Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gdzie jezdzicie???

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie jezdzicie???
scorpi7383

scorpi7383

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scorpi7383 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie... Mieszkam w krakowie i sa tylko 2 skateparki  :thinking: i do obu mam  1h drogi. Raz sobie wyszedlem na murek obok bloku bo rail to narazie za wyoki poziom jak dla mnie :P (tzn. bettonowe plytki poukladane po kolei obok siebie miedzy nimi sa szpary ok. 0.5 cm dł. i głebokosci tez mniej wiecej takiej-taki ogrodek i dookola jest ten murek) i mi sie strasznie zjechal grind plate. Moglem za malo nasmarowac murek czy co??? I gdzie Wy jezdzicie??? prosze o odp.
Pozdro

Napisane Jul 26, 2007, 2:59 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2007, 12:41 pm przez scorpi7383
kip3rek

kip3rek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kip3rek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

street :D

Napisane May 29, 2011, 6:04 pm
loffek

loffek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to loffek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem z Gdańsk i ZAJAWA na maxa jest 1 plaza, 1 park budują, 2 parki, street niczego sobie  a do reszty sp to od 15 do 1h drogi (ale to w innych miejscowościach np.Sopot, Gdynia i tam jakieś mniejsze miasteczka)

Napisane May 29, 2011, 8:42 pm
MaciekS90

MaciekS90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekS90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to mieszkam w Libii i mamy tam tylko jeden skatepark, w sumie to mielismy bo jak były zamieszki to nam go rozje..... Ale zamierzamy napisać podanie do Kadafiego o nowy sp wiec może będzie gites ;)

Napisane May 29, 2011, 11:25 pm
aaaada

aaaada

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aaaada zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie to w sumie jeden sp jest albo dwa nawet sama nie wiem, ale na tyle daleko że nie chce mi się tam jeździć  ^^) mam niedaleko domu kilka miejscówek więc jest ok  :rolleyes:

Napisane May 31, 2011, 12:17 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja