Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Six Weidera

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Six Weidera, j/w
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miał ktoś z Was z tym do czynienia ? Jeżeli tak - podzielcie się wrażeniami .

Ja robie już 5 dzień i już mam efekty ! świetne ćwiczenia. Polecam , po 42 kaloryfer jak u pudziana :P a jak ktos ma juz rzezbe to jego sila miesni brzucha wzrosnie przynajmniej o 50%.Warto dołączyć do całości brzuszki dla lepszego efektu.

6 Weidera - 42 dniowy program do poprawienia rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha

Napisane Jul 27, 2007, 12:54 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od dzisiaj zaczynam iść wg programu Wiedera :P, do tej pory robiłem sobie brzuszki na ławeczce, teraz mam konkretny program.

Napisane Jul 27, 2007, 10:21 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem nie kumaty może, ale seria to co to jest? 1 cykl to te wszystkie 6 ćwiczeń, a seria to np. ilość podciągania tych nóg w np. 1 ćwiczeniu?
PEACE

Napisane Jul 27, 2007, 10:37 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Jestem nie kumaty może, ale seria to co to jest? 1 cykl to te wszystkie 6 ćwiczeń, a seria to np. ilość podciągania tych nóg w np. 1 ćwiczeniu?
PEACE

1 seria=6 powtórzeń

Napisane Jul 27, 2007, 11:32 am
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko panowie nie popełniajcie podstawowego błędu w realizowaniu CYKLÓW.

Cykl to jest :

1 cwiczenie na lewa i prawa noge (Po jednym powtórzeniu na kazda)
2 cwiczenie na obie nogi (jedno powtorzenie)
3 analogicznie do 1szego tylko ze z rece za glowa (takze jedno powtorzenie)
4 analogiczne do 2 +rece (takze jedno powtorzenie)
5 rowerek (jaknajwiecej zmian nog w 3-4 sek.)
6 cwiczenie szóste także jeden raz.

Czyli wezmy np. 5 dzien :  3 serie | 6 cykli (czyli robicie to co wyzej 6 razy , a nie PO 6 RAZY NA CWICZENIE).A jak zrobicie - 3 min przerwy. I nastepna seria

mam nadzieje ze zrozumieliscie :P

Lalo powiedział(a):
1 seria=6 powtorzen

hehe niby tak , ale np. w 42 dniu 1 seria = 24 cykle :)

Napisane Jul 27, 2007, 12:15 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2007, 12:19 pm przez Szamal
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Szamal powiedział(a):
Tylko panowie nie popełniajcie podstawowego błędu w realizowaniu CYKLÓW.

Cykl to jest :

1 cwiczenie na lewa i prawa noge (Po jednym powtórzeniu na kazda)
2 cwiczenie na obie nogi (jedno powtorzenie)
3 analogicznie do 1szego tylko ze z rece za glowa (takze jedno powtorzenie)
4 analogiczne do 2 +rece (takze jedno powtorzenie)
5 rowerek (jaknajwiecej zmian nog w 3-4 sek.)
6 cwiczenie szóste także jeden raz.

Czyli wezmy np. 5 dzien :  3 serie | 6 cykli (czyli robicie to co wyzej 6 razy , a nie PO 6 RAZY NA CWICZENIE).A jak zrobicie - 3 min przerwy. I nastepna seria

mam nadzieje ze zrozumieliscie :P

Lalo powiedział(a):
1 seria=6 powtorzen

hehe niby tak , ale np. w 42 dniu 1 seria = 24 cykle :)

no szamal dobrze ze wyjaśniłeś bo sam do końca nie widziałem, a to tak napisałem dla przykładu żeby zrozumiał  ^^)

Napisane Jul 27, 2007, 1:13 pm
nawien

nawien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nawien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 20 dzień - jakoś idzie ;P

Napisane Aug 2, 2007, 2:15 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W zime zrobiłem 16 dni. Dalej wymiękłem:P Ale efekty były bo jak napinałem brzuch to było widać, może nie drabinke, ale coś było :grin:  Chyba znów zaczne robić to dopiero połowa wakacji :P Ale chciałem się skoncentrować na super dunk II bo wyskok też przydało bysię poprawić. A no i siłowni teraz nie mam to popmki też zaczełem robić:P Chyba trzeba z czegoś zrezygnować.

Napisane Aug 2, 2007, 2:33 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja ćwiczyłem dokładnie 6 dni:P potem mi się, jak to zwykle bywa w moim przypadku, znudziło:P Zawsze tak mam że jak wyznaczę sobie jakieś ćwiczenia to po jakimś czasie mi się zwyczajnie nie chce dalej tego ciągnąć, bo nudzi mnie to:P Najdłużej wytrzymałem 2 tygodnie jakiegoś tam stałego ćwiczenia:P Ale nie poddawajcie sie:P Mi te 6 dni w sumie troszkę pomogły, bo lekkie, ale zawsze jakieś, widzę różnice:)
PEACE

Napisane Aug 11, 2007, 3:25 pm
piszczel

piszczel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piszczel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja cwiczylem to nie tak dawno - dotarlem do bodajze dnia 20.
Jako ze jestem leniwa swinia, pewnego pieknego dnia nie chcialo mi sie nic robic, a juz na pewno nie cwiczyc :P no i przestalem.

Ale sproboje jeszcze raz, zeby nie bylo :)
Bardzo dobry trening, widac po nim efekty.

Aha, i slyszalem ze cala sesje najlepiej jest zmiescic w 30 minutach - zeby nie bylo opie******a sie  ^^)

Napisane Aug 11, 2007, 3:32 pm
Sonku1

Sonku1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sonku1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi wiadomo że a6w jest na rzeźbe i na siłę brzucha mało daje, bo a6w ma na celu spalenie tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni. Ja ćwiczyłem przez 36dni i przerwałem bo nie miałem czasu, ale chce zacząć od nowa w najbliższe dni.
Polecam, efekty są po tym bardzo miłe:D

Napisane Oct 12, 2007, 1:15 am
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No no No ...
Od  dzisiaj zacznę :P Będę miał motywację żeby poćwiczyć ;)
Także jak tylko zobaczę efekty to dam znać :D

Napisane Oct 12, 2007, 8:00 am
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

guumiis powiedział(a):
No no No ...
Od  dzisiaj zacznę :P Będę miał motywację żeby poćwiczyć ;)
Także jak tylko zobaczę efekty to dam znać :D
hehe może sfotografuj swój brzuch przed i gdy już skończysz, wtedy róźnica będzie widoczna ale i uwieczniona. :P

Napisane Oct 12, 2007, 5:59 pm
Oni

Oni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Oni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest masakra wymieklem po 20 dniach;/
Moze znowu spróbuje, a na wyskok to jest fajny program Kangaroo hops(tak to sie chyba pisze).

Napisane Oct 12, 2007, 6:06 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaczne to od dziś i zobaczymy co to da:P

Napisane Dec 25, 2007, 11:59 am
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja właśnie kończę 3 tydzień ćwiczeń i muszę powiedzieć, że efekty widać. ;D
Jestem ciekaw co to będzie za następne 3 tyg.
Polecam czasem po zrobieniu wszystkich ćwiczeń, gdy macie jeszcze siłę, to poróbcie parę brzuszków dziennie, a napewno da wam to jeszcze lepszy efekt. :]

Napisane Dec 25, 2007, 12:52 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 12dzień i jak narazie idzie normalnie :p

Zobaczymy czy wytrwam do końca :D

Napisane Dec 27, 2007, 1:39 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to zaczynamy od dziś ćwiczenia.. no zobaczymy, zobaczymy ^^ xD

Napisane Dec 27, 2007, 2:02 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja