Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Mu online

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mu online, czy w to gracie:D
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mu online to zarąbista gra,podobna do diablo.
Jeśli ktoś w to gra wpisujcie sie i mówcie czy gracie na globalu czy na prv servach:D

Napisane Aug 5, 2005, 8:37 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogłes to podać
oficjalna stronka

screenshot

http://www.muonline.com/ReGlobal/images/sub_gallery/screenshot_b_009.jpg
ok gierka wyglada nieźle

darmowa? płatna? ogólnodostepna?  dawaj jakieś info bo nie chce mi sie tego sprawdzac

Napisane Aug 6, 2005, 4:29 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2005, 4:29 pm przez Zyga
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to tak: giera darmowa:) www.muonline.com rejstrujemy sie i ściągamy i gramy. Są też prywatne servery za free.
www.cafewebzen.pless.pl  jeden z serverów,jest ich masa:)

Napisane Aug 6, 2005, 7:55 pm
MisticBili

MisticBili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MisticBili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gierka bardzo zarąbista.
Widziałem ją u kumpla.Podobna do diablo.
Jest exstra.

Napisane Aug 7, 2005, 8:39 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok zainstalowałem odpaliłem
do wyboru maya i widget

jestem na widget dopiero lvl 6 ale......
gierka daje rade ale lvl strasznie wolno rosnie az troszke nudzi nie wiem czy bedzie mi sie chciało w to grac

@Bart-ek  podałeś jakis inny serwer czy można tam wskoczyć ze swoja postacią czy bed zaczynał od nowa ?

Napisane Aug 7, 2005, 4:12 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Na prywatnych serverch w dzień możesz 1000lvl zrobić.Takie duże doświadczenie jest na prywatnych serverach.Bo na globalu to małe i wolno poziomy lecą.

edit Zyga
edytuj posty

Na globalnym serverze exp jest równy 0.Na prv admini ustalają mogą dać np 300x większy.Wogóle na prv servach masz lepsze rzeczy w skepach itp.Ale ja gram na globie i prv.

Napisane Aug 7, 2005, 11:09 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2005, 8:18 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

powiedz mi jeszcze czy jak mam ludka na wigle to czy moge z nim grac gdzieś indziej czy musze robic nowego ?

Napisane Aug 8, 2005, 8:19 am
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Daj mi numer gg to pogadamy o Mu.  Oki??

Napisane Aug 8, 2005, 1:48 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hah dzisiaj zacząłem grać w MU wcześniej widziałem u kolegi ale nie chciało mi się ściągać ;)
moje wrażenia na razie są takie:
Gra jest fantastyczna! :cyclops: Ładna grafa, dużo broni, kompletów zbrój, niestety trochę pomału rozwija się postać (gram na globalnym), ale z czasem będzie coraz lepiej.
Ogólnie polecam! :]

Napisane Aug 10, 2005, 10:53 pm Ostatnio edytowane Aug 10, 2005, 10:53 pm przez KroVa
toxiazon

toxiazon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to toxiazon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w MU gralem przez 3 miechy w koncu mi sie znudzilo

Napisane Aug 11, 2005, 4:22 am
Rychus

Rychus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zaczalem grac tydzien temu. Fajna grafa, duzo broni i zbroj, duzo potworkow do zabicia i ogolem spox. Postac sie troszke wolno rozwija (15LV mam), ale moze byc. Jak dla mnie za taka cene (darmowa  :rolleyes:) to rewelacja. POLECAM!

Napisane Aug 13, 2005, 10:06 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

niech ktoś mi powie czy jak mam ludka na widget to moge jakos grac nim inaczej czy musiał bym od początku ?

Napisane Aug 14, 2005, 5:22 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
niech ktoś mi powie czy jak mam ludka na widget to moge jakos grac nim inaczej czy musiał bym od początku ?

Sorry Zyga ale za diabła nie mogę pojąć sensu tego pytania:]Chodzi ci o to, czy można importować bohatera w Wiggle do Maya, czy co? :thinking:

Napisane Aug 16, 2005, 12:10 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
Zyga powiedział(a):

Sorry Zyga ale za diabła nie mogę pojąć sensu tego pytania:]Chodzi ci o to, czy można importować bohatera w Wiggle do Maya, czy co? :thinking:

no np albo jeszcze gdzieś indziej

Napisane Aug 16, 2005, 8:43 am
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś w to grałem
znudziło mi sie szybko jak miałem 17 lvl :]

Napisane Aug 20, 2005, 1:11 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niestety Zyga, jesli chcialbys importowac postac z wiggle lub maya to co najwyzej na płatny(dla nas 20zł/m-c) MOBIUS ( filipinski odpowiednik globalnego MU).
na inne serwery nie da sie importować postaci.

W Muonline ja gralem rok ale jak to przejawialo sie w uzaleznienie to skonczylem :)
jak macie jakies pytania co do tej gry to walic pm'y bo ja na forum nie urzeduje czesto :)

Napisane Aug 21, 2005, 4:14 pm
baryk14

baryk14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baryk14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebsciocha gra! Na privach levele rosna szybko i mozn wychaczyc spoko bronie ogolnie daje rade

Napisane Aug 23, 2005, 2:56 am
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

I takie jest właśnie MU:D  uzależnia:P

Napisane Aug 24, 2005, 11:10 am
jawor666

jawor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jawor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podajcie jakies servery prywatne z dobeym expem gram na globalu i niechce mi sie robic lvla 2 godziny.mam dw na 56 lvl. Podawajcie prosze. z góry dzieki ;)

Napisane Aug 26, 2005, 10:21 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/eng/index.html  to jest poradnik to mu online.Są tu też linki do prv serverów:)

Napisane Aug 26, 2005, 11:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja