Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Rodney Mullen

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rodney Mullen , kasa czy zabawa ?
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co o tym myslicie wedlug mnie Rodney robi to wylacznie dla zabawy

ja mysle ze jak by mial zaczac to robic dla kasy to by z tego zrezygnlowal

Napisane Aug 17, 2007, 10:53 pm
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodney załozył multum amerykanskich firm związanych z deskorolką, więc chyba ma z tego niemały zysk. Żyjemy w czasach gdzie wszystko robione jest dla pieniędzy więc wątpie zeby robił to jak napisałes : dla zabawy.

Napisane Aug 17, 2007, 10:56 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz że deska dla Rodneya to praca?!więc robi to dla kasy..i nie mam nic przyciwko ponieważ on zarabia na desce dość normalnie..a taki rayan sheckler albo bam margera ...żal!

Napisane Aug 17, 2007, 10:58 pm
glowina

glowina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glowina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

on nie robi tego dla kasy...robi to bo lubie a ze przy okazji moze na tym niezle zarobic to zajebista opcja...i to nie jest tak ze on to robi tylko dla kasy on poprostu kocha to co robi

Napisane Aug 17, 2007, 11:28 pm
IhaIha

IhaIha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IhaIha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dyhu9 powiedział(a):
Wiesz że deska dla Rodneya to praca?!więc robi to dla kasy..i nie mam nic przyciwko ponieważ on zarabia na desce dość normalnie..a taki rayan sheckler albo bam margera ...żal!

Czemu Bam Margera "żal"??

Wracając do tematu. Rodney Mullen to mój idol :D On to robi dla nie tyle dla zabawy, ale dla przyjemności i przy okazji zarabia na tym. Przecież jak zaczynał to pewnie nawet mu przez głowę nie przyszło że kiedyś na tym będzie zarabiał a jakoś jeździł i się doskonalił. Zarabia bo jest w tym świetny. Jakby nie było to jest twórcą nowoczesnego Skateboardingu :) Prawie wszystkie tricki jakie teraz robicie wymyślił właśnie on. Może sobie nie zdajecie z tego sprawy ale taka jest prawda :)

To tylko część tricków króre on wymyślił :)

* Godzilla Rail Flip
    * 540 Shove-it
    * 50-50 Saran Wrap
    * 50-50 Casper
    * Helipop
    * Flat Ollie
    * Gazelle
    * No Handed 50-50 Kickflip
    * Heelflip
    * Inward Heelflip
    * Varial Heelflip
    * Double heelflip
    * Impossible
    * Sidewinder
    * Semiflip
    * 360 Flip
    * 360 Pressure Flip
    * Casper 360 Flip
    * 50-50 Sidewinders
    * One footed Ollie
    * Backside 180 Flip
    * Ollie Nosebones
    * Ollie Fingerflip
    * Airwalk
    * Frontside Heelflip Shove-it
    * Switchstance 360 Flip
    * Helipop Heelflip
    * Kickflip Underflip
    * Casper Slide'y
    * Half Flip Darkslide
    * 540 double kickflip
    * Caballerial impossible
    * Half-cab kickflip underflip
    * Handstands i handstand flipy
    * Primo slide
    * Triple kickflip
    * Reemo Slide
    * Nollie Front Foot impossible
    * Darkslide
    * Quad Hellflip
    * CrossFoot Casper
    * CrossFoot Truckstand

Polecam jeszcze luknąć na to:

http://video.google.pl/videoplay?docid=416373195863274566&q=mullen+freestyle&total=718&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

Mój ulubiony filmik z nim :)

Napisane Aug 18, 2007, 12:38 am Ostatnio edytowane Aug 18, 2007, 12:53 am przez IhaIha
ArtsRilo

ArtsRilo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtsRilo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

on mnie na freestyle przerzucil a co do  tego tematu to mysle ze skoro on jezdzi od 10 roku zycia tzn w tedy dostal deske to w tedy nie dostawal za to kasy a i tak sie cieszyl z jazdy  :stare: a wiec robi to co do niego nalezy dzieciaki kupuja jego promodele i on ma z tego zysk i przedewszystkim SATYSWAKCJE

Napisane Aug 18, 2007, 4:07 am
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

on to robi dla zabawy i przyjemności z jazdy a ze przy okazji hajs zarabia to.... ehhh piekna rzecz zarabiać na desce :P

Napisane Aug 18, 2007, 6:10 am
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wniósł do deskorolki więcej niż ktokolwiek inny...Niepowiem że jego jazda moim zdaniem czasami jest zbytnio cyrkowa ale np.Primo wygląda efektownie i jest trudne...Wielki respect dla Niego!!
P.S Daewon Song Wymiata!!

Napisane Aug 18, 2007, 8:47 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IhaIha powiedział(a):
dyhu9 powiedział(a):

Czemu Bam Margera "żal"??

A co może nie? Bam to skomercjalizowany syf, tak jak Ryan Sheckler. Rodney Mullen może i jeździ dla kasy, ale przy okazji się tym bawi i to kocha, a nie jak Ryan który co chwile rzuca texty typu "Musze wygrać następne X-Games, żeby zdobyć jak najwięcej fanów i fanek", wozi się swoim Land Roverem i pokazuje go w deskorolkowych magazynach, a to nie ma nic wspólnego z skateboardingiem ;/ a Bam? Też robi wszystko dla kasy... z teamu Elementa jeździ najgorzej, a ma tylu fanów i ProModeli że szkoda gadać, jednym słowem jest najgorszy, a zarabia najwięcej. Jazdą Mullena nie jestem jakoś super podniecony... oczywiście szacunek. że wymyślił tyle tych tricków (a i freestylowych nikt prawie w dzisiejszych czasach nie używa), jeździ mało harcore`owo, ale ma styl.

Napisane Aug 18, 2007, 8:49 am
wieckowice

wieckowice

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wieckowice zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeździ mało harcore`owo, ale ma styl.

hehehe malo harcore`owo zal to mi ciebie jakbys umial triple kickflipa z jakiegos gapu to by ci nie opadal i to jest malo dla ciebie

Napisane Aug 18, 2007, 10:10 am
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mullen ma z tego mega satysfakcje bo robi to co kocha i zbija na tym mjątek.A co do sheklera to się zagadzam.

Napisane Aug 18, 2007, 10:24 am
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rodney robi to dla zabawy, a przy okazji zarabia :) to chyba pozytyw :D przyjemna praca xP jakby tego nie robil dla zabawy nie zaszedlby tak daleko :P

*Napisane Aug 18, 2007, 11:24 pm
zonestg

zonestg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zonestg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem robi to for fun a ze ma z tego kase to brawo dla niego. Robi co kocha i czerpie z tego korzyści wielu by tak chciało.

Napisane Aug 19, 2007, 1:00 am
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jemu to sprawia przyjemność dlatego to robi, wszyscy zaczynają jeździć na desce bo im się to podoba, a że nie którzy potem zostają PROsami i maja za to kase to z tego się utrzymuja :) Pozdrawiam
PS: ROdney Mullen żywa legenda

Napisane Aug 19, 2007, 10:18 am
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie robi to i dla zabawy i dla kasy. Wkońcu jest dobrym pro i zarabia niezłą forsę ale widziałem zajefajne tricki z jego udziałem w youtube. Normalnie czad !

Napisane Aug 21, 2007, 10:09 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dyhu9 powiedział(a):

Wcale nie.. czytałem jego autobiografię i wynikło zniej że w młodym wieku miał już tyle kasy że więcej nie potrzebował... Teraz wystarczyłoby mu tylko dobrze się sprzedać i schowac gdzies w domu jeśli chodzilo by mu o kasę.
Rodney to wielki człowiek, który robi wszystko z pasji.
Nie śmierdzi komerchą, acz pachnie zajawą!!
Mullen 4 ever :P

Napisane Aug 21, 2007, 11:18 pm
mazi666

mazi666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mazi666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jemu to sprawia przyjemność a przy okazji na tym zarabia. Też chciałbym tak żyć. I przynajmniej on nie robi z siebie showmena jak Margera! Mullen ROX !

Napisane Aug 21, 2007, 11:39 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Jego" flipy miażdżą.Nie podobają mi się te wszystkie primo raile itp
Szacun

Napisane Aug 22, 2007, 12:32 am
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodney Mullen wymyślił bardzo duzo tricków.Jak dla mnie to co on robi na desce to jest normalnie kozackie tylko że dużo jego tricków związane jest z rękoma a ja takiego stylu nielubie ale jak dla mnie gośc jest kozakiem!!

Napisane Aug 24, 2007, 6:57 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jego praca robi to co lubi :D

Napisane Aug 29, 2007, 9:39 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja