Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jedzenie!!!!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jedzenie!!!!!
lutero

lutero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co najbardziej lubicie jesc i pic podczas małej przerwy od  jazdy na desce, rolkach, snowbaordzie itp.
Ja najbardziej lubie Mars lub Twix i Goraca Czekolada :P

MNIAM!!!!!:P

Napisane Aug 3, 2007, 9:05 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2007, 9:10 pm przez lutero
Stupido

Stupido

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stupido zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

roznie wszystko co lubie i stac mnie w danej chwili a do picia to mountain dew albo nestea brzoskwiniowa ;) a najczesciej to nic bo mam do sklepu daleko  :mad:

Napisane Sep 18, 2007, 1:19 pm
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Picie to Tiger lub pepsi a co do jedzenia to zależy od funduszu... B)

Napisane Sep 19, 2007, 7:10 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska+cos do picia=mozna jezdzic

Napisane Sep 20, 2007, 8:12 am
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coś do picia jakiś napój i tako to czasami jem chipsy lub batony ale zawsze po desce(po 5-6 godzinach) wracam głodny do domu jak świnia i 2 porcje obiadu jem.

Napisane Oct 10, 2007, 1:28 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam popieram Davidka bo tak najlepiej robić kasy nie wydasz dużo a dużo zjesz.
Też jeżdżę od 5-6 godzin B) B) B) :P :P :rolleyes: :rolleyes:

*Napisane Oct 13, 2007, 10:11 am
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do pcia to najczęściej napoje energetyczne i do jedzenia jakieś batony np: snikers, mars, Aero itp:)

Napisane Oct 14, 2007, 6:59 am
NISIEK97

NISIEK97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NISIEK97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

snickers+ cola/red bull/powerade+ czasem chipsy.

Napisane Oct 19, 2007, 12:26 pm
bad4real

bad4real

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bad4real zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w sumie najczęściej wcinam chipsy i tigera z biedronki podstawowy zestaw racji zapewniający kalorie na dalsze śmiganie :)

Napisane Oct 23, 2007, 1:00 am
majnik

majnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm na deske podstawa to kwas....czyli sok pozeczkowy z netto który jest kwaśny i dlatego kwas heheeh;] do jedzenia raczej nic bo nigdy nie ma sianka na szame lecz musi byc sianko na fajeczki hehe nie jestem z tych co jak nie zapalą to źle sie czują itp ale lubie poprostu ten dym...palenie daje mi wielka przyjemnosc ;]

Napisane Oct 24, 2007, 8:39 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedlugo zapytacie jakie gacie noszą rolkarze..... dziwny temat

*Napisane Oct 27, 2007, 4:48 pm
qba98

qba98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lewiatan i Biedronx.

w lewiatanie to jak mam super dobry dzien kupuje skittlesy a najczesciej duze chrupki orzechowe 89gr albo pół chleba, dotego orange za 99zl i urządzony jestes.

w biedronxie za 2 ziko top chips mega albo sezamik czy co tam ...

Napisane Oct 27, 2007, 7:33 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SNICKERS
I JEDZIESZ DALEJ!

Napisane Dec 9, 2007, 3:08 pm
Eudezeciak

Eudezeciak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eudezeciak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej to wypić ze 2 bronki! i potem się dokręca triki na Rapie (Gangsta skateboard) xD B)

*Napisane Dec 10, 2007, 9:24 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja najwyzej czegos sie napije bo jak ciagle bede jadl to bede grubu jak Benek |*_*|

Napisane Dec 11, 2007, 3:03 pm
bros92

bros92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bros92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TWiX lub MARS do picia jakis soczek lub ReD Bull( bo ze skrzydłami lepsza ruwnowaga) hehehe

*Napisane Dec 11, 2007, 7:36 pm
Tomassss

Tomassss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomassss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepszy SNICKERS max  ^^) a do picia to tiger albo powerade

Napisane Dec 12, 2007, 3:02 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Browar albo jakiegos burna czy cos a do jedzenia snickers

Napisane Dec 17, 2007, 4:11 pm
raczek007

raczek007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raczek007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  chleb  suchy  poić obie  wodą  a  na  to  batona...xD

Napisane Dec 20, 2007, 7:23 pm
olliejaslo

olliejaslo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olliejaslo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja uwielbiam sobie pożreć big baga cheetosów wszystkie oprócz orzechowych  ^^)

Napisane Jan 1, 2008, 7:14 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rolers powiedział(a):
Picie to Padłeś Powstań Powerade I Red Bull Doda ci sakrzydeł
Jedzenie to Kit Ket miau I Chipsy = trzypsy itd.

to na kazda jazde niezle sie wykosztujecei.. (jak kazdy robie redbull kupi...)
my czipsy snacki za 2 zl duza paka, mineralna z marche i cytrynowa z marche posumowujac
2paki-4zl
2wody69+79=1,48

czyli za niecale 6 zl jeses napity i anjedzony ;) a ty za ta sume sobie jednego rb kupisz :PP
juz maxpowerek z biedy lepszy ;P

Napisane Jan 2, 2008, 7:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja