Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dziewczyny i Deska....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziewczyny i Deska...., nie czaje rozumowania facetów...
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo kasztany...:P
chce się dowiedzieć, jakie macie zdanie o dziewczynach jeżdżących na dechach.... bo ja tu czegoś kurwa nie rozumiem....
Niby każdy z Was "marzy" o lasce z dechą....
Ale to tylko takie pierdolenie.
Bo jak zdąrzyłam zauwarzyć uwarzacie nas za jakiś "podludzi"....
Nie raz słyszałam "Dziewczyna nigdy nie dorowna facetowi", albo "Chłopak i tak zawsze zrobi to lepiej"...itp...
Często się słyszy komentarze, że dziewczyna wcale nie czuje deski, ze nie chodzi jej o skateboarding, tylko o to żeby "spodobać sie skaterom"....
Czy to takie trudne przyjąć do świadomości, że dziewczyny tez to może kręcić...?!?!
Powiedzcie o co chodzi, bo ja tego nie kminie....

Napisane Aug 11, 2005, 12:52 am
lewy313

lewy313

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lewy313 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prawda jest taka ze dziewczyny jezdza gorzej na desce co widac na filmach

Napisane Aug 11, 2005, 1:25 am
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taaa...? a byłeś kiedyś na Stalinie?
widziałeś jak tamte laski śmigają.....
Jestem pewna, że są o 100 razy lepsze, od niejednego  faceta...!!!!!!!!!

Napisane Aug 11, 2005, 2:55 pm
deskorolkagirl

deskorolkagirl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deskorolkagirl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z gadzam się z Tobą ha! wiem że dziewczyny jeżdżą delikatniej ale wiem po sobie że jestem lepsza od nie jednego skatera...no może nie trzaskam jeszcze super zaawansowanych trików ale znam gostka który jeździ dwa razy dłużej niż ja i umie jedną piątą tego co ja...

Napisane Aug 11, 2005, 10:07 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy jeszcze nie widzialem nawet dziewczyny na desce.
no chyba ze na jakims filmie deskorolkowej firmy
chetnie bym zobaczyl jakies filmy z dziewczynami w akcji :) dalybyscie cos no :)

Napisane Aug 11, 2005, 11:07 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

A to nie dobrze.... wieeeelki błąd, żę jeszcze takiej laski nie widziałeś...:D
Heeh.... jak będę miała możliwość nakręcenia jakiegoś gifa, to ci zapodam...:P

|| Deskorolkagirl ---> Dziewczyny Rulesssss........!!!!!!!!!!!!!! :P:P
                                                              hyhyhyh.....

Napisane Aug 11, 2005, 11:18 pm
rabit-ZK

rabit-ZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rabit-ZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nielubie dziewczyn na desce;/ nielubie jak idzie obok mnie laska z takimi samymi szerokimi spodniami jak ja i zamiast isc z na do kina to pytasz sie mzoe pujdziemy do sk8skopu ogladac trucki bez przesady!

Napisane Aug 12, 2005, 10:11 am
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rabit-ZK powiedział(a):
Nielubie dziewczyn na desce;/ nielubie jak idzie obok mnie laska z takimi samymi szerokimi spodniami jak ja i zamiast isc z na do kina to pytasz sie mzoe pujdziemy do sk8skopu ogladac trucki bez przesady!

tak bo deskorolka oznacza szerokie spodnie :D:D:D:D kurwa nie jestem prawdziwym deskorolkowcem :(
zrozumcie kiedys jedna sprawe - deskorolka nie oznacza ani szerokich spodni ani waskich!!

a co do tematu: @PunkRock99 bede cierpliwie czekal ;)

Napisane Aug 12, 2005, 12:43 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

rabit-ZK powiedział(a):

wiesz co?... ni nosze szerokich spodni cały czas, zresztą w ogóle nie lubie długich, szerokich spodni, bo są niewygodne, a po 2: z tego co widze w moim mieście, to kolesie nawet nie patrzą na laski, są tak pochonięci jazda na desce, ze nie potrzebują dziewczyn....  i właśnie zamiast iść z laska do kina, oni siedzą na swojej miejscówie i męcza tricki...

A wracając do sprawy spodni: jakie to ma znczenie, jakie dzewczyna nosi spodnie?:| chyba powinna charakter dobry mieć nie?
no,.... chybaże oceniasz ludzi po tym, jakie noszą ciuchy....:/

BEZ SENSU...!!!

Napisane Aug 12, 2005, 2:04 pm
Radovan

Radovan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radovan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rabit jaki ty głupi jesteś
co za znaczenie mają spodnie i deska
ja osobiście chcialbym miec laske ktora jeżdzi na desce ale niema spodni w ktorych można sie zgubić
i do kina z nią niemusiałbym chodzić chyba że na jakieś [sv]
heh
a dziewczyny niech jeżdzą i nioglądają sie za siebie

Napisane Aug 13, 2005, 12:50 pm
SzoN

SzoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem za równouprawnieniem, jak chcą jeździć niech jeżdrzą co to komu przeszkadza, dajcie sobie chłopaki luz, że laska jexdzi lepiej od was to musicie wpadać w kompleksy ;)

Były już

"Kobiety na traktory"

Teraz są

"KOBIETY NA DESKI"

Pzdr wszystkie śmigające panie!
PEACE & LOVE

Napisane Aug 13, 2005, 1:19 pm
kozi_sk8

kozi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jak dla mnie  to może jeździć laska na desce :P
ale fajnie by było jakby fajnie jeździła :)

*Napisane Aug 13, 2005, 2:13 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem dziewczyny nie jeżdżą gorzej od nas chłopaków czego dowodem mogą być takie dziewczyny jak Vanessa Torres albo Elisa Steamer.

Napisane Aug 13, 2005, 2:58 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ATAK FEMINISTEK!!!!!!

nie no żarcik ale nie wszyscy tak uważaja, az tak żle nie jest.

Napisane Aug 13, 2005, 6:05 pm
Blood666

Blood666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Blood666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie ma nic przeciwko temu zeby dziewczyny na decku jezdzily jakd la mnei to fajnie jak cycata bedzie robic ollie to bedzie na co patrzec:P

Napisane Aug 15, 2005, 4:44 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rabit-ZK powiedział(a):

po 1 to sprawa spodni ale to zostało juz omówione przez innych!!
po 2 to w cale nie musisz z nia chodzic do kina ani w ogule z nią chodzic!!np. tylko z nia jezdzic!!
a poza tym to do kina mozesz z nia isc wieczorem ( co to za frajda isc z laską do kina w dzien) :P

a wracając do tematu to WIECEJ LASEK NA DESCE!! to zajebista sprawa no i nie ukrywam ze wieksza rywalizacja czyli wiekszy poziom a jak wiekszy poziom to i lepsze tricki itd...

pozdro PunkRock99 no i załatw jakies gifyfoty:P

Napisane Aug 15, 2005, 6:03 pm
Tomek71

Tomek71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomek71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewczyny moga jezdzic na desce... ale posiniaczone nogi kobiety ?.. to chyba nie pasuje do siebie...  ... a pozatym dziwczyny sa duzo slabsze fizycznie ... no chyba ze te co waza 120 :P ... 

Napisane Aug 15, 2005, 7:37 pm
CrazyZiom

CrazyZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrazyZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyscy mogo jezdzic i nie ma sie co kucic

Napisane Aug 16, 2005, 1:58 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam was nie uwazam za podludzi.. dla mnie to mozecie jezdzic nawet na rampach..sam osobiscie jednak nie znam zadnej skateboardzistki ale nie mowie ze nigdy nie widzialem

Napisane Aug 17, 2005, 6:57 pm
Andik0

Andik0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andik0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rabitowi chodziło o cos innego znaczenie a wy go atakujecie

dużo dziewczyn jest babo-chłopów w szerokich spodniach.. oto mu chodziło..

ale są też dziewczyny zwykłe (tzn normalne ubrane fajnie na kolorowo ;]) a nie szerokezz zpodnez

najlepsze sa takie laski ktore nie maja szerokich spodni i nie sa babo-chlopami tylko zwykle Girl na desce : P : )

pis al broders skaterzzz an sissss sketerzzz

Napisane Aug 17, 2005, 10:45 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2005, 10:47 pm przez Andik0
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja