Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Rollfest 2007 ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rollfest 2007 ... , kto jedzie?
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie wyszyscy wiedza juz ze w Gdansku od 6 - 12 sierpnia  bedzie rozgrywal sie ROLLFEST, piszcie kto jedzie... moze sie spotkamy i razem pokatamy ?

Napisane Jul 15, 2007, 8:23 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba ja bede... :D moze pokatamy..

Napisane Jul 16, 2007, 11:03 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za daleko ;/;/ chociaz pogadał bym ze starszyzną z mojej ekipy sie zorbi jakiego tripa :D  to nauczył bym sie wkoncu jezdzić :D:D

Napisane Jul 16, 2007, 6:04 pm
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh:P starszyzna... :) guru...

Napisane Jul 16, 2007, 8:33 pm
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jedzie ktos z okolic stalowej woli ? : P XD skoczyl bym ale moja ekipa raczej nie chce... ;)

Napisane Jul 17, 2007, 8:49 am
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie za rok. dopiero zaczynam

Napisane Jul 17, 2007, 11:09 am
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jechac nie musze xD
mam z 10 min drogi na SP xD
wiec napewno bede ale chyba dopiero od 10 sierpnia ;/

Napisane Jul 23, 2007, 11:47 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja