Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Po śmierci

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Po śmierci, jak myślicie co się stanie z wami?
Mlody110

Mlody110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mlody110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak myślicie co sie stanie z wami po śmierci ?

jak nie mam co robić to myślę sobie o takich rzeczach :/

Ja myślę sobie że po śmierci urodzę się znowu ale już nie będę pamiętał rzeczy z tego życia, a jak wam się wydaje ?

Napisane Jul 2, 2007, 2:52 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślę że polecę do bozi.
A tak serio to nie wiem bo nie umarłem ale myślę że pójdę do nieba (chociaż w moim przypadku to raczej do piekła xP)

Napisane Jul 2, 2007, 3:00 pm
Mlody110

Mlody110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mlody110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i niby co bys robil w tym niebie czy tak piekle ? gral w tibie xD

Napisane Jul 2, 2007, 3:04 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ouhh..jak często myśle o tym..nie wiem właśnie czy będzie Sąd Boży i czy pójde tam do Czyśca Piekła Nieba..Czy też będę się błąkał po swiecie jako dusza ...Kurde no boje się śmierci Życie jest takie fajne =]

Napisane Jul 2, 2007, 3:04 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mlody110 powiedział(a):
no i niby co bys robil w tym niebie czy tak piekle ? gral w tibie xD
Nie wiem jakie grzechy trzeba popełnić żeby po śmierci grać w tibie:P:P:P Chyba nie ma tak ciężkich grzechów :cyclops:

Napisane Jul 2, 2007, 3:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mlody110 powiedział(a):

Ja myślę sobie że po śmierci urodzę się znowu ale już nie będę pamiętał rzeczy z tego życia, a jak wam się wydaje ?

Zgnijemy częściowo, a częściowo zjedzą nas robaki.
Ot cała filozofia i czar prysł!

Napisane Jul 2, 2007, 3:19 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po smierci nie ma nic, jestem tego prawie pewien, ale nie chce mi sie tego teraz tu udowadniac.

Nie wierze w Boga, ale jesli jednak tam jest to niech da mi swiety spokoj i pozwoli wiecznie zyc tu na Ziemi, gdzie jestem szczesliwy.

Napisane Jul 2, 2007, 3:24 pm
delon

delon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to delon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja dusza jak dobrze pójdzie poleci do nieba xD mam  nadzieje że nie do piekła :P

Napisane Jul 2, 2007, 3:25 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się uda to pójdę do Nieba,
A jak nie to do Piekła ...

Hahahaha ... Ale logika ...

Nie no tak serio myślę tak jak Zyga ...
Ciało zgnije ... i tyle ...
No ale niby człowiek składa się z Duszy i Ciała ...
A co z Duszą...
Ciekawe ...
Interesuje mnie jeszcze czy kiedyś nauka posunie się tak daleko,
że to zostanie sprawdzone i udowodnione ...

Napisane Jul 2, 2007, 5:15 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak gumis zrobimy tak jak kiedys bedziemy robili ogromna piramide az dostaniemy sie do pana boga a jezeli chodzi o mnie to ja bede po smierci ral w tibie to bedzie moja wieczna kara ale logicznie myslac chcialbym zostac duchem sram na niebo wole byc duchem i  nocy straszyc ludzi ale bym skur.wieli straszyl i z nich polewal

Napisane Jul 2, 2007, 5:21 pm
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ludzie wymyślili Boga po to, żeby nie bać sie tego że później jest NIC. Oto cała tajemnica... Mamy do wyboru gnicie i robaczki, proszek w garnku oraz 'ciała nie odnaleziono' :3

Napisane Jul 2, 2007, 5:25 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh @ Młody Przyznaj,mysle podobnie,ze gdy umre to narodze sie ponownie i nic nie bede wiedział ze kiedys zyłem....
A Tak bardziej realistycznie patrząc to...... boje sie smierci....bo przeraża mnie ta nie wiedza....taka pustka....co bedzie potem...nic?  nic? i co dalej nic?  :thinking:

Napisane Jul 2, 2007, 5:31 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):
tak gumis zrobimy tak jak kiedys bedziemy robili ogromna piramide az dostaniemy sie do pana boga a jezeli chodzi o mnie to ja bede po smierci ral w tibie to bedzie moja wieczna kara ale logicznie myslac chcialbym zostac duchem sram na niebo wole byc duchem i  nocy straszyc ludzi ale bym skur.wieli straszyl i z nich polewal

Ale o co Ci chodzi z tymi piramidami ...
Bo jakoś nie czaje ..
Ja nic o piramidach nie pisałem a Ty tutaj wyskakujesz do mnie z takim czymś ...
Bo nie wiem co to ma wspólnego z moimi słowami :

guumiis powiedział(a):

Napisane Jul 2, 2007, 5:44 pm
PawliQs

PawliQs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawliQs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mlody110 powiedział(a):

To samo co przed narodzinami - nic (z tego co pamiętam ;))

Mlody110 powiedział(a):

Dokąd nie wymyśliłem ww. "tezy" też długo nad tym myślałem. Tym bardziej, że nie wierzę w Boga.

Mlody110 powiedział(a):

To skoro nie będziesz nic pamiętał, to jak dowiesz się, że to Twoja 'dusza'?

Napisane Jul 2, 2007, 6:25 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PawliQs powiedział(a):

Mlody110 powiedział(a):

Poprzez de ja vue:) (de ża vi :D)

Napisane Jul 2, 2007, 6:32 pm
Marny

Marny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cały czas o tym myślę mam nadzieje że sie nie obudzę w grobie :mad:

Napisane Jul 2, 2007, 6:34 pm
oskate

oskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BÓG ZADECYDUJE CO SIĘ ZE MNĄ STANIE.........ci co tak nie myślą zobaczą kiedys....cierpliwości

Napisane Jul 2, 2007, 6:36 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guumiis powiedział(a):
kmaksiu powiedział(a):

Ale o co Ci chodzi z tymi piramidami ...
Bo jakoś nie czaje ..
Ja nic o piramidach nie pisałem a Ty tutaj wyskakujesz do mnie z takim czymś ...
Bo nie wiem co to ma wspólnego z moimi słowami :

guumiis powiedział(a):

no ludzie wten sposob udowodnia bo sie dostana do pana boga :D kiedys kilka lat temu  mialem na religi z jezxyki powstaly tak :
kiedys tam oudzie mowili tym smaym jezykie chcieli dostac sie do boga to zaczeli robic wielka piramide do neiba az wkoncu pan bog im pomieszal jezyki i nikt nie mugl sie dogadac kionie :D wtdy bylem odajhrze w 2 klasie

Napisane Jul 2, 2007, 6:39 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem co będzie z wami ale ze mnie po śmieci zostanie kupka gówna.

Napisane Jul 2, 2007, 8:25 pm
PawliQs

PawliQs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawliQs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
PawliQs powiedział(a):

Mlody110 powiedział(a):

Poprzez de ja vue:) (de ża vi :D)

No niby tak, ale jakie są szanse, że 'odrodzisz' się w tym samym rejonie co poprzednio i że spotkasz np. jakąś babcię w niebieskim (bo zazwyczaj na tym deja vu polega - 'przypominanie' sobie nawet najmniejszych szczegółów). Poza tym nie odczuwam jakoś jak mam to zjawisko, żebym przeżywał je w poprzednim wcieleniu (tym bardziej, że elementem często jest moje ubranie etc. ).

Marny powiedział(a):
cały czas o tym myślę mam nadzieje że sie nie obudzę w grobie :mad:

Brak powietrza szybko by naprawił błąd tych, co oświadczyli zgon.

Napisane Jul 2, 2007, 8:38 pm Ostatnio edytowane Jul 2, 2007, 8:40 pm przez PawliQs
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja