Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » co myslecie na temat miejsców...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
co myslecie na temat miejscówek z regipsów
001liber

001liber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 001liber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio przechodząc obok jakiegos domu w czasie remontu zobaczyłem pełno resztek niewykorzystanego regipsu....to wziełem sobie kilka sztuk i planuje niedługo zrobić z tego miejscówke...jakiś funbox...bank,grindbox..co myslicie o tym pomyśle???
czy zrobić do tero jakis szkielet,czy może wykożystać jakiś klej, czy same wkręty??
JEŚLI TAKI TEMAT JUŻ BYL TO PROSZE MNIE POINFRORMOWAĆ!! B)

*Napisane Aug 17, 2007, 5:51 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem msc z regipsu sa do dupy
rozwarstwią ci sie i rozwala  :thinking:

Napisane Aug 17, 2007, 7:02 pm
nfbt

nfbt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nfbt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

depan powiedział(a):
moim zdaniem msc z regipsu sa do dupy
rozwarstwią ci sie i rozwala  :thinking:

jak gips może sie rozwarstwić??;/ a tak moim zdaniem to są kozak ale jak sie je naprawde dobrz wykona..

EDIT

sorry... pomyliło mi sie... a co do regipsu to nie mam pojęcia... nigdy nie miałem z tym doczynienia...

Napisane Aug 17, 2007, 7:16 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2007, 7:20 pm przez nfbt
OllieS

OllieS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OllieS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie tam, średnie...  Ja wolę sklejkę tania i gładko się po niej jeździ, POLECAM

Napisane Aug 18, 2007, 2:54 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OllieS powiedział(a):
Takie tam, średnie...  Ja wolę sklejkę tania i gładko się po niej jeździ, POLECAM

tania??  ale uwazam tak samo lepsza sklejka

Napisane Aug 18, 2007, 4:12 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Regips ?
Czy to nie jest jakaś odmiana płyty wiórowej ?

http://maszyny-rolnicze-traktory.pl/images/zd/osb.jpg

No jak na moje miejscówka może być dobra, tylko zależy jak ją wykonasz,
powinno się ciszej na niej jeździć niż na cienkiej sklejce.

Napisane Aug 18, 2007, 6:01 pm
001liber

001liber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 001liber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

regips to jest taka płyta wapienna którą się kładzie na sciany w domach..jak by ktos niewiedział :rolleyes:

Napisane Aug 18, 2007, 8:30 pm
GrasOne

GrasOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrasOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam wolę rampy se se robić z różnych płyt, np. wiórowej :P Blat od halfpipu mam z teflonu :)

Napisane Aug 19, 2007, 12:39 pm
OllieS

OllieS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OllieS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jozef360 powiedział(a):
OllieS powiedział(a):

Sklejka jest tania

Napisane Aug 19, 2007, 1:36 pm
FreakWood

FreakWood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FreakWood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

001liber powiedział(a):
regips to jest taka płyta wapienna którą się kładzie na sciany w domach..jak by ktos niewiedział :rolleyes:

Chodzi ci o suchy tynk w płytach?

Napisane Aug 19, 2007, 7:27 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OllieS powiedział(a):
Jozef360 powiedział(a):
OllieS powiedział(a):

Sklejka jest tania

40 zl czy tam ile za 1m2 :/ sklejki 4 mm  to tanio?

Napisane Aug 19, 2007, 8:19 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Regips jest dupny bo syfi wszystko. Łatwo się łamie.. I ciężko cokolwiek z niego zrobić

Napisane Aug 19, 2007, 9:45 pm
FreakWood

FreakWood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FreakWood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Umnie sklejka 25zł za 1m2 4mm, a 6mm 30zł

Napisane Aug 20, 2007, 1:14 am
mati66

mati66

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati66 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znacznie lepsza jest sklejka

Napisane Aug 21, 2007, 6:00 pm
OllieS

OllieS

Member
Wyświetl posty

Jozef360 powiedział(a):
OllieS powiedział(a):
Jozef360 powiedział(a):
OllieS powiedział(a):

Sklejka jest tania

40 zl czy tam ile za 1m2 :/ sklejki 4 mm  to tanio?

Sorry pomyliło mi się  :stare: :stare: ^^)

Napisane Aug 23, 2007, 8:57 pm
kuboloS

kuboloS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboloS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy regips to to samo co ścianka gipsowa??
mój brat robił remont mieszkania i właśnie z tej ścianki gipsowej robił ściany. trochę zostało wiec wziełem :) i zrobiłem na razie 2 miejscówki. w przypadku tej ścianki nacina sie nożykiem i łamie. czasem sie krzywo złamie i wtedy trzeba wyrównywać lub w przypadku krzywego przejechania nożykiem robić wszystko od początku. afekt przypomina taką fajną deskorolkowa miejscówkę ,,miejską'' :).

001liber powiedział(a):

czy zrobić do tero jakis szkielet,czy może wykożystać jakiś klej, czy same wkręty??

ja kleje klejem

Napisane Aug 23, 2007, 10:55 pm
MichalFB

MichalFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichalFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OSOBISCIE wole sklejke kub plyte wiorowa;] :) ;)

Napisane Aug 24, 2007, 12:41 am
hans9999

hans9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Regips moim zdaniem to zlypomysl ale plyta wiórowa moze byc

Napisane Oct 14, 2007, 9:37 am
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widze że ponad połowa ludzi nie wie co to regips...
otóż: regips to jest płyta gipsowa, przekładana arkuszami kartonu.. Jest to kruche i w ogóle z dupy... Nadaje sie tylko do okładania ścian (coś w rodzaju tynku) gdy chcemy pogrubić ściane albo wytynkować drewnianą ścianke która dzieli pokoje.

Do FB nada się tylko na zaoszczędzeniu gipsu gry chcemy gipsowy skatepark.

Pozdro.

Napisane Oct 14, 2007, 10:15 am
hans9999

hans9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rufus102 powiedział(a):
widze że ponad połowa ludzi nie wie co to regips...
otóż: regips to jest płyta gipsowa, przekładana arkuszami kartonu.. Jest to kruche i w ogóle z dupy... Nadaje sie tylko do okładania ścian (coś w rodzaju tynku) gdy chcemy pogrubić ściane albo wytynkować drewnianą ścianke która dzieli pokoje.

Do FB nada się tylko na zaoszczędzeniu gipsu gry chcemy gipsowy skatepark.

Pozdro.

to wiedzialem.
Znalazl sie jedyny co mondrze sie wypowiedzial

Napisane Oct 14, 2007, 11:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja