Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Naznaczeni

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Naznaczeni, FAK!!!!!
sheenapunx

sheenapunx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheenapunx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obejrzałam pilotażowy odcinek Naznaczonych. Oglądając kolejne perypetie zajawkowiczy, robiło mi się coraz słabiej i słabiej... Widząc tę wykręconą kostkę najzwyczajniej w świecie i po raz pierwszy w życiu, zwymiotowałam, oglądając  program telewizyjny... Już się nie dziwię, dlaczego tak późno emitują Naznaczonych. Godsejk! Bueeeee.....

*Napisane Jul 14, 2007, 12:01 am Ostatnio edytowane Jul 14, 2007, 12:07 am przez sheenapunx
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde bardzo chciałem to oglądać, ale jakoś nie dało rady. Bardzo żałuję. Mam nadzieje że sie pojawi na necie!
Porzygałeś sie? OMG... musi być ostro...

Napisane Jul 14, 2007, 12:32 am
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masakryczne wywroty tam ida ale to mnie w sumie nie zraza do probowania nowych rzeczy i rozumiem tych ziomkow. a co do samego programu to zajebiscie, ze cos takiego powstalo. mozna zobaczyc skutki jazdy na decku i nie tylko no i uswiadamia osoby poczatkujace czy chca trwac nadal w tych sportach.

Napisane Jul 14, 2007, 12:33 am
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też miałem zamiar to oglądać, ale jakoś wyszło , że nie oglądałem. Ale idea programu zajebioistyczna. Pozdro.

Napisane Jul 14, 2007, 8:58 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak Bartas do mnie zadzwonił że mam włączyć MTV, to odrazu pobiegłem, rzeczywiście... można się porzygać, mnie to jednak cudem ominęło. Już 411vm #911 to jest nic do tego i jeżeli ktoś po tej sv stracił zajawkę na blat niech Naznaczonych też nie ogląda  :stare: :)

Napisane Jul 14, 2007, 9:01 am
capricoorn

capricoorn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to capricoorn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o! akurat wczoraj ogladałem... xDnajpierw było o gosciu na blacie co chciał skoczyc z wielkich schodów i złamał tak kostke ze kosc mu wyszła na zewnątrz a z buta leciało pełno krwi...a potem o gosciu który zrobił sobie "katapultę" z deski i połamał jakies kostki w nadgarstku czy cos...a potem juz nie ogladałem :( moze nawet i dobrze bo potem bym miał ANTYZAJAWKĘ  :P

Napisane Jul 14, 2007, 10:08 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam MTV ale może przybliżylibyście nieco ten program o czym jest itp.

Napisane Jul 14, 2007, 10:46 am
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masakra jaki hardkor z tych schodow jak koles skakal...

Deska: Zawolno jechal koles i w polowie schodow odskoczyl, wypchnąl deske i na 2 secie schodow zrobil szpagat, kostka wyszla mu przez skóre a z buta zaczela leciec krew

BMX: klient probowal jakiegos tam grinda na rurce i sie tak wywalil ze jego brat powiedzial ze ma "POCHWE" na nodze...

Rolki, Koles skakal w bok od takich wielkich schodow i walnął głową w ziemię, stracil przytomność i mial śpiączke przez 4 godziny, obudzil sie w szpitalu po operacji, zszywali mu łeb...

Wyrzutnia: Kolesie sie nudzili i z przeszkód skateboardowych zrobili sobie wyrzutnie, byl box i jakąś deske polozyli, 2 gości skoczylo na deske a tamten poleciał, spadł na nadgarstek i kostki mu sie pokruszyly, gdyby nie wzieli mu śruby dali w nadgarstek mial by go bezwladny...

Najbardziej idiotyczny filmik : Kolesiom sie nudzilo i robili glupie rzeczy, byla akurat kolej tego klienta, zrobil salto w przód przez takiego kolesią i wykrzywiła mu sie kostka o 180 stopni:D

KOOONIEC

Napisane Jul 14, 2007, 10:59 am
sheenapunx

sheenapunx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheenapunx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a tu coś dla tych, którzy nie widzieli i uzupełnienie relacji gutka...enjoy!
null

Napisane Jul 14, 2007, 11:13 am Ostatnio edytowane Jul 14, 2007, 11:17 am przez sheenapunx
KOLczU

KOLczU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KOLczU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sheenapunx w tym filmie nie ma tego z deską. ale i tak jak zobaczyłem ta kostkę obrócona o 180 stopni to sie poprostu śmiać zacząłem z głupoty tego gościa... a juz nie wspomnę o tekście że gościu ma pochwę na nodze...

Napisane Jul 14, 2007, 11:55 am Ostatnio edytowane Jul 14, 2007, 11:56 am przez KOLczU
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajcie link do tego co mu kostka wyszla przez skore?  :stare:

Napisane Jul 14, 2007, 12:04 pm
abanan

abanan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abanan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kurdeeeee posrane! Dobrze że tego dlużej nie pokazywali tej kostki. A z deską to wole nie oglądać nawet bo strace zajawke i kicha...

Napisane Jul 14, 2007, 12:13 pm
Sillky

Sillky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sillky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FU jak poogladalem tego troche na youtube to tragedia!...

Napisane Jul 14, 2007, 12:48 pm
sheenapunx

sheenapunx

Member
Wyświetl posty

i koniec zajawy na dzień dzisiejszy...nie wychodzę na deskę....
sru...

Napisane Jul 14, 2007, 1:12 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzialem tylko rolki i kolesia skaczacego przez drugiego... ostatnie to byla lekka glupota, ale inne to przeciez sporty ekstremalne, nie bez powodu noszą taką nazwe.

Napisane Jul 14, 2007, 1:13 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten koles z ta kosta wykrecona w druga strone wygladal jakby mial dwie lewe nogi :P ale tak na serio nie ma sie co smiac :( nam tez sie to moglo zdarzyc :thinking:

Napisane Jul 14, 2007, 1:16 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem inteligentny, a że nie oglądałem Scarred na MTV postanowiłem nadrobić zaległości. Więc może nie każdy wie że na oficjalnej stronie MTV są do oglądniecia epizody!
                                                    www.mtv.com
Zobaczyłem 10 epizodów. Myślałem że jestem dość twardy i że taki program mnie nie złamie i bede miał zajawkę! MYLIŁEM SIE! To co tam pokazują jest okropne! Oglądałem 1 epizod z kolesiem co robi fs 50-50 na murku i deska ucieka mu spod nóg... doszczętnie łamie ręke! Zakryłem oczy jak pokazywali całość...
Odradzam oglądać to komuś kto sie boi kontuzji i wywrotek. Ja już nie mam zamiaru oglądać tego programu!

Napisane Jul 14, 2007, 1:47 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

masakra. nie porzygałem sie ale zrobiło mi sie niesmacznie jak koleś skoczył z 18 schodków i kostka wykreciła sie w pionie o 180', a potem z buta krew sie lała. masakra  :stare:

Napisane Jul 14, 2007, 1:59 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ja to ogladalem to wogole mnie nie ruszalo...nie wiem jak mozna przy tym rzygaz :)O

Napisane Jul 14, 2007, 2:06 pm
piter8

piter8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to napewno nie program dla deskarzy, rolkarzy czy rowerzystów, odbiera zajawke i przysłąnia całą frajdę, fak-można siępoobijać ale jak ci goście co ich pokazują to niech sobie to zostawią dla siebie

Napisane Jul 14, 2007, 3:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja