Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Tricki » Treningi na wyzszy skok

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Treningi na wyzszy skok, co proponujecie?
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radzio14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj piszemy co pomaga wyrobic sobie wiekszy skok. jakies porady najlepiej.
nie wiem jak wy ale mnie zadziwia jak kolesie wskakuje na porecze ktore maja do pasa albo wyzej. moj skok jest mniej wiecej ponad moje kolana czyli mizerny (oczywiscie na rolkach ;p) nie wiem jest moze jakis sekret wysokiego skakania czy cos? :stare:

*Napisane Aug 7, 2007, 1:32 am
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sekret? jest takie coś?
jeżeli na rolkach podskakujesz tylko ponad kolana to powinieneś się nauczyć jeździć (czyli bardziej obyć, przyzwyczaić itp do swoich rolek) jeśli na butach wskoczysz na rurę do pasa co jest naprawdę proste  to na rolkach też wskoczysz tylko że musisz dużo jeździć i trenować te podskoki żebyś się czuł w rolkach jak w butach :)
a co do tego że jacyś tam kolesie wskakują na rury do pasa, to w sumie słabo, pooglądaj filmy rolkowe tam to dopiero można się dziwić jak oni wskakują na murki czy rury trochę niższe od nich samych

Napisane Aug 7, 2007, 2:14 am
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Joshu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba byl juz taki temat i tam bylo wszystko  fajnie powiedziane o cwiczeniu na wyzszy skok :) :) :) B) :rolleyes:

Napisane Aug 7, 2007, 9:12 am
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radzio14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Joshu byl juz taki temat ale chyba skasowali go bo szukalem  ^^)
@offtopic
mogli byscie polecic jakis nowy film? probowalem sciagnac black market kfc itp ale nic nie ma na torrencie i p2p wiec prosze aby ktos zrobil taki maly offtopic i wypisal nazwy filmow ktore warto obejzec i doradzil jak je sciagnac ;p ! tylko niech zrobi to jedna osoba bo pozniej bedzie tak ze nie beda ludzie pisac na temat tylko " a widziales jak broskow zrobil to i to tam i tam?" a czegos takiego chyba nie chcemy ;p

Napisane Aug 7, 2007, 12:35 pm Ostatnio edytowane Aug 7, 2007, 12:36 pm przez Radzio14
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bierzesz 2kg cukru przywiązujesz do nóg i skaczesz codziennie po 10 min gwarantuje ze będą efekty ;)

Napisane Aug 8, 2007, 6:55 pm
michalgor

michalgor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalgor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze poznaj swoje rolki i staraj się je w pełni kontrolować. A jak chcesz programy ćwiczeń na wyskok to możesz korzystać z treningów koszykarskich, takich jak np. TEN

PS Wybierz dla siebie odpowiednie ćwiczenia, żeby kolana wytrzymały. Jak przeciążysz kolana, będzie niedobrze, bo możesz np. przestać rosnąć wzwyż.

pozdro;];]

Napisane Aug 9, 2007, 11:07 am
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

napewno sie przyda ten twoj plan treningowy dzieki wielkie :*

Napisane Aug 9, 2007, 11:26 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Radzio14 powiedział(a):
napewno sie przyda ten twoj plan treningowy dzieki wielkie :*

ja wytrzymnałem aż 3 dni treningu i załączył mi sie leń mięśnie paliły jak sam sqrffysyn jak chcesz wskakiwać tak samo w rolakc jak w butach to moze spróbuj w obciaznikach xD ja miałem 2,5 kg skoku wyzszego ni cale rolek prawie nieczułem

Napisane Aug 9, 2007, 1:29 pm
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

hehehe ja teraz przezucam sie z moich rocesow m12 na deshi jakies tam :P wiec moja skocznosc bedzie jeszcze mniejsza z tego co widzialem rolki sa dosyc masywane :PP no ale jak se obciazniki dowale to juz w ogule bede sie musial rekoma odpychac od ziemi zeby jechac ;D

Napisane Aug 10, 2007, 11:49 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Radzio14 powiedział(a):
hehehe ja teraz przezucam sie z moich rocesow m12 na deshi jakies tam :P wiec moja skocznosc bedzie jeszcze mniejsza z tego co widzialem rolki sa dosyc masywane :PP no ale jak se obciazniki dowale to juz w ogule bede sie musial rekoma odpychac od ziemi zeby jechac ;D

ale niee z obciaznikami niemozna jezdzić O.o w nich sie chodzi xD normalnie po mieście do szkoły ja nosiłem pod nogawką ale lajtowo po kilku godzinach chodzeniazdejmiesz i czujesz jak byś latał

Napisane Aug 10, 2007, 12:08 pm
Radzio14

Radzio14

Member
Wyświetl posty

heh domyslam sie :P w obciaznikach tez sie kiedys bujalem to naprawde po calym dniu lazenia w tym szicie jak kladlem sie do lozka to latalem :D za 2 dni nowe deshi ^.^

Napisane Aug 11, 2007, 5:12 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

plusdd powiedział(a):
bierzesz 2kg cukru przywiązujesz do nóg i skaczesz codziennie po 10 min gwarantuje ze będą efekty ;)

akurat gowno prawda, uszkodzil bys sobie tylko sciegna:P, jak chcesz miec lepszy wyskok to sobie znajdz jakis trening na necie, np. air alert

Napisane Aug 11, 2007, 7:47 pm Ostatnio edytowane Aug 11, 2007, 7:51 pm przez pawel23
raziel13

raziel13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raziel13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chodzenie w glanach pomaga :cyclops:

*Napisane Aug 17, 2007, 1:40 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jeżdżę na rolkach, ale możliwe, że wszelkie programy typu Air Alert wam mogą pomóc... tyle, że potrzeba ogromnego samozaparcia do tego...

Napisane Aug 19, 2007, 12:15 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wspięcia na przednią część stopy, czyli na "palce". Najpierw 30xrano i wieczorem, potem stopniowo zwiększać dawkę. Bardzo wyrabia łydki. Polecam

Napisane Sep 8, 2007, 7:41 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Kasper69 powiedział(a):
Wspięcia na przednią część stopy, czyli na "palce". Najpierw 30xrano i wieczorem, potem stopniowo zwiększać dawkę. Bardzo wyrabia łydki. Polecam

ja robie po 50 ze sztangielką 40 kilogramową i nic ;) bardziej mi sie kaptury wyrobiły niż łydki  :P :P :P

Napisane Sep 8, 2007, 9:03 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mówisz...? a mi pomaga :P nie wiem czy robisz to poprawnie. Poprostu przenosisz ciężar ciała na palce i powinieneś wtedy czuć jak napinają Ci sie mięśnie w łydach. Już daj se spokój z tą sztangą. I jeszcze jedno, rezultaty są wyraźnie widoczne po jakimś miechu, ale warto.

Napisane Sep 12, 2007, 5:55 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):

ja robie po 50 ze sztangielką 40 kilogramową i nic ;) bardziej mi sie kaptury wyrobiły niż łydki  :P :P :P

zła technika :-)
stawaj np na schodku tak abu pieta nogi zwisała poza schodek - i unos do maksymalnego napiecia miesniowego . zrob 20 razy ( bez obiciazenia ) - zmien noge :)

Napisane Sep 13, 2007, 8:58 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

soulfly powiedział(a):
olas11 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):

zła technika :-)
stawaj np na schodku tak abu pieta nogi zwisała poza schodek - i unos do maksymalnego napiecia miesniowego . zrob 20 razy ( bez obiciazenia ) - zmien noge :)

Dzienx za wyjaśnienie  :) Pozdro

Napisane Sep 14, 2007, 4:15 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):

ale niee z obciaznikami niemozna jezdzić O.o w nich sie chodzi xD normalnie po mieście do szkoły ja nosiłem pod nogawką ale lajtowo po kilku godzinach chodzeniazdejmiesz i czujesz jak byś latał

Olek,nie masz pojecia jak to gowno niszczy stawy... tez to mam.

Kiedys sam chcialem wyzej skakac (gralem w kosza) i cwiczylem tym planek ,ktory jest w linku.Ktos dawal... Oryginalna nazwa to Super Dunk (1,2,3) Ciezki plan... Wytrzymalem 1,5 tygodnia i nie chcialo mi sie juz... ale i tak efekty byly.

Pozatym w rolkach do wyskoku bardziej uzywane sa miesnie ud a nie lydki...

Napisane Sep 14, 2007, 6:30 pm Ostatnio edytowane Sep 14, 2007, 6:32 pm przez danlancher
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja