Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gdzie jezdzicie???

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie jezdzicie???
scorpi7383

scorpi7383

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scorpi7383 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie... Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki  :thinking: i do obu mam  1h drogi. Raz sobie wyszedlem na murek obok bloku bo rail to narazie za wyoki poziom jak dla mnie :P (tzn. bettonowe plytki poukladane po kolei obok siebie miedzy nimi sa szpary ok. 0.5 cm dł. i głebokosci tez mniej wiecej takiej-taki ogrodek i dookola jest ten murek) i mi sie strasznie zjechal grind plate. Moglem za malo nasmarowac murek czy co??? I gdzie Wy jezdzicie??? prosze o odp.
Pozdro

Napisane Jul 26, 2007, 2:59 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2007, 12:41 pm przez scorpi7383
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie niedlugo bedzi skatepark bo nie ma ani jednego

Napisane May 16, 2009, 9:28 am
Cornflejks

Cornflejks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cornflejks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeźdżę na wlasnego wyrobu grindboxie i nic wiecej nieraz przejade sie do Sochaczewa na Park ale to żadko bo mieszkam 20 km od Socho.. ale staramy sie o taki minisk8park

Napisane May 17, 2009, 9:41 am Ostatnio edytowane May 17, 2009, 9:41 am przez Cornflejks
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My na rudzie to cienko mamy.... Ale od czego jest wyobraznia :P
Kombinujemy jak tylko sie da ...  wykorzystujemy wszystko  ,  B) 
Czasem da rade zrobic jakies grinda i w sumie royala tez by sie dalo ale mamy takie niefortunne miejsce ze niedosc ze nie ma podjazdu pod to ... to tam jeszcze jest parking  i czesto ludzie przechodza :x

Napisane May 17, 2009, 7:38 pm
mersz

mersz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mersz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SoadRocks powiedział(a):
w szczecinie też jest słabo...

sam jesteś słaby !!!! jak nie znasz miejscówek to niemów że szczecin jest słaby!!!

Napisane Jun 26, 2009, 2:07 pm
kendizu

kendizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kendizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w szczecinie skatepark jest taki se, ale miejscówek dużo wiec nei ejst tak źle. Ja sie ucze to głównie na skateparku jeżdże i nie ma jakiejs rewelacji

Napisane Jul 4, 2009, 11:34 pm
Ueste

Ueste

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ueste zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja u mnie na chacie jezdze i jest dobrze....

Napisane Jul 5, 2009, 1:29 pm
matij95

matij95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matij95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja musze sie zadowalac parkingiem na biedronce :( :(

Napisane Jul 6, 2009, 10:51 pm
Lepsio6

Lepsio6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lepsio6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie znakomicie jeździ na skateplazie lecz mam do niego 30min drogi do innego miasta:P wiec nie zawsze można:P a tak poza tym to mam własną miejscówkę

Napisane Jul 7, 2009, 10:44 am
OlaPC

OlaPC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaPC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na budowę obwodnicy, jest pełno różnych murków, rurek itp. :)

Napisane Jul 13, 2009, 6:06 pm
lucasbrr

lucasbrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucasbrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

. Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki 
a u mnie w miescie niema wogóle

Napisane Jul 22, 2009, 4:04 pm
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wlasnie sie dowiedzialem ze u mnie beda budowane 2 sp do jednego bede mial ok. 100m a do drugiego 3kilosy

Napisane Jul 24, 2009, 8:28 am Ostatnio edytowane Jul 24, 2009, 8:30 am przez siwyowp70
Hipcio59

Hipcio59

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hipcio59 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam w Radomiu są tu 3 skateparki z czego tylko jeden jest spoko którego akurat likwidują :mad: Ale niedługo mają zbudować nowy. Głównie jeździmy na streecie na schodach, murkach, krawężnikach itp. dajemy se rade :)

Napisane Jul 26, 2009, 10:20 am
mario232

mario232

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mario232 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

scorpi7383 powiedział(a):
Mam takie pytanie... Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki  :thinking: i do obu mam  1h drogi. Raz sobie wyszedlem na murek obok bloku bo rail to narazie za wyoki poziom jak dla mnie :P (tzn. bettonowe plytki poukladane po kolei obok siebie miedzy nimi sa szpary ok. 0.5 cm dł. i głebokosci tez mniej wiecej takiej-taki ogrodek i dookola jest ten murek) i mi sie strasznie zjechal grind plate. Moglem za malo nasmarowac murek czy co??? I gdzie Wy jezdzicie??? prosze o odp.
Pozdro

Jak masz skuter to możesz na nim dojeżdżać, będzie dużo szybciej niż banami, a jak nie to trudno, chyba lepiej poświęcić 2 h dziennie i sobie pojeździć kilka godzin, niż siedzieć przed kompem.

Lepsio6 powiedział(a):
Mi sie znakomicie jeździ na skateplazie lecz mam do niego 30min drogi do innego miasta:P wiec nie zawsze można:P a tak poza tym to mam własną miejscówkę

To nie dużo, ja mam 40 na SP i nie narzekam, wogóle jakąkolwiek miejscówe mam 40 minut od chaty banem, a flat to 15 minut.
Chyba że 30 minut samochodem, to kawałek jest, bo starsi nie zawsze mogą chcieć podwieźć.

Napisane Jul 29, 2009, 6:26 pm
kubamaju4

kubamaju4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamaju4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm w Krakowie są 2 skateparki??? A mi się wydawało że 3 i jeszcze pool kryty :) Też jestem z Krakowa. A gdzie tak dokładniej mieszkasz ( dzielnica itp. ) ???

Napisane Jul 29, 2009, 6:38 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kur*wa narzekacie jeden, dwa skateparki itd. a ja w stolicy mieszkam i to jest smiech na sali. jest kilka jeden to w blue gdzie trzeba placic. i w weekendy w poludnie jest tyle osob ze to szok. drugi skatepark to jutrzenka gdzie rozbieraja go na zime i wszystko w sniegu lezy. trzeci jest rozjebany. naszego malego pilnujemy wiec jest jest ok. zadnego kurwa krytego normalnego na zime nie ma. STOLICA i nie ma porzadnego duzego skateparku krytego.

Napisane Dec 31, 2009, 2:36 pm
barticob

barticob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barticob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam fajny sp lecz jeżdże do rzeszowa albo jeżdźe po street'cie co jest najlepsze szczególnie wieczorkiem.

Napisane Dec 31, 2009, 11:31 pm
drsgi8

drsgi8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drsgi8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie jest tylko jeden
15 min drogi samochodem

Napisane Mar 19, 2011, 12:28 pm
popek37

popek37

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to popek37 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem z Wawy i owszem, nie ma tu żadnego krytego sb parku na zime (szczegolnie jak kamu rozebrali) Ale ogólnie to jest pare alternatyw:
- Jutrzenka
- Korty
- Marysin
- Tarcho
- Pełno spotów.
W sumie nie ma co narzekac. ;)

*Napisane Mar 20, 2011, 12:02 pm
AllFromUSA

AllFromUSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AllFromUSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to faktycznie masz dosyć spory wybór,o wiele gorzej sytuacja przedstawia się w tych mniejszych miejscowościach gdzie nie ma żadnego skyte parku w promieniu 59 km. Wtedy trzeba sobie jakoś radzić samemu.

Napisane May 12, 2011, 9:33 am
popek37

popek37

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to popek37 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AllFromUSA powiedział(a):
No to faktycznie masz dosyć spory wybór,o wiele gorzej sytuacja przedstawia się w tych mniejszych miejscowościach gdzie nie ma żadnego skyte parku w promieniu 59 km. Wtedy trzeba sobie jakoś radzić samemu.

Ta ale nie wymienilem wszystkiego xD

Napisane May 15, 2011, 4:30 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja