Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Graffiti a rodzina

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Graffiti a rodzina, writer a rodzina...
dabombcrew

dabombcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabombcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy rodzina respectuje Twoje zainteresowanie?

bo moi rodziciele uwarzaja ze lepiej malowac niz jarac lub siedziec pod blokiem z piwem.

czy moze macie jakis problemy z rodzinka (starcia itp.)

czy moze wogole sie nieinteresuja...

Napisane Aug 11, 2007, 11:27 pm Ostatnio edytowane Aug 11, 2007, 11:31 pm przez dabombcrew
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w rodzinie każdy to respectuje i popiera...mama tylko mówi żebym nie dał sie złapać xD

Napisane Aug 12, 2007, 4:29 am
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie wręcz na odwrót, nie było szans żeby w nocy wyjsc i malowałem o 22.00, ale nic dziwnego chyba wszyscy rodzice się o dzieci martwią, nie? Przynajmniej sprzętu nie zabierali.

Napisane Aug 12, 2007, 9:14 am
viruson

viruson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viruson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie matka popiera lecz nie wszysto w graffiti ... uwaza ze farby sa drogie i na wypelnianie szkoda tracic itp. ale tak mi nic nie mowi nie maluj czy cos podobnego ! POZDRO DLA PRAWDZIWYCH

Napisane Aug 12, 2007, 9:50 am
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój pierwszy sprej kupiła mi mama B) tata raczej był na nie,teraz to tylko taka gatka
i moje motto przy malowaniu NIE DAJ SIE ZŁAPAĆ

Napisane Aug 12, 2007, 9:53 am
SkillZ

SkillZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkillZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi starzy maja gowno do gadania, kiedys dawno dawno temu moja starsza sie plumkała, i jak powiedział MatLen rodzice sie martwią o swoje pociechy, to jest oczywiste... Elo!

Napisane Aug 12, 2007, 9:58 am
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"...Tylko żeby Cię pały nie złapały..." - Moja mama

Tak ogólnie to nic do tego nie mają...
Wolą, zebym na puszki wydawał niż na alkohol, szlugi czy używki...

Napisane Aug 12, 2007, 10:21 am
KaWuEn

KaWuEn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaWuEn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic niemają dotego że malujee tylko starsza ciągle jak wychodze malowac powtarza
"Uważaj żeby cie niezłapali"

Napisane Aug 12, 2007, 10:25 am
DudziakDD1

DudziakDD1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DudziakDD1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie podobnie  jak u większości " przecież to w końcu jakaś sztuka jest..." - ojciec

Napisane Aug 12, 2007, 12:18 pm
dabombcrew

dabombcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabombcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z kas to znam " tylko by Cie nie zlapali "  ^^)

*Napisane Aug 12, 2007, 12:52 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dabombcrew powiedział(a):

skądś

mama uważa że to zło w czystej postaci i jej sie to nie podoba ;] Mówi, żebym legalnie malowała, a nie na szybko, brudno, bez ładu i składu, no i oczywiście mają mnie nie złapać .. .:D

Napisane Aug 12, 2007, 1:58 pm Ostatnio edytowane Aug 21, 2007, 11:47 am przez Erat0
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ojciec-Złapią Cię to zobaczysz,albo '' nudzi ci sie '' albo ''mnie to nic nie obchodzi,ale jak cie złapią nie jade na policje''

Mama-Maluj ile chcesz,tylko niech cie nie złapią
gdzie bedziesz malowac ''?  :)

Napisane Aug 12, 2007, 3:38 pm
AJSS

AJSS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AJSS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie wręcz przeciwnie . Trują dupe żebym nie malował ...

Ale mnie to na drodze nie stanie xPP

Napisane Aug 12, 2007, 10:57 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Erat0 powiedział(a):

skąś

mama uważa że to zło w czystej postaci i jej sie to nie podoba ;] Mówi, żebym legalnie malowała, a nie na szybko, brudno, bez łądu i składu, no i oczywiście mają mnie nie złapać .. .:D
ładu
chyba u wszystkich taka sama śpiewka a więc NIE DAJMY SIE ZŁAPAĆ

Napisane Aug 13, 2007, 8:24 am
artez1

artez1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artez1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie nawet nie wiedzą że maluje a jak coś rysuje to mówią ale fajne a tak to by mnie udusili :P

Napisane Aug 13, 2007, 9:37 am
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

artez1 powiedział(a):
u mnie nawet nie wiedzą że maluje a jak coś rysuje to mówią ale fajne a tak to by mnie udusili :P

no to samo jak na kartkach to "ale ladne coraz lepiej" a jakbym mial isc to by mnie nie puscili zawsze jak idziemy to mowie ze legal itp itp ale o 22 nie chcieli mnie starzy puscic jeszcze kilka lat i beda mieli gowno do gadania

Napisane Aug 13, 2007, 10:17 am
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo moi rodziciele uwarzaja ze lepiej malowac niz jarac lub siedziec pod blokiem z piwem.

Jakby moja rodzina tak uwazała,to byłbym szczesliwy
Choc nie mam zakazów na malowanie itpe,to chciałbym usłyszec ze ''dobrze ze malujesz przynajmniej nie jarasz itpe ''

Napisane Aug 13, 2007, 11:48 am
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UWAŻAJĄ

Co do tematu to ja nie maluję ale sądzę ze by mi nie pozwolili malować...
Są zbyt pseudo poprawni :P

Napisane Aug 13, 2007, 1:02 pm
montny

montny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to montny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja mama nic nie wie i sie ciesze nie che zeby sie dowiedziala

Napisane Aug 13, 2007, 2:08 pm
herki

herki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to herki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a moja uważa że to zło ale fajnie wygląda :P oczywiście bez pie..... się nie obędzie...ale coż...wkońcu to tylko rodzice :P nic na to nie poradzą że się martwią :P

Napisane Aug 13, 2007, 9:19 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2007, 9:20 pm przez herki
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja