Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » co myslecie na temat miejsców...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
co myslecie na temat miejscówek z regipsów
001liber

001liber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 001liber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio przechodząc obok jakiegos domu w czasie remontu zobaczyłem pełno resztek niewykorzystanego regipsu....to wziełem sobie kilka sztuk i planuje niedługo zrobić z tego miejscówke...jakiś funbox...bank,grindbox..co myslicie o tym pomyśle???
czy zrobić do tero jakis szkielet,czy może wykożystać jakiś klej, czy same wkręty??
JEŚLI TAKI TEMAT JUŻ BYL TO PROSZE MNIE POINFRORMOWAĆ!! B)

*Napisane Aug 17, 2007, 5:51 pm
Hoku

Hoku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hoku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po prostu zwykle plyty kartonowo-gipsowe, ale raczej ciezko cos z tego zrobic bo one sa dosc kruche

Napisane Oct 14, 2007, 12:48 pm
hans9999

hans9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hans9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesti ktos wbije do niej gwozdzia a jaj nic sie niestanie dto dam mu 10000ZŁ

Napisane Oct 14, 2007, 4:58 pm
axell66

axell66

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axell66 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja robiłem funboxa z rygypsu i sprawdziłem klej (do dupy) gwoździe (do dupy) małe wkręty są superowe .Ten funbox mam z 1 rok i jeszcze nie widać śladów zuzucia a na przykład na sklejce juz widać .Polecam

Napisane Oct 15, 2007, 9:31 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pelno tego w piwnicy i powiem ci tyle starsznie trudno cos z tego zrobic kruszy sie i jest ogolnie do dupy nie polecam jak cos to juz albo gips albo tradycyjna sklejka

Napisane Oct 16, 2007, 3:37 pm
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to taki regips jest dobry do szkieletu... zrobić z niego np. funboxa i później gipsem obłożyć...

Napisane Oct 16, 2007, 3:51 pm
Kaziu19

Kaziu19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaziu19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a z czegu moge zrobić forme jak bym coś z gipsu chciał zrobić? :rolleyes: ^^)

*Napisane Jul 31, 2010, 11:53 am Ostatnio edytowane Jul 31, 2010, 3:02 pm przez Kaziu19
shatanxd

shatanxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shatanxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z plexy sobie zrób >> podgrzej i sklej  :)  ... napewno nie z kartonu , bo gips zwiekszy swojąobjętość i bedzie hyowo , a tak wogule , to gips sie kruszy strasznie i bedziesz miał białe paluchy itp. >>> taki sobie pomysł

Napisane Jul 31, 2010, 10:40 pm
Kaziu19

Kaziu19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaziu19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bym to lakierem wziął. :rolleyes:

Napisane Aug 4, 2010, 6:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja