Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Paul Rodriguez

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Paul Rodriguez, Paul Rodriguez
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo. troche sie zdziwiłem przegladając tematy, ze nie ma nic o nim, a wiec zakładam. co sadzicie o nim i o jego jeździe? moim zdaniem koleś ten jest naprawde bardzo zajebisty.

Napisane Jul 13, 2007, 7:32 pm Ostatnio edytowane Jul 13, 2007, 8:07 pm przez bydlak
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A to dziwne jestem pewien, że jest już taki temat ale skoro nie znalazłeś to nic :P. P Rod wiadomo, że wymiata ma styl ale ostatnio mi jakoś przeszła na niego zajawa. :P

Napisane Jul 13, 2007, 8:12 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widze ze małe zainteresowanie pada w strone tematu o rodriguezie. . .:P

Napisane Jul 15, 2007, 7:50 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam go nie lubię...nie wiem czemu...dobry jest pełen resspekt ale mimo wszystko nie jaram się jego jazdą.

Napisane Jul 15, 2007, 8:08 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom jest nawet spoko;] ale są o wiele lepsi;p.A ten Paul Rodriguez jeździ na jakiś flimach [sv]??

Napisane Aug 6, 2007, 11:54 am
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na rapie...straszny hip hop :P
spoko ma styl...pokazuje ostre triki na flacie jak i ze schodów!

Napisane Aug 6, 2007, 12:01 pm
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzi na filmach Nike SB. Ostatnio sie jaram tylko nim i Steviem Williamsem. Taki fajny luzny styl maja. A P-Rod to jezdzi jakby sie z deska pod nogami urodzil.

Napisane Aug 7, 2007, 10:52 am
Patryku

Patryku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patryku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest Forecast Przejazd Paul Rodriguez tylko ktos podłozył jakos z Dupy Muze.
Orginalnie tu była piosenka RJD2- Smoke and Mirrors

Napisane Aug 8, 2007, 12:18 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne..mnie rozwalil nosegrind 360flip out xD  :O :O :O :cyclops:

Napisane Aug 8, 2007, 12:25 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

birdhouse9 powiedział(a):
fajne..mnie rozwalil nosegrind 360flip out xD  :O :O :O :cyclops:

to był laser flip out,
Rodriguez zasługuje na szacunek i podziw, ma gładki, luzacki styl oraz mase tricków na switchu.

Napisane Aug 22, 2007, 1:11 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma co się oszukiwać, niektórych trików rodrigueza nikt nie powtórzy, on ma takiego switcha jakby na swoją jeździł... mu chyba obojętnie...  :)

Napisane Aug 22, 2007, 2:14 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przejazd z forecasta :) koles nie ma switha przeciez 80% jego przejazdu to switch xD a przejazd nie jest bylejaki

Napisane Sep 1, 2007, 2:48 pm
wanted93

wanted93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wanted93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jden z moich ulubiony skateów
ma super styl, i ma za*ebiscie duzo tricków na switchu

Napisane Oct 26, 2007, 8:11 am
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój ulubiony skater jest zajebisty jeździ np w transwold in bloom albo forecast nie wiem jak sie to pisze

pozdro

Napisane Oct 26, 2007, 8:59 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2007, 9:01 am przez taz5264
Tajlor

Tajlor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajlor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie można też zapomnieć o jego przejazdach na city stars (gdzie miał taką samą muze jak Guy Mariano na Video Days) i Girl Yeah Right :)

Napisane Oct 26, 2007, 12:55 pm
sebalxd

sebalxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sebalxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden z moich ulubionych
jeździ naprawde dobrze ma spoko styl

Napisane Oct 26, 2007, 2:59 pm
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój ukochany ziom zaraz po Stivie williams ^_^ Ci 2 wymiatają xD

Napisane Oct 26, 2007, 5:17 pm
sk888girl

sk888girl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk888girl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to jest suuuper zajebisty noramlnie! Coś jest w tym jego stylu hmm.... mój ulubiony  :rolleyes:
danny way też jest spoko. W sumie...  B)

Plan B :P

Napisane Dec 14, 2007, 4:49 pm
Ado1345

Ado1345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ado1345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mnie sie nie podoba jego styl, wielu sie nie zgodzi ale to moje zdanie, jakos nigdy za nim nie szalalem, dobrze jezdzi trudno zaprzeczyc ale nie lubie takich - yo yo, elo elo

Napisane Dec 14, 2007, 9:47 pm
bialkin

bialkin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bialkin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rodrgiez zaje... rider lubie go oglądać

Napisane Dec 14, 2007, 10:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja