Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jedzenie!!!!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jedzenie!!!!!
lutero

lutero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co najbardziej lubicie jesc i pic podczas małej przerwy od  jazdy na desce, rolkach, snowbaordzie itp.
Ja najbardziej lubie Mars lub Twix i Goraca Czekolada :P

MNIAM!!!!!:P

Napisane Aug 3, 2007, 9:05 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2007, 9:10 pm przez lutero
andy321

andy321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zły dział !!! A ja lubie jeść nic... a jak już to jakieś chipsy albo chrupki

Napisane Aug 3, 2007, 9:53 pm
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wcinam chodnik podczas jazdy i to mi wystarcza  :P :P :P :P

A tak naprawde to lubie WW i Aero a do picia to cos orzezwiajacego i smacznego np. Cherry Coke albo jakas herbate mrozona  ;)

*Napisane Aug 3, 2007, 9:54 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawy temat my jemy i pijemy to naco mamy ochote oczywiscie z tego co serwuje sklep lidl który jest najbliżej sparku czyly lody jakieś pizzy na zimno chipsy batony napoje energetyzujące litry wody 6-paki rbowarów itp itd

Napisane Aug 3, 2007, 10:07 pm
lutero

lutero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z działem sie pomyliłem bo zawiesił mi sie net i klikałem we wszystkie i akurat rolki wypadło a myslałem ze pozostałe ;/ sry

Napisane Aug 3, 2007, 11:28 pm
rolers

rolers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Picie to Padłeś Powstań Powerade I Red Bull Doda ci sakrzydeł
Jedzenie to Kit Ket miau I Chipsy = trzypsy itd.

Napisane Aug 4, 2007, 9:55 am
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tiger albo cos innego energetycznego zmieszane z mlekiem
7days, knopers
A jak mi sie nudzi to wsadzam bułke do buzi polewam dużą ilością mleka i udaje szatana w rolkach dzyzgając na opkoło mlekiem z buzi xP

Napisane Aug 4, 2007, 4:55 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
ciekawy temat my jemy i pijemy to naco mamy ochote oczywiscie z tego co serwuje sklep lidl który jest najbliżej sparku czyly lody jakieś pizzy na zimno chipsy batony napoje energetyzujące litry wody 6-paki rbowarów itp itd

zazdroszcze ci - ja kupuje to na co mnie stac :D hehe

Napisane Aug 4, 2007, 6:03 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz wiadomo że najpierw liczy sie kase potem mówi sie naco masz ochote itd itp ;]

Napisane Aug 5, 2007, 6:55 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio jak bylem w skateparku to chcialem se kupic jakies batony albo rogala..po przeliczeniu kasy uswiadomilem sobie ze jedynie kajzerka moze zaspokoic moj glod:D
Jak mam kase to najczesciej kebab wsuwam bo obok miejscowki naszej jest dobry kebab:D

Napisane Aug 7, 2007, 8:59 pm
Danko94

Danko94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Danko94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My tam zawsze strzelimy sobie po napoju energetyzującym...(obojętnie jakim)  ;)

Napisane Aug 8, 2007, 1:40 am
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do spożycia Tylko LEszki odrazu lepiej sie jeździ ^_^ a jedzenie hmmm no niewiem jak ty ale ja mam objad w domu hehehe :-) (bez obrazy)

Napisane Aug 8, 2007, 9:09 am
artursdz

artursdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artursdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snickers i napój Nestea ^^

Napisane Aug 8, 2007, 9:17 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2007, 9:17 pm przez artursdz
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm... wyrób czekoladopodobny z chlebem (ok. 4 kostki na kromkę) + dużo wody, bo po słodkim strasznie suszy :)

Napisane Aug 9, 2007, 1:11 pm
pablo007

pablo007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Picie to wode niegazowana(czasami kole jak jest kasa), bo najtaniej, a jak bym byl bogaty bardzo to bym se pil jakies red bulle lub chociaz kole. A jesc to najczesciej nic

Napisane Aug 9, 2007, 5:21 pm
szmex

szmex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szmex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja z ziomami pizze jadam xP zrzuta na familijną ( taką mega dużą ;] ) i do tego red bull'a żeby lepiej latać

*Napisane Aug 9, 2007, 10:27 pm
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radzio14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh wszystko zalezy od kasy ;D ja jak mam malo kasy na parku to bula i jakas jogobella a jak mam przplyw gotowki to poczki z czekolada itp i duuuuzo energy drinkow za 1,5 zł :D tak po 4/5 tych e drinkach sie trzesa nogi to pozniej mozna jezdzic caaaly dzien ;]

Napisane Aug 10, 2007, 11:55 am
matik94

matik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... napój czysty gazowany, jakies słodycze, paluszki i energy drink ale to róznie, zależy od kasy :cyclops:

Napisane Aug 12, 2007, 9:30 pm
haco2

haco2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haco2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja np. powerajd a jeść jakieś chipsy

Napisane Sep 16, 2007, 8:25 pm
tomekLJA

tomekLJA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekLJA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja biore wode z kranu i pije jak sie zmecze [ za bogaty to nie jestem ze jakies  pizze itp ;x ]

Napisane Sep 17, 2007, 9:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja