Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowbordzisci co robicie z sn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato??
Tural100

Tural100

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tural100 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chce was zapytac czy w lato odstawiacie snowboard na polke i tyle czy moze jezdzicie do snowparkow gdzie jest sztuczny snieg (jesli w snow parkach jest)??

Napisane Jun 30, 2007, 9:32 am
Nacho

Nacho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nacho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No tak, to naprawdę spory problem dla fanów tego pięknego sportu. B)
Kiedy jeszcze mieszkałem na Dolnym Śląsku i miałem dosłownie rzut beretem do zachodniej granicy, wypadało się co chwila z kumplami do Austrii gdzie można było śmigać all year long. :P
Teraz po przeprowadzce do Krakowa, zastanawiam się czy w ogóle warto taszczyć tu ze sobą deskę bo za dużych perspektyw na zimowe szaleństwo w tych okolicach nie mam.

Napisane Dec 7, 2007, 9:39 am
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyy nie jestem dobry z gegry ale wydaje mi sie, ze Krakow jest obok gor... ja mieszkam w Bialymstoku i nie nazekam. Kolo krakowa jest najwieksze skupisko snowparkow w Polsce... nie rozumiem twojego posta...

Napisane Dec 7, 2007, 11:01 am
Nacho

Nacho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nacho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co jak co, małopolskie snowparki są zwyczajnie biedne. Tak na dobrą sprawę ja bym tego nawet snowparkiem nie nazwał.
Że co, Zakopane? Bieda aż piszczy, Chochołów to samo.
Jeśli gdzieś masz trzy rurki to jeszcze nie znaczy, że jest to snowpark. ;)
Bądźmy szczerzy, jedyny snowpark w Polsce to Red Bull Monstairs. Ten jest OK.

Poza tym, nie mam zamiaru znowu wydawać na deskę góry kasy jeśli będą mógł na niej pojeździć tylko miesiąc w roku.

Napisane Dec 7, 2007, 12:51 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2007, 12:52 pm przez Nacho
K0ndi

K0ndi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K0ndi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja stoi w piwnicy razem z butam nic z nią nie robie ...

Napisane Dec 9, 2007, 6:23 pm
bros92

bros92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bros92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w lato rolki lub deska a w zime SnOwBoArD!!!!!!!!

Napisane Dec 9, 2007, 8:07 pm
Express

Express

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Express zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co robię w lato? Czekam na zimę. Proste. ;)

Napisane Dec 10, 2007, 4:44 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W lato, ta? Wkladam deske do garazu, czekam na zime, zima nadchodzi, ostrze krawedzie, smaruje slizg, i jazdaaaaaaaaaaaa xDD

Napisane Dec 22, 2007, 5:50 pm
cnbcrew

cnbcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cnbcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zimą snowboard & snowkite a latem windsurfing i kitesurfing :D:D Heh i cały czas na desce :PPP Windsurf uprawiam jak tylko pogoda pozwala... tzn dopóki akwen nie zamarznie. W zeszłym sezonie pływaliśmy 29 grudnia :)

Napisane Feb 7, 2008, 8:52 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nacho powiedział(a):
Co jak co, małopolskie snowparki są zwyczajnie biedne. Tak na dobrą sprawę ja bym tego nawet snowparkiem nie nazwał.
Że co, Zakopane? Bieda aż piszczy, Chochołów to samo.
Jeśli gdzieś masz trzy rurki to jeszcze nie znaczy, że jest to snowpark. ;)
Bądźmy szczerzy, jedyny snowpark w Polsce to Red Bull Monstairs. Ten jest OK.

co do tego to się nie zgodzę... oprócz RBM, jest bardzo dobry snowpark Billabong na Julianach czy Burtona w Białce, ostatnio popularny stał się też sp Snickersa. Jeżeli wystawią większość przeszkód to te sp są na prawdę dobre.

A co do snowboardu latem to raczej schowany, chyba, że na hale jadę. a tak to próbuje swoich sił w windsurfingu ;]

Napisane Feb 14, 2008, 3:29 pm
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasem szczota na dsd, albo lodowiec ;P

Napisane Feb 14, 2008, 3:48 pm
FFAAZZII

FFAAZZII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FFAAZZII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja odkladam i smigam na desce xD

Napisane Feb 19, 2008, 11:29 am
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat to pytanie retoryczne...
Zalozyciel teamtu czytajac jego posty wei wszystko umie wsyzstko ale ja go znam...ma 11lat dalej niebede mowil kim jest bo bym warna dostal...
Ja kalde na szafke jak kazdy...prawie

Napisane Feb 19, 2008, 2:19 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zamieniam na SkateBoard
:cyclops:

Napisane Feb 19, 2008, 7:57 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przykręcam kółka i jeżdżę jak na desce.

Co za temat :o

Napisane Feb 20, 2008, 9:08 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W lato ha!
Kounertal
Solden
imasa innych lodowców czeka tylko żeby na nie wjechać i śmigać

Napisane Feb 21, 2008, 11:34 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja z moim snowboardem to często przez lato chodzę na spacery, do kina, czasami nawet sie z nim kawy napije...nie raz pomaga mi w zadaniach domowych i potrafi nieźle gotować.

Napisane Feb 22, 2008, 12:07 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ide na deskorolke :)

Napisane Feb 24, 2008, 9:15 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Agatka_M_ powiedział(a):
nie ma to jak ubrac buciory, zalozyc deske i posakakac sobie 180 na łóżku;d hehe

dokladnie :D na lozku mozna nauczyc sie duzo trikow :P

Napisane Feb 26, 2008, 10:56 am
Graztek

Graztek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Graztek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez zamierzam kupic deskorolke i zaczac nauke, zobaczymy jak to bedzie.

Napisane Feb 29, 2008, 10:03 pm
Dzuliett

Dzuliett

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dzuliett zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no cóż w lato deseczka ląduje w piwnicy... ale w tym roku śnieg dopisuje i jeszcze po jutrze jade na deske do Czech..;p bedzie zajebiście nie ma jak to deska pod koniec marca..;d Trza korzystać jak jest ..;]

Napisane Mar 27, 2008, 9:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja