Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Lubicie jezdzic w skateparku.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lubicie jezdzic w skateparku.
Grzech

Grzech

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzech zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytanie jest proste jak budowa deski.Lubicie jezdzic w skateparku???
Wypowiadajcie sie.  :)

*Napisane Aug 13, 2005, 4:25 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2005, 4:25 pm przez Grzech
Gutek_sk8

Gutek_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak bo dookoła nie ma żadnych fajnych miejscówek

Napisane Aug 13, 2005, 5:31 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolałbym sobie jeździć w jakimś skateparku niż u mnie bo tu gdzie mieszkam wogóle nie ma fajnych miejsc do jazdy.

Napisane Aug 14, 2005, 1:27 pm Ostatnio edytowane Apr 1, 2008, 5:10 pm przez marek@tg
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię jeździć, ale w dobrym skateparku. ;];]

Pzdr.

Napisane Aug 15, 2005, 2:55 pm
Blood666

Blood666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Blood666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy co jest w sk8parku i czy jest duzo tlum :D

Napisane Aug 15, 2005, 4:47 pm
bsp

bsp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bsp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A kto nie lubi.... Spoko tylko zeby nie bylo tam tlumow aaaa i jakis skurwia**** dresow.

*Napisane Aug 15, 2005, 6:02 pm
ziomsk8

ziomsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no pewnie bo skatepark jest to dobry spot na deske chociaz jak jets na miejscówce fajny klimat i to czego chce no to tez śmigam szczerze mówiac Skateparki miescówa to świetna sprawa

Napisane Aug 16, 2005, 9:30 pm
Tomek71

Tomek71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomek71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja smigam na ksiezycu.... nie lubie na skateparku

Napisane Aug 16, 2005, 10:03 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jasne ze tak....nie mam wyboru....

Napisane Aug 17, 2005, 12:44 pm
slepszy

slepszy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slepszy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

(jeszcze nie jezdzilem w skate parku ale keiedys sprubuje) tam gdzie jeżdze niema takich fajnych miejscuwek jak w skateparku:):):P:P

Napisane Aug 17, 2005, 1:46 pm
jawor666

jawor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jawor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak grzes tz spewnoscia lubisz skate park a szczeglnie pilnowac nam rzeczy. hehe fun box cie przewyrzsza i slyszalem ze nie widzisz sie na rurkach fun boxie rampie tzlko na skrzynce. Powiedz sam lubisz californie? Ja uwielbiam CALIFORNIA RULEZ!!!!!!!

Napisane Aug 28, 2005, 11:22 am
rabit-ZK

rabit-ZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rabit-ZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie sk8 park bo mam wielu spoleczniakow na osiedlu i lubie tan powiew wiatru jak sie zjezdza z jakiegos quotera ale lubie ejzdzic an takim pozadnym w stylu tego mojego krakowskiego techrampsa

Napisane Aug 28, 2005, 8:57 pm
manhatan94

manhatan94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manhatan94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy jaki skatepakr jak daremny to wole miejscowki jak porzadny drewniany to jasne !!!!!!!!!! yeah  :)

*Napisane Sep 15, 2005, 9:55 pm
Andik0

Andik0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andik0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie nie ma zadnych : ( pojezdzilbym sobie chociazby na piramidzie albo na quaterze : (

Napisane Sep 16, 2005, 9:33 pm
Kaczka333

Kaczka333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaczka333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:cyclops:ja nawet lubie ale wole zwykle miejscowki na osiedlu . murek czy cos takiego :)

*Napisane Sep 16, 2005, 11:39 pm
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie... nawet bardzo... zreszta taka koniecznosc
u mnie nie ma jakis dobrych streetowych miejscowek, na szczescie zrobili jakistam skatepark i chociaz tam jest dosc fajnie jak na takie miasto...

Napisane Sep 17, 2005, 10:20 am
brockman

brockman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brockman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie jezdzic an ska8iprku bo u nas w miescie mało miejcówek jakby nie sk8par kto nie umiałbym zadnych grindów

Napisane Nov 7, 2005, 11:37 am
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie jeździc w dobrych sk8parkach ktore maja jakies normalne krzywizny !!! choc w takich gorszych jak u nas w Tarnowie tez sie fajnie jeździ B)

Napisane Nov 17, 2005, 3:44 pm
Rogal13

Rogal13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogal13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nawet lubie jeździć w skateparku. Mławski może nie jest za dobry ale da się pojeździć XD

Napisane Nov 17, 2005, 8:28 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja bym pewnie lubiał jezdzić w skateparku...gdybym go miał :(

Napisane Dec 10, 2005, 2:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja