Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jedzenie!!!!!

Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jedzenie!!!!!
lutero

lutero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co najbardziej lubicie jesc i pic podczas małej przerwy od  jazdy na desce, rolkach, snowbaordzie itp.
Ja najbardziej lubie Mars lub Twix i Goraca Czekolada :P

MNIAM!!!!!:P

Napisane Aug 3, 2007, 9:05 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2007, 9:10 pm przez lutero
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):
Sk8Kapi powiedział(a):
Ja po deseczce (lub w przerwie) Ciemny 30-sto centymetrowiec(taka długa i szeroka kanapka) z pomidorem,ogórkiem,sałatą,masłem,salami i sosem do tego Nestea zielona herbata z truskawką lub Dr.Pepper lub woda smakowa Żywiec Zdrój smakowa(pomarańczowa gaz. albo nie gaz., jabłkowa i cytrynowa) 1,5 l i obowiązkowo jakiś słodki baton w czekoladzie (lub z czekoladą).  B) :rolleyes: A i jak mam dużo zbytniej kasy to kupuje sobie rollo albo tortillę(Co się zdaża jakiś raz na 7 tygodni :P )                          Oczywiście wszystko to kupuje jak mnie w danym dniu stać  ;)

Powiedz mi ile ważysz? xD
Swoja drogą to temat dot rolek.

Też jestem bardzo ciekawy  ^^)

Napisane May 27, 2010, 6:37 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem ciekaw raczej, za ile czasu zbankrutuje

Napisane May 27, 2010, 6:42 pm
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):
Sk8Kapi powiedział(a):
Ja po deseczce (lub w przerwie) Ciemny 30-sto centymetrowiec(taka długa i szeroka kanapka) z pomidorem,ogórkiem,sałatą,masłem,salami i sosem do tego Nestea zielona herbata z truskawką lub Dr.Pepper lub woda smakowa Żywiec Zdrój smakowa(pomarańczowa gaz. albo nie gaz., jabłkowa i cytrynowa) 1,5 l i obowiązkowo jakiś słodki baton w czekoladzie (lub z czekoladą).  B) :rolleyes: A i jak mam dużo zbytniej kasy to kupuje sobie rollo albo tortillę(Co się zdaża jakiś raz na 7 tygodni :P )                          Oczywiście wszystko to kupuje jak mnie w danym dniu stać  ;)

Swoja drogą to temat dot rolek.
Ważę 37 kg (mam DUŻĄ przemianę materii , a pozatym trenuję jeszcze tenis  :rolleyes: ) a temat nie dotyczy tylko rolek.  :) I napisałem że kupuje to gdy mnie wtedy stać , a tą kanapkę , wodę i batony mam w domu ( 30-sto centymetrowca robię sobie sam w domu)
B) (Nie ma to jak kochani rodzice i Makro )  :)

Napisane May 28, 2010, 1:04 pm Ostatnio edytowane May 28, 2010, 1:18 pm przez Sk8Kapi
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Sk8Kapi][quote=Wyrwitrzew][quote=Sk8Kapi]Ja po deseczce (lub w przerwie) Ciemny 30-sto centymetrowiec(taka długa i szeroka kanapka) z pomidorem,ogórkiem,sałatą,masłem,salami i sosem do tego Nestea zielona herbata z truskawką lub Dr.Pepper lub woda smakowa Żywiec Zdrój smakowa(pomarańczowa gaz. albo nie gaz., jabłkowa i cytrynowa) 1,5 l i obowiązkowo jakiś słodki baton w czekoladzie (lub z czekoladą). B) :rolleyes: A i jak mam dużo zbytniej kasy to kupuje sobie rollo albo tortillę(Co się zdaża jakiś raz na 7 tygodni :P ) Oczywiście wszystko to kupuje jak mnie w danym dniu stać ;)[/quote]

Swoja drogą to temat dot rolek.[/quote] Ważę 37 kg (mam DUŻĄ przemianę materii , a pozatym trenuję jeszcze tenis :rolleyes: ) a temat nie dotyczy tylko rolek. :) I napisałem że kupuje to gdy mnie wtedy stać , a tą kanapkę , wodę i batony mam w domu ( 30-sto centymetrowca robię sobie sam w domu)

o je*any :o dobry jestes ile ty masz lat?

Napisane May 28, 2010, 9:23 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym nie chciał ważyć 37 kg.
Jak dla mnie to z deka za mało.
Pewnie typek niski jest

Napisane May 29, 2010, 7:19 am
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam 14 lat a wzrostu 154 cm  :)

*Napisane May 29, 2010, 8:53 am
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Mi2r powiedział(a):
Sk8Kapi powiedział(a):
Mam 14 lat a wzrostu 154 cm  :)

i kutasa na czole  :cyclops:

to nie było śmieszne

Napisane Jun 8, 2010, 6:43 pm
Che

Che

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Che zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dr. pepper jest w ogóle do dostania w polsce ? ;D

Napisane Jun 11, 2010, 12:24 am
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ŁŁŁeeeeeeee tam!Wy jakies tortille jakies syfo Hajs tracicie...My kole kupujemy za 1.70  2 l i to nam wystarcza!:D

Napisane Jun 11, 2010, 10:13 pm
Sk8Kapi

Sk8Kapi

Member
Wyświetl posty

Che powiedział(a):
Yhym , w Almie  :P

Napisane Jun 12, 2010, 1:40 pm Ostatnio edytowane Jun 12, 2010, 1:40 pm przez Sk8Kapi
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Sk8Kapi powiedział(a):
Che powiedział(a):
Yhym , w Almie  :P

A jak nie masz Almy to poszukaj w małych sklepikach typu alkohole świata

Napisane Jun 13, 2010, 9:16 am
Strony: << poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja