Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Oczy! :)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Oczy! :)
Floydeq

Floydeq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floydeq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lekko dziwny temat, :D, Jakie lubicie, niebieskie, piwne, zielone ? Jaki kolor oczu macie wy ? Moje niebieskie, jestem fanboyem niebieskich oczu, wrażenie zrobiły na mnie oczy Karroli, pozdrowienia dla niej :P Więc jeśli chcecie to sie wypowiadajcie! :)

Napisane Jul 25, 2007, 11:22 pm Ostatnio edytowane Jul 26, 2007, 6:29 pm przez Floydeq
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak samo jak Ty mam niebieskie oczy i najbardziej podobaja mi sie niebieskie  ^^)
I Love Blue Eye's : *

Napisane Jul 25, 2007, 11:28 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwny temat :D

ja mam ciemnobrązowe i uwielbiam takie oraz czarne.. im ciemniejsze tym lepsze

Napisane Jul 25, 2007, 11:53 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam niebieskie i kocham PIWNE

Napisane Jul 25, 2007, 11:55 pm
buonaparte

buonaparte

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buonaparte zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się podobają takie jak ja mam, czyli jasnoniebieskie z dość mocno zarysowanymi białymi żyłkami biegnącymi do źrenicy.
Dziwny jak dziwny. Są gusta i guściki.

Napisane Jul 25, 2007, 11:57 pm
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam piwne lubie piwne  ;)  pozdro

Napisane Jul 26, 2007, 12:01 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam piwne... raczej. Bo czasami jak jakoś tak dziwnie światło padnie to mam takie szaro - zielone:) A jak sie napije to sa wesołe jak nie wiem co i do tego swięca sie z kilometra:P

A co do tego jakie lubie. Moja dziewczyna ma czarne, i mi to pasuje, moge w nie patrzeć godzinami, a i tak mi sie nie znudzi:) Tak ogólnie to strasznie nie lubie niebieskich, jak dla mnie... po prostu nie, nie pasuje mi to:)

Napisane Jul 26, 2007, 12:05 am
Floydeq

Floydeq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Floydeq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurcze ja lubie swoje m.in. za to że działają na dziewczyny hehe, ale prawdą jest i pozostanie, że ja sam za niebieskimi oczami płci przeciwnej biegne nie patrząc pod nogi , "jędrność" biustu (hehe) schodzi na daleeeeki plan, (co ciekawa żadna moja dziewczyna nie miała niebieskich oczu, tylko piwne i zielone, what's wrong with me ? :D)

Napisane Jul 26, 2007, 12:06 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam zielone lubię piwne. :stare:

Napisane Jul 26, 2007, 12:07 am
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam niebieskie. U dziewczyn . . zalezy. Ale max fajne są zielone.

Napisane Jul 26, 2007, 12:10 am
thcmaciek

thcmaciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to thcmaciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam zielone oczka  :P. Najlepsze oczy to jak fotka je prześwietli i są czerwone :D

U dziewczyn nie zwracam uwagi na oczy. Wole polookać na inne ich walory  ;). Fajne oczy to piwne.

Napisane Jul 26, 2007, 12:14 am
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja również mam niebieskie...hmmm może jakaś sonda na temat oczu :P U dziewczyn mi się podobają czarne oczka najbardziej.
Peace!!

Napisane Jul 26, 2007, 12:35 am
Floydeq

Floydeq

Member
Wyświetl posty

U mnie pierwsze na co zwracam uwagę to oczy, w sumie nie koniecznie kolor, muszą mieć w sobie to coś,  http://img69.imageshack.us/my.php?image=p1270270ug8.jpg <
te wymiatają, do tego właścicielką jest osobą "stąd", z miejsca mówię, że nie znam, po prostu jej narząd wzroku mnie zauroczył hehe :)

Napisane Jul 26, 2007, 12:39 am Ostatnio edytowane Jul 26, 2007, 12:50 am przez niedziak
pShady

pShady

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pShady zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam Niebieskie i lubię Niebieskie

Napisane Jul 26, 2007, 12:40 am
Agii

Agii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja uwielbiam niebieskie:) a ja mam zielone:P  tak samo jak Floydeq pierwsze co to zwracam uwage na oczy:)

Napisane Jul 26, 2007, 12:44 am
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczy są najważniejsze i najładniejsze! ^^

ja mam jasno zielone...

a tak to mi sie podobaja ciemnobrazowe lub oczojebne hipnotyzujące niebieskie ^^

Napisane Jul 26, 2007, 1:22 am
skejcik7

skejcik7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcik7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam piwne. A ulubionego koloru oczu to nie mam, ale podobają mi się niebieskie albo zielone.

Napisane Jul 26, 2007, 1:28 am
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

url nie boli :excl:
-oczy niebieskie życie królewskie
-oczy zielone życie szalone
-oczy kocie życie w złocie
-oczy piwne życie dziwne
-oczy brązowe życie kolorowe

Napisane Jul 26, 2007, 9:02 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam niebieskie ale podobają mi sie brązowe nawet ciemno brązowe :P

Napisane Jul 26, 2007, 9:16 am
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam zielone oczy, ale pod słońcem są żółte xD tak mi przynajmniej mówią, a ja lubię jasno niebieskie oczy i takie ciemno brązowe, wręcz czarne ;) ;) ;) ;)

Napisane Jul 26, 2007, 10:00 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja