Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gdzie jezdzicie???

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie jezdzicie???
scorpi7383

scorpi7383

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scorpi7383 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie... Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki  :thinking: i do obu mam  1h drogi. Raz sobie wyszedlem na murek obok bloku bo rail to narazie za wyoki poziom jak dla mnie :P (tzn. bettonowe plytki poukladane po kolei obok siebie miedzy nimi sa szpary ok. 0.5 cm dł. i głebokosci tez mniej wiecej takiej-taki ogrodek i dookola jest ten murek) i mi sie strasznie zjechal grind plate. Moglem za malo nasmarowac murek czy co??? I gdzie Wy jezdzicie??? prosze o odp.
Pozdro

Napisane Jul 26, 2007, 2:59 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2007, 12:41 pm przez scorpi7383
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko 2 skateparki? strasznie mało ich tam macie

my mamy z 4 ale do każdego po około 35-45 km więc jest "super", no i jeszcze kawałeczek swojego "skateparku" w którym jak na razie nawierzchnia, murek, jakieś raile i bank

a na beton to dużo wosku potrzeba

Napisane Jul 26, 2007, 6:01 pm
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko 2 skateparki ? oblukaj foty z Gliwic .... ja nawet tego skateparkiem nienazywam pff ale co innego mamy do roboty -> jedyne miejsce gdzie nas nie wyżucają .Masz 2 parki i jeszce nażekasz ... wstydziłbyś sie ... 40 minut to dużo? bieżesz bilet miesięczny  i już omg ... u nas na te bagno przyjeżdżają z dalszych częśc gliwic i co ,nikt niema problemu -.-

Napisane Jul 29, 2007, 12:36 pm
planner

planner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to planner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema, pisze to w tym temacie zeby juz forum nie zasmiecac.

Mam podobny problem, mieszkam w miescie gdzie nie ma skateparku i praktycznie nikt nie jezdzi na rolkach agresywnie. Macie jakies porady zeby zajawka nie znikneła bo wiecie pewnie jak to jest samemu jeździć  :( :(

Napisane Mar 31, 2009, 4:31 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

planner powiedział(a):
siema, pisze to w tym temacie zeby juz forum nie zasmiecac.

Mam podobny problem, mieszkam w miescie gdzie nie ma skateparku i praktycznie nikt nie jezdzi na rolkach agresywnie. Macie jakies porady zeby zajawka nie znikneła bo wiecie pewnie jak to jest samemu jeździć  :( :(
A jakie to miasto? I jakie masz umiejętności?
Żeby zajawka nie zniknęła to możesz sobie nawet z trójek poskakać..

Napisane Mar 31, 2009, 4:38 pm
planner

planner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to planner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miasto to lubartow, (okolo 30 km od lublina). A moje umiejętności to średnie  ;)

Napisane Mar 31, 2009, 4:42 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kurde tylko 2 skateparki? ja mam 4 + 2 kryte ale mala maja powierzchnie, jeden ma te 10km kwadratowych ale reszta to tylko po 5 :(

kurcze, ja mam na skateparku tylko kicker a wy narzekacie ze macie 2 skateparki :(

Napisane Mar 31, 2009, 8:50 pm
Arek93

Arek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My robiliśmy sami rurę żeby jeździć. oczywiście jest skatepark ale tam dużo deskarzy jest :/

Napisane Apr 1, 2009, 6:40 pm
kropka94

kropka94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kropka94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie nie ma żadnego sk8parku.;/ no i byłam dziś zwiedzić takie osiedle, w którym jest dużo murków, i rur.. jedno, jedyne osiedle, gdzie można skakać..;/

Napisane Apr 4, 2009, 10:56 pm
Fiolek4ever

Fiolek4ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fiolek4ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi pod szkołom zrobili

Napisane Apr 6, 2009, 1:35 pm
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fiolek4ever powiedział(a):
mi pod szkołom zrobili

Ale chyba nie uczęszczasz tam za często...

Napisane Apr 6, 2009, 2:46 pm
auntS

auntS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to auntS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fiolek4ever powiedział(a):
mi pod szkołom zrobili

ja tez tak chce!:D

Napisane Apr 9, 2009, 3:18 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

post usunięty przez autora

Napisane Apr 23, 2009, 5:11 pm Ostatnio edytowane Apr 23, 2009, 5:12 pm przez bumbum
michal777c

michal777c

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal777c zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam w Rzeszowie i są 2 skateparki , ten drugi to nawet nie wiem czy można go tak nazwać :D

Napisane Apr 24, 2009, 11:52 am
Khaladar

Khaladar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Khaladar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mroqq powiedział(a):
Tylko 2 skateparki ? oblukaj foty z Gliwic .... ja nawet tego skateparkiem nienazywam pff ale co innego mamy do roboty -> jedyne miejsce gdzie nas nie wyżucają .Masz 2 parki i jeszce nażekasz ... wstydziłbyś sie ... 40 minut to dużo? bieżesz bilet miesięczny  i już omg ... u nas na te bagno przyjeżdżają z dalszych częśc gliwic i co ,nikt niema problemu -.-

Popieram kolesia ja też jestem z Gliwic i to wszystko to tylko wielkie gówno ja osobiście wole miejscówki

Napisane Apr 24, 2009, 12:19 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2009, 12:20 pm przez Khaladar
KuBeK000

KuBeK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KuBeK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam w jastrzębiu zdroju i my mamy tylko jeden park i to wdodatku taki pseudo

ale niedługo nowy budują
a narazie  do marklowic jak już to jeżdzi ale troche daleko

Napisane Apr 28, 2009, 4:14 pm
SoadRocks

SoadRocks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SoadRocks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w szczecinie też jest słabo...

Napisane May 1, 2009, 2:36 pm
credens

credens

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to credens zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SoadRocks powiedział(a):
w szczecinie też jest słabo...
Mogło być gorzej.. Tyle dobrego, że mamy jeden skatepark, we wrzesniu będzie drugi.. Ale mamy trochę miejscówek, więc tragedii nie ma :)

Napisane May 13, 2009, 10:06 pm
credens

credens

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to credens zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Roguc93 powiedział(a):
o kurde tylko 2 skateparki? ja mam 4 + 2 kryte ale mala maja powierzchnie, jeden ma te 10km kwadratowych ale reszta to tylko po 5 :(

kurcze, ja mam na skateparku tylko kicker a wy narzekacie ze macie 2 skateparki :(
10 km kwadratowych... A co było, jak się obudziłeś?

Napisane May 13, 2009, 10:09 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja i moii kumple jezdzimy na basen i w brodziku grindujemy na murku

Napisane May 16, 2009, 9:22 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja