrywać i na chodzić ale jaka potem przyjemność że sobie sam zarobiłeś i że możesz  sobie kupić deka wypaśnego, i nie musisz  od starych kasy żulić.

Ja zbieram na inne cele :P
01.07.07 Jadę na zlot :D:D
Potem muszę coś lasce kupić fajnego albo zabrać ją w jakieś dobre miejsce np. basen potem pizza, kino , wypad za miasto ... i do domku ;)
No i jakieś wakacje z laseczką oczywiście :)
Potem przyda się trochę sianka na paliwo :P bo motor trochę tego pochłania,
no i nie wiem :P

Oby była kasa, a wydać ją nie będzie trudno :)

Napisane Jun 25, 2007, 11:14 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

praca w zakladzie kamieniarskim, ukladanie pustaków na europalety-3 zł za palete

dupiata robota ;]

Napisane Jun 26, 2007, 1:10 am Ostatnio edytowane Jun 26, 2007, 1:10 am przez Lalo
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja