Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Snowbordzisci co robicie z sn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato??
Tural100

Tural100

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tural100 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chce was zapytac czy w lato odstawiacie snowboard na polke i tyle czy moze jezdzicie do snowparkow gdzie jest sztuczny snieg (jesli w snow parkach jest)??

Napisane Jun 30, 2007, 9:32 am
Coppelia

Coppelia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coppelia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myślałam, żeby może wziąć deske jak będę jechać w tym roku do warszawy i tam troche poużywać na sztucznym stoku, ale kumpel był i mówił, że nie warto. wole sobie nie psuć smaku jeżdżeniem po szcotce. na pewno pojade do chałup na windsurfing no a tak to na desie codziennie. :)

Napisane Apr 5, 2008, 9:18 am
BmxKuba

BmxKuba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BmxKuba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie się biorę za klejenie deski :/ bo wyleciał mi ślizg :( A tak to śmigam na BMX-ie :)

Napisane Apr 23, 2008, 11:55 am
elephant

elephant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elephant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Senftenbergu w Niemczech (http://www.snowtropolis.de/) jest hala e śniegiem, czynna cały rok.

Dobre miejsce do nauki jazdy (jest orczyk + wyciąg taśmowy), dobre miejsce na wypad frestyle'owy (jest cała masa różnych boksów i rurek, których ustawienia ciągle są zmieniane).

Jest też igielitowa skocznia do wody :D ale nie jest dostępna dla ludzi "z ulicy", prawdopodobnie trzeba się wcześniej umówić.

Napisane May 21, 2008, 3:14 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siasiek powiedział(a):
ja sobie chodze na batut. ;) skacze ile wlezie az mi nogi nie odpadna. ;) to duzo daje przed zimą ;)

ja tez tak chcialaaaam. A gdzie ten batut? na taki normalny wpuszcza z deska?

Napisane May 23, 2008, 12:23 am
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jezdze jeszcze na kasprowym do konca sezonu, czyli do majowki. a Pozniej trzeba czekac...

Napisane May 23, 2008, 2:13 pm
sack

sack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo windsurfing, albo mountainboard, a jak wieje a nie ma wody to tez na kitewingu mozna posmigac na jakims centrum handlowym czy cuś, tu stronka gosci ktorzy sie tym zajmuja. www.kite-wing.pl
:P

*Napisane Jun 23, 2008, 9:08 am
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam uchwyty na ścianie i mój wisi sobie :P A w lato oczywiście deska i wszystko inne ;)

Napisane Jul 4, 2008, 9:50 am
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a moj tez wisi bo tez mam uchwyty na scianie ;) Czasem biore deche ide do salonu i tam krece sobie jakies obroty albo skacze ;)

Chcialabym sie przejechac na batut kiedys ale nie wiem czy u nas mozna :P

Napisane Jul 22, 2008, 5:50 pm
nata666

nata666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nata666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jak sa pieniazki to lodowce wiadomo... austria szwajcaria lub SNOWTROPOLIS w niemczech : D a jak nie ma to piwnicaaaa;p

Napisane Jul 22, 2008, 11:14 pm
danieljaks

danieljaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieljaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wisi sobie na ścianie w piwnicy :), a w ruch idzie deskowrotka. Fajnie by było czasem w lecie udac sie gdzies na snowboard. B)

Napisane Jul 23, 2008, 12:16 am
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W lato? dlaczego nie ja na snowboardzie bylem w maju ^^). Lodowiec hintertux w austrii cały rok masz sezon, tylko jest ostra zupa z tego śniegu;] ale mozna sie niezle opalic hah 3000 m wkoncu :cyclops:

Napisane Jul 23, 2008, 1:35 pm
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W lato? dlaczego nie ja na snowboardzie bylem w maju ^^). Lodowiec hintertux w austrii cały rok masz sezon, tylko jest ostra zupa z tego śniegu w lecie;] ale mozna sie niezle opalic hah 3000 m wkoncu :cyclops:Polecam!!

Napisane Jul 23, 2008, 1:39 pm
nerv0us

nerv0us

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nerv0us zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
A ja mam uchwyty na ścianie i mój wisi sobie :P A w lato oczywiście deska i wszystko inne ;)

ooo skad skiminiles uchwyty? ja potrzebuje wlasnie takie zrobic w pokoju tyle ze na dsk...

moj snowboard odpoczywa w kacie :F

♥ God Bless The Compressed Air ♥

Napisane Jul 24, 2008, 2:16 am
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja lezy w szafiee i kusi. az sie prosi zeby ja wziac i gdzies pozjezdzac :X

Napisane Aug 12, 2008, 11:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja