Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » [sonda] Jakim stylem jeździci...

[sonda] Jakim stylem jeździcie? (2440 Głosy)
Regular  35.98% - 878 głosów
Goofy  55.86% - 1363 głosów
Regular Mongo  5.37% - 131 głosów
Goofy Mongo  2.79% - 68 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
[sonda] Jakim stylem jeździcie?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jw

/edit Karwan89:Jak widzicie załatwiłem wam sondę teraz zobaczymy czy więcej osób jeździ Goofy czy Regular i czy duża rzesza ludzi jeździ tzw. Mongołem:P Żeby nie było zbyt słodko kilka zasad:
- Piszemy jakim stylem jeździmy
- Nie obrażamy innych
- Nie piszemy o niebieskich migdałach tylko o tym co jest

Teraz żeby każdy wiedział jakim stylem jeździ zacytuję tutaj pewną wypowiedź:

Pisaczow92 powiedział(a):
Regular - lewa przód, prawa tył, odpychasz się prawą.
Mongo Regular - lewa przód, prawa tył, odpychasz się lewą.
Goofy - prawa przód, lewa tył, odpychasz się lewą.
Mongo Goofy - prawa przód, lewa tył, odpychasz się prawą.

To tyle miłej zabawy!

Napisane Aug 19, 2007, 10:56 pm Ostatnio edytowane Aug 22, 2007, 4:20 pm przez Karwan89
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj pierwszy glos.
REGULAR 4 Life!

Napisane Aug 19, 2007, 10:58 pm
tomekb12

tomekb12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekb12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

goofy ;d a co to to mongo ?

*Napisane Aug 19, 2007, 11:02 pm
Sheckler93

Sheckler93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheckler93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Regular for ever a Mongo to jest cos takeigo jezdzisz na goffi a odpychasz sie lewa noga !!

Napisane Aug 19, 2007, 11:05 pm
free

free

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to free zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sheckler93 powiedział(a):
Regular for ever a Mongo to jest cos takeigo jezdzisz na goffi a odpychasz sie lewa noga !!

Jak jeździsz na goofy, to odpychasz się lewą nogą..... Mongo odpychasz się prawą, a lewą przy regular mongo.
me: goofy.

Napisane Aug 19, 2007, 11:12 pm
ArtekSkate

ArtekSkate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtekSkate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sheckler93 powiedział(a):

Albo mi sie wydaje albo na goofy odpycha sie zawsze lewą nogą, a na mongo goofy-prawa :P
A sam jeżdżę na regular

Napisane Aug 19, 2007, 11:14 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2007, 11:15 pm przez ArtekSkate
Sheckler93

Sheckler93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheckler93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sory :P pomylilo mi sie zamiast Gofi tam powinno pisac Regular xD

Napisane Aug 19, 2007, 11:15 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rider777 powiedział(a):
Goofy  B)

No ja tez goofy ;) czasem switch

Napisane Aug 19, 2007, 11:17 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Regular!
A switch to Goofy Mongo B)

Napisane Aug 19, 2007, 11:25 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywistym jest goofy stajla.

Napisane Aug 19, 2007, 11:31 pm
JAMAIK

JAMAIK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JAMAIK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Goofy ... i wszystko clear :D

Napisane Aug 19, 2007, 11:58 pm
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Goofy:P Goofy powinno sie nazywac regular bo wiecej ludzi jak widac na nim jezdzi:P Statystycznie:P

Napisane Aug 20, 2007, 12:30 am
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dyhu9 powiedział(a):
Regular!
A switch to Goofy Mongo B)

nie...
Regular - lewa przód, prawa tył, odpychasz się prawą
Mongo regular - lewa przód, prawa tył, odpychasz się lewą
Goofy - prawa przód, lewa tył, odpychasz się lewą.
Mongo Goofy - prawa przód, lewa tył, odpychasz się prawą.

A ja oczywiście gófi :D

Maytek dobrze prawisz

Napisane Aug 20, 2007, 12:38 am
krycha109

krycha109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Goofy przeważa :cyclops: VIVA LA GOOFY!! B)

Napisane Aug 21, 2007, 8:31 am
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

regular/goofy mongo

Tłumaczenie: GOOFY
A     GŁUPKOWATY

;d;d;d

Napisane Aug 21, 2007, 8:34 am Ostatnio edytowane Aug 21, 2007, 8:35 am przez ereSt0
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez jezdze goofy:P jak widać teraz goofy ma przewage nad regularem :)

Napisane Aug 21, 2007, 9:00 am
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Goofy (lewa na taila wymiata)...

Napisane Aug 21, 2007, 9:03 am
szewcu12

szewcu12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szewcu12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

regular for life  :cyclops:

Napisane Aug 21, 2007, 9:05 am Ostatnio edytowane Aug 21, 2007, 9:06 am przez szewcu12
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja popylam na goofy, ale teraz chce sie na reguralu uczyc zeby np robi na piramidce ollie 180 to musze zjechac na regular B)

Napisane Aug 21, 2007, 9:09 am
koalboss

koalboss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koalboss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to oczwiscie regular ale prubuje troche na switch`a

Napisane Aug 21, 2007, 9:14 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja