Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » kółka Almost

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
kółka Almost, co sadzicie o tych kółkach???
diler1989

diler1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diler1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wyżej zamierzam je sobie kupić ale nie wiem co inni użytkownicy o nich sądzą... (głównie modele HOLLOE CORE)

Dodany

Napisane Jun 27, 2007, 11:46 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:14 am przez bydlak
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też chce se kupić kółka almosta hollow core bo to jedyne jakie mi przypadły do gustu, problem tym że do tej pory jeździłem na uzywanych kółkach i zrobiły sie bardzo małe, chce kupić nowe ale zupełnie nie znam sie na firmach kółek, jedyne co mi do głowy przyszło to właśnie almost więc jeśli ktoś miał to wypowiadać sie

*Napisane Jul 11, 2007, 1:31 pm
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja wypowiedź w temacie o kółkach Creme. Będę ją cytował w każdym temacie o deckach o kołach...:

"krzynówek mądrze mówi . Kółka z "wyższej półki" różnią się miedzy sobą nadrukiem i kolorem...
.. podobnie jest z blatami . Nie każda firma ma swoją własną fabrykę . większośc desek tych czołowych firm jest produkowana w tej samej fabryce tyle ,że ma grafikę z logiem swojej firmy... Wytrzymałośc zalezy od miesjca temperatury i innych czynników przez które te dane rzeczy przeszły..."

/
|
tak samo jest z kólkami...

Napisane Jul 11, 2007, 3:02 pm Ostatnio edytowane Jul 11, 2007, 3:04 pm przez pawelflip
tynqa12

tynqa12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tynqa12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam i jak dla mnie są w dechę.

Napisane Jul 14, 2007, 2:09 pm
speedySK8

speedySK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to speedySK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kołka z almosta są kozackie ale troche drogie ale polecam je

Napisane Dec 22, 2007, 8:31 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kumpel jeździ na almostach już około roku i dobrze mu sie trzymają. MI kółka wytrzymują na jeden sezon, a potem trza nowe kupić ^^)

Napisane Dec 22, 2007, 9:07 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ten sam problem. jeżdziłem na nch i są zajebiste

Napisane Dec 22, 2007, 9:18 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam te kółka i są wiecej niż super polecam

Napisane Dec 26, 2007, 2:18 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja