Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Który THPS najlepszy?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Który THPS najlepszy?
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie większość z was zna tę serię gier poświęconą deskorolce. Interesuje mnie wasza opinia na temat tych właśnie gier. A więc do tej pory pojawiły się:

1. Tony Hawk Pro Skater- jest to pierwsza część, która pojawiła się w 1999r.

2. Tony Hawk Pro Skater 2- jest pierwszą częścią, w której wprowadzono trik manual

3. Tony Hawk Pro Skater 3- w grze zabrakło Boba Burnquista, który tworzył w tym czasie własną grę o tematyce skateboardowej

4. Tony Hawk Pro skater 4- w grze pojawiły się nowe triki- Skitch  i Spine transfer

5. Tony Hawk Underground- ta część kładzie ogromny nacisk na fabułę

6. Tony Hawk  Underground 2- gracz kontroluje 4 skaterów (skater stworzony przez gracza, profesjonalista, gość i ukryty skater)

7. Tony Hawk American Wasteland- w tej części możemy jeździć bmx'em

8. Tony Hawk  Project 8- w tej części została wykorzystana technologia tzw. motion capture. Służy ona urealnieniu skaterów i trików.

9. Tony Hawk Downhill Jam- gra nie jest już tak realna jak inne części, ale zaletą jest grafika

W które części graliście? Która była najlepsza? Dlaczego? Która najgorsza? Dlaczego? Piszcie co o nich sądzicie.

Napisane Jul 29, 2007, 7:50 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze 2 i 3 bo combo sie największe robi :)

Napisane Jul 29, 2007, 7:58 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie THPS2 Najlepsza część najbardziej realistyczna i wogole Coolowa;]W pozostałych częściach combo za łatwo idzie i manuale łatwiej utrzymać.

Napisane Jul 29, 2007, 8:22 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najbardziej lubie THPS3, spedzilem nad nia sporo czasu :P

Napisane Jul 29, 2007, 8:46 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem w THPS2, THPS3, THPS4, THUG2 i THAW. Najlepsza według mnie jest THPS2, największy realizm jeśli chodzi o tricki. Grafika, która nie jest zbyt ładna, daje super klimat gry! Przechodziłem tą grę już dużo razy i za każdym razem towarzyszą temu nowe emocje, zawsze zrobię coś takiego co daje mi niesamowitą radość i chęć do jazdy!
Nowe części mi się nie podobają aż tak bardzo, przesadzone są i nie wciągają już tak bardzo... THPS2 Rulezzz i tyle!
PEACE

Napisane Jul 29, 2007, 8:48 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THUG2 i THPS 4.American wasteland jest nudna.Tylko te dwie części mi sie podobają.

Napisane Jul 29, 2007, 8:51 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Tony Hawk Pro skater 4- w grze pojawiły się nowe triki- Skitch  i Spine transfer

A w innych częściach spin transfera nie potrafisz? Z dodatowym bs 360 melonem? :D

Ja kocham/wielbię/ubóstwiam THPS3, gdyż posiada bardzo dobrą grafikę, realizm tricków nie jest przesadzony (chociaż jeżdżąc zawsze robię takie tricki, które wiem, że są do zrobienia na realu  ^^) ), plansze są niezłe (choć niektóre mnie dobitnie wkurwiają), ale ogół gry jest ze wszystkich najbardziej zadowalający.

Napisane Jul 29, 2007, 8:58 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THPS 3 i THPS 4 są najlepsze a w American Westland niestety nie grałem.

Napisane Jul 29, 2007, 8:58 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sialo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grałem we wszystkie THps
Ale najlepiej grało mi sie w THPS4  :)
Ale najbardziej mi sie podoba THPS2 jest spox i ma klimat  B)

*Napisane Jul 29, 2007, 8:59 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2007, 9:00 pm przez sialo
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony Hawk Pro skater 4 i Tony Hawk  Underground 2
reszta jakoś mi nie przypadła do gustu..

Napisane Jul 29, 2007, 9:01 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gralem we wszystkie czesci oprocz Downhill Jam...
najbardziej mi sie podoba American Wasteland w ktorego obecnie gram przez internet... Najbardziej mi sie podoba poniewaz jest fajna fabula i fajnie sie przez internet gra reszta tez jest dobra ale nie gram bo za stare...Ale to sa legendarne gry... Jak ktos by chcial Przez ONline w thawa zagrac to na pm piszcie moj nick to NEMSIS co dziennie zakladam server o nazwie "Polska-BestServ" POZDRAWIAM i zapraszam do gry przez siec...

Napisane Jul 29, 2007, 9:17 pm
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grałem we wszystkie które pojawiły się na pc czyli 2, 3, 4, U2, i American Weastland i najlepsza jest dwójka ta gra ma klimat jak żadna inna część mmmmmmmmmiodzio :cyclops:

Napisane Jul 30, 2007, 7:06 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

thug 2
nieługo bede miał thawa to zobaczy sie ;]

grałem w :

thps2
thps3
thps4
thug2
w tym tyg. thaw

Napisane Jul 30, 2007, 7:26 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

underground 2 najlepszy :) ale dwojka najb realistyczna B)

Napisane Jul 30, 2007, 8:49 pm
gunitbanks

gunitbanks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gunitbanks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiscie thps 4 i niech nikt nie sie nie kluci ;]

Napisane Jul 30, 2007, 8:55 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony Hawk's Skateboarding na moim PSX z sentymentu, THPS2 za mega wypaśny soundtrack.

Napisane Jul 30, 2007, 9:01 pm
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THPS3 THE BEST moj rekord ok 67mln ale juz nie grlame od HOOOOOHO ale i tak jak gram w te nowsze to nic nie zastapi 3

Napisane Jul 30, 2007, 10:54 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THPS3 za muzykę, klimat, sentyment, i kombosy szczególnie w airport i rio
THPS2 za realizm
THPS4 za wprowadzenie speciali w manuala (handstand, casper, pogo itd.)
THUG2 za fabułę, comba, muzykę (szczególnie Jimmy eat world - Pain)

i oczywiście dzięki THPS3 zacząłem na desce jeździć !!

no to tyle ;]

edit:
PS. A może sondę by się dało zrobić?? ^^)

Napisane Jul 31, 2007, 11:02 am Ostatnio edytowane Aug 3, 2007, 7:32 pm przez Pisaczow92
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THPS2-najlepszy klimat
THUG2-najlepsza fabuła
B)

Napisane Jul 31, 2007, 11:40 am
Mariusz1324

Mariusz1324

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mariusz1324 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THPS 2 - KOZAK!! żadna część jej nie zastąpi ...
Choć znam już go na pamięć i niektóre plansze można "przechodzić z zamkniętymi oczami" to i tak mi sie jeszcze nie znudził!
Dla mnie to najlepsza gra jaka wyszła na PC :))) hehe

Pozdrawiam.

Napisane Jul 31, 2007, 11:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja