Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Bieluń

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bieluń, wasze przezycia z ta roslinka :D
Rof

Rof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bielun dziedzierzawa-roslinka ozdobna, rosnie na naszych balkonach plotach itp. czesto spotykana. Posiada silne wlsciwosci halucynogenne...

Czy ktos probowal tej roslinki? w jaki sposob zazywaliscie? opiszcie swoja faze  :)

Ostatniego czasu postanowilismy wrzucic kilka listkow bilunia, przerzulismy po 4 liscie ktorych smak byl ochydny...i zaczelo sie robic smetnie, stalismy sie spiacy. po kilku godzinach przebudzilismy sie i zaczelo sie...wyszlismy na dwor, siedzialem na lawce i w chwile potem dostalem takich halunow ze lawka chciala odgryzc mi dupe, a slupy na ogloszenia widzialem jako balwany.

Mysle ze starczy, wiec wypowiadajcie sie

Napisane Aug 13, 2007, 3:23 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qpa ochyda nigdy nie bede zazywal narów to jest dla popaprańców!!!!!!!!!!

Napisane Aug 13, 2007, 3:26 pm
mRCyC

mRCyC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mRCyC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytat z wikipedii:
"Bieluń dziędzierzawa (Datura stramonium L. Sp. Pl.2 1753) – gatunek rośliny jednorocznej, silnie trującego chwastu(...)Objawy zatrucia:
-omamy
-sucha i czerwona skóra
-senność, dezorientacja
-początkowo tachykardia,później bradykardia
-przyśpieszenie oddechu
-rozszerzenie źrenic
-niekiedy drgawki kloniczne
-wzrost temperatury ciała
-zgon wskutek porażenia ośrodka oddechowego

Stosuje się hospitalizację, płukanie żołądka i terapię objawową. Swoistymi odtrutkami są środki parasympatykomimetyczne: np. neostygmina (nazwa handlowa Polstigminum)."
Dlatego zazywanie tego gowna to kretynstwo.
Pozdro B)

Napisane Aug 13, 2007, 3:31 pm
Rof

Rof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla niektorych jest wane tylko to ze jest to LEGALNE

Napisane Aug 13, 2007, 3:32 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo to jest kretyństwo po co sie truć a w przyszłości żałować?

Napisane Aug 13, 2007, 3:38 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. mialem to kiedys na oknie i strasznie yebalo. Nigdy nie wzialem, bo to gowno.
2. To chyba nie jest stronka na takie realcje? wejdz sobie na hyperreal, czy cos, a nie tutaj dzieciom dupe zawracasz.

Napisane Aug 13, 2007, 3:58 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinekSB powiedział(a):

To chyba nie jest stronka na takie realcje? wejdz sobie na hyperreal, czy cos, a nie tutaj dzieciom dupe zawracasz.

Co prawda top prawda jednak chyba lepiej żeby dzieciak u nas przeczytał:

mRCyC powiedział(a):
Cytat z wikipedii:
"Bieluń dziędzierzawa (Datura stramonium L. Sp. Pl.2 1753) – gatunek rośliny jednorocznej, silnie trującego chwastu(...)Objawy zatrucia:
-omamy
-sucha i czerwona skóra
-senność, dezorientacja
-początkowo tachykardia,później bradykardia
-przyśpieszenie oddechu
-rozszerzenie źrenic
-niekiedy drgawki kloniczne
-wzrost temperatury ciała
-zgon wskutek porażenia ośrodka oddechowego

Stosuje się hospitalizację, płukanie żołądka i terapię objawową. Swoistymi odtrutkami są środki parasympatykomimetyczne: np. neostygmina (nazwa handlowa Polstigminum)."
Dlatego zazywanie tego gowna to kretynstwo.
Pozdro B)

niż ma sie tego nażreć tak sobie po przeczytaniu czegoś tam gdzieś tam.

Napisane Aug 13, 2007, 4:07 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinekSB powiedział(a):
1. mialem to kiedys na oknie i strasznie yebalo. Nigdy nie wzialem, bo to gowno.
2. To chyba nie jest stronka na takie realcje? wejdz sobie na hyperreal, czy cos, a nie tutaj dzieciom dupe zawracasz.

Dobrze że się o takich rzeczach tutaj pisze, bo można kogoś przekonać żeby nie brał syfu. Tak jak z tą metaamfetaminą czy jakoś tak. Chyba lepiej jak tutaj przeczyta jak ten syf działa niż potem spotka kumpla, ten mu da parę listków i...
Cytuj:
zgon wskutek porażenia ośrodka oddechowego

PEACE

Napisane Aug 13, 2007, 4:35 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja babcia to miała na balkonie ale nie brałem bo nie wiedziałem,chociaż jak to gówno znajde to może spróbuje xD

Napisane Aug 13, 2007, 5:38 pm
skiindziel

skiindziel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiindziel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):
Moja babcia to miała na balkonie ale nie brałem bo nie wiedziałem,chociaż jak to gówno znajde to może spróbuje xD

Nie próbuj, z tego co wiem, jak nie trafisz do szpitala to masz szczęście... no i łatwo jest sie otruć na śmierć. Nigdy nie wiesz co sie stanie jak bedziesz miał haluny, a to może trwać bardzo długo...

Napisane Aug 14, 2007, 12:20 am
Psychic

Psychic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkim zainteresowanym jedzeniem tej rośliny życzę smacznego i śmierci z ryjącymi głowę halunami...zmniejszy się ilość głupich ludzi na świecie :)
Znam przypadek, koleś po bieluniu się zresetował, teraz ma 20 lat i mama go karmi bobowitą czy jakoś tak...
Swoją drogą nigdy by mi do głowy nie wpadło żeby zjeść roślinę trującą, teraz się dowiedziałam, że kaktusy mają też jakąś substancję halucynogenną, smacznego  ^^)

Napisane Aug 14, 2007, 12:28 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ci co mówią, że to "jedli" lub "zjedzą" zrobią to żeby być "cool" i sie komuś przypodobać ? Według mnie troche to chore, sie truć takim gów**m.

edit. już poprawiłem :)

Napisane Aug 14, 2007, 9:05 am Ostatnio edytowane Aug 14, 2007, 10:11 am przez Boro92
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Według mnie troche to chore, sie truś takim gów**m.

Jak każdym innym gównem...:shit: Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką to trzeba być taboretem.
truć
PEACE

Napisane Aug 14, 2007, 9:19 am Ostatnio edytowane Aug 14, 2007, 9:19 am przez Karwan89
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byłem w podstawówce to kiedys styarszy odemnie koles przyszedł po tym do szkoły... blady jak trup, ledwo chodził i zygał co 5 metrów i osdwiezli go karetka do szpitala... chyba nie była to jego najlepsza kapa jaka miał:P

Napisane Aug 14, 2007, 10:18 am
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie coraz bardziej czuje że niektórzy dobrowolnie bez żadnego motywu chcą sie zabić  :(
powiem tyle:
1.:shit:
2.:shit:
3.:shit:

Napisane Aug 14, 2007, 11:36 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, mam Ziomka, który podobno trochę zażył tego gówna (on próbował wszystkich trujących roślin) i mówił, że nieźle po tym latał
osobiście nigdy tego nie próbowałem i raczej nie mam zamiaru ale wiem gdzie rośnie (babcia ma w ogródku ;p)

Napisane Aug 14, 2007, 6:15 pm
thcmaciek

thcmaciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to thcmaciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W dupie mam takie trujące roślinki... ale słyszałem że to sie z tego wywar robi i herbatke parzy, ale tylko z pestek co są w środku...

Napisane Aug 14, 2007, 7:15 pm
Psychic

Psychic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):

U mnie na osiedlu koleś skończył podobnie, z tą różnicą, że nawpieprzał się tego gówna i
dostał wylewu krwi do mózgu, no i teraz też jest na poziomie rocznego dziecka, a rocznikowo ma 18...

no to ten tak samo plus gratisowo ma zaburzenia funkcji trawiennych i przyjmuje tylko papki...

Napisane Aug 14, 2007, 9:57 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
Psychic powiedział(a):
Znam przypadek, koleś po bieluniu się zresetował, teraz ma 20 lat i mama go karmi bobowitą czy jakoś tak...

U mnie na osiedlu koleś skończył podobnie, z tą różnicą, że nawpieprzał się tego gówna i
dostał wylewu krwi do mózgu, no i teraz też jest na poziomie rocznego dziecka, a rocznikowo ma 18...

wszystko jest dla ludzi, a nic dla debili.

Napisane Aug 14, 2007, 10:01 pm
ArtekSkate

ArtekSkate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtekSkate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako ozdoba wygląda to fajnie, sam mam to na podwórku. Kto kazał zjeść im to, to ma ładnie wyglądać a nie być jedzone. Od samego kontaktu z bieluniem nie można sie zatruć. 

Napisane Aug 14, 2007, 10:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja