Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowbordzisci co robicie z sn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato??
Tural100

Tural100

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tural100 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chce was zapytac czy w lato odstawiacie snowboard na polke i tyle czy moze jezdzicie do snowparkow gdzie jest sztuczny snieg (jesli w snow parkach jest)??

Napisane Jun 30, 2007, 9:32 am
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel Zamienia Snowboard na Windsurfing,cwiczy rózne ewolucje i wogóle...
Wiecej nie wiem nie jestem wtajemniczony....

Napisane Jul 14, 2007, 1:08 pm
Agatka_M_

Agatka_M_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agatka_M_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma to jak ubrac buciory, zalozyc deske i posakakac sobie 180 na łóżku;d hehe

*Napisane Jul 17, 2007, 11:01 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Leży na szafie i nic z nim nie robie, buty są w szafie... :P
A co mam robić, głaskać?

Napisane Jul 18, 2007, 12:41 am
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie chodze na batut. ;) skacze ile wlezie az mi nogi nie odpadna. ;) to duzo daje przed zimą ;)

Napisane Jul 19, 2007, 11:57 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Leży na strychu i czeka aż go będę użytkował w zimę(o ile będzie zima)

Napisane Jul 21, 2007, 12:53 pm
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj leży w szafie ... Polecam kupno pokrowca bo sie nie porysuje...

Napisane Jul 22, 2007, 4:09 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niestety odkładam snowboard do szafy i śmigam na deskorolce

Napisane Aug 14, 2007, 8:20 pm
piasek43

piasek43

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piasek43 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywicie jak nie ma sniegu to na deske ;)

Napisane Aug 16, 2007, 11:42 am
cemil

cemil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cemil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w lecie snowoard na poleczke,a za to wyciagam z szafy deske:DD:D:D:D

Napisane Aug 21, 2007, 10:15 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja np w maju jeździłem w hali w Niemczech - zajefajny park

Napisane Aug 27, 2007, 10:51 am
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w lato snowboard odkładam a biore rower.

Napisane Oct 24, 2007, 7:27 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj przelezy cale lato w "trumnie" w piwnicy :D

Napisane Oct 27, 2007, 1:42 am
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niestety lezy... biedaczysko...

Napisane Oct 27, 2007, 3:08 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja deska jesli na niej nie jezdze stoi w korytarzu ;]
ale czasami w lecie tez na boxa  sie wybieram bo igielit mamy ;]

Napisane Oct 28, 2007, 8:01 pm
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Agatka_M_ powiedział(a):
nie ma to jak ubrac buciory, zalozyc deske i posakakac sobie 180 na łóżku;d hehe

też tak ćwiczę, ale większość czasu mój snowboard albo wisi na ścianie, albo leży gdzieś pod stertą niepotrzebnych rzeczy.

Napisane Nov 3, 2007, 10:30 am
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ubieram buciki :) stara deske i zjezdzam po schodach u siebie w domciu :) a nowa deska wisi na scianie :)

No w lato biore tez rowerek i quada :) i szaleje :)

Napisane Nov 15, 2007, 8:54 pm Ostatnio edytowane Nov 15, 2007, 8:56 pm przez HonikKOP
sisi888

sisi888

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sisi888 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w lato to oczywiscie na deskorolke albo sie smiga na moutanboardzie;) jesli pogoda nie dopisujeto mozna sobie pocwiczyc na snowboardzie nosepressy teilpressy i rozne warjacje z tym zwiazane:)

Napisane Nov 21, 2007, 3:05 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja jest skazana na szafe :rolleyes:

Napisane Nov 27, 2007, 5:28 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moją odnosze na strych a z szafy wyciągam deskorolkę czasem ja bardzo mi sie nudzi to biore jakiś stary materac wyciągam dechę, buciki i 180 i takie tam pierdoły robie :P

Napisane Dec 6, 2007, 8:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja