Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Goodwood i Blackout

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Goodwood i Blackout
darassk8

darassk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darassk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hey wiecie coś o drewienkach goodwood i blackaut??wyglądają nawet nawet

Dodany

*Napisane Jul 23, 2007, 5:54 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:06 pm przez bydlak
sokolina32

sokolina32

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sokolina32 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

właśnie zamówiłem deck backout i myślę że bedzie sie dibrze spisywał (nie wymwgam cudów) B)

Napisane Aug 1, 2007, 9:31 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcieliście tanich decków to macie.
To całkiem spoko blaty.

Napisane Aug 3, 2007, 12:41 pm
zaremba

zaremba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zaremba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno mi przysłali goodwood blackout i powiem szczerze ze narazie swietnie sie spisuje.... polecam dla tych co funduszy jako takich nie mają... Pozdro

Napisane Aug 3, 2007, 7:19 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy mi sie wydaje czy na goodwoodzie jest naklejony grip "moro"??

Napisane Aug 3, 2007, 10:49 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
czy mi sie wydaje czy na goodwoodzie jest naklejony grip "moro"??

To nie jest grip lecz blat jest moro..

Napisane Aug 3, 2007, 10:54 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to co to jest na górze deski? wygląda jak grip

Napisane Aug 3, 2007, 11:17 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CAŁY blat ma grafikę moro..

*Napisane Aug 3, 2007, 11:19 pm
jefry47

jefry47

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jefry47 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kuzyn ma blackaut-a i nawet mu się trzyma w sumie to 3 dzień ale widać że coś z niej będzie... dość ładny profil i grafika  :rolleyes:

Napisane Aug 6, 2007, 12:09 pm
darassk8

darassk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darassk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiadomosc ze strony system skate.....
Po raz pierwszy w Polsce  pojawiły się  nowe amerykańskie deski firm: Blackout i Goodwood. Wcześniej były one testowane przez podnad 2 miesiące. Są wytrzymałe, lekkie i mają dobry kształt, a to wszystko w rewelacyjnej cenie 99PLN !!!

Jeśli szukacie taniegi i dobrego sprzetu, pytajcie w lokalnych skateshopach.

może warto sprubowac? :rolleyes:

*Napisane Aug 8, 2007, 11:24 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żą  ma blackouta z tydzien, deski mają swietnego popa

Napisane Aug 9, 2007, 9:32 pm
sandalek

sandalek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pękła po 5 dniach katowania double setu na woodcampie..wytrzymała naprawde ostre lądowania, ale raz przesadziłem...niestety musze dodać ze w 3 dzień zaczęła się rozwarstwiać na nosie..ogólnie deski świetne, tyle że słabo warstwy trzymaja

Napisane Aug 13, 2007, 11:35 pm
PmoPack

PmoPack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PmoPack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blat Goodwood jest według mnie świetny. Mam Gorilla Epoxy 7.5

Napisane Aug 31, 2007, 3:00 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GoodWood jest spoko ja mam model moro 7.625. Z poczatku dosc dziwny profil mial dla mnie ale teraz sie juz przyzwyczailem :) No i jeszcze ten ostro zadarty nosek :D. Najlepszy z najtanszych blatow !!!

Napisane Aug 31, 2007, 4:34 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

no to tak, możecie mi doradzić? Goodwood czy Blackout?

Napisane Aug 31, 2007, 4:37 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
no to tak, możecie mi doradzić? Goodwood czy Blackout?

To samo drewno tak jak w przypadku fidelity i dune. GoodWood wedlug mnie rozni sie tylko podgieciem noska (ma ciut bardziej zadarty)

Napisane Aug 31, 2007, 9:35 pm
darassk8

darassk8

Member
Wyświetl posty

nie wywnioskowALEM dużo z waszych odpowiedzi
co to za drewno??
fabryka?
lekka/??
wytrzymala?
a  nie kuzyn ma to pewnie dobra Lub dobra.decha ,kumpell smigal na niej...cosc kakretniej

Napisane Sep 1, 2007, 5:32 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2007, 5:34 pm przez darassk8
PunkSk8er

PunkSk8er

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkSk8er zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grafika mnie tak pociąga, że chyba się skuszę, w końcu to tylko 99zł i jeszcze grip za free  ;) Tylko interesuje mnie profil i twardość tych decków, wie ktoś coś na ten temat?

*Napisane Sep 4, 2007, 1:01 pm
Sheckler93

Sheckler93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheckler93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o twardosci nic niewiem ale profil goodwoody maja lepszy !

Napisane Sep 4, 2007, 1:15 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

a wiec tak... dostałem deske ! wygląda bardzo solidnie ! jedyna wada którą zobaczyłem to uszczerbek na górze blatu pomiędzy montażówkami taka mała dziurka, ale ogolnie blat spoko... pojezdze dzisiaj i powiem wam czy dobry

Napisane Sep 6, 2007, 2:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja