Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Czy warto kupic mita 5 gen. ?...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy warto kupic mita 5 gen. ???, ???
Komura13

Komura13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Komura13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce kupic sobie fb mita i niewiem czy sie oplaca??? doradzcie mi :)

*Napisane Aug 26, 2007, 9:40 am
Martin3z

Martin3z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martin3z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm slyszalem ze mitty gV to naprawde dobra rzecz :> pomysl jeszcze nad holy albo birds one tez są spoko :D Pozdro

Napisane Aug 26, 2007, 9:45 am
Firen

Firen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Firen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja radził bym Ci bardziej generację 3 lub 4 bo g5 ma za duży profil i będzie się tobie źle jeździło, bo jak widzę jesteś początkujący.

Napisane Aug 26, 2007, 9:46 am
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Firen powiedział(a):
Ja radził bym Ci bardziej generację 3 lub 4 bo g5 ma za duży profil i będzie się tobie źle jeździło, bo jak widzę jesteś początkujący.

a co ma do tego to czy jest początkujący czy jest zaawansowany... niech sam wybierze jaki profil mu odpowiada najbardziej... ja najpierw jeździłem na rst old mold i na mittcie 6gen... a teraz jeżdze na rst new mold i mi sie jeździ duuużo lepiej.. ale niech sam wybierze jaki profil mu bedzie odpowiadać...

Napisane Aug 26, 2007, 10:00 am
Chirty

Chirty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chirty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt GV to jest mój drugi blat zaraz po techdecku :D i powiem ci że jeździ mi się na nim zajebiście więc polecam ci go :D

Napisane Aug 26, 2007, 10:06 am
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JEST

JUŻ

TAKI

TEMAT

!!

!!         

>>>>>>>>>>TUTAJ<<<<<<<<<<<

CZYTAJ REGULAMIN
!!
Nie polecam Mitta V

Napisane Aug 26, 2007, 11:55 am
blandziak

blandziak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blandziak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WARTO!!!!!WARTO JAK CHOLERKA KUPIĆ MITTA V!!POWALAJĄca ESTETYKA!!ŻADEN DECK TAKIEJ NIE MA! TRICKI WCHODZĄ JAK W MASŁO:D:D POLECAM!!

Napisane Aug 26, 2007, 1:38 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolin powiedział(a):
guumiis powiedział(a):
        JEST

JUŻ

TAKI

TEMAT

!!

!!         

>>>>>>>>>>TUTAJ<<<<<<<<<<<

CZYTAJ REGULAMIN
!!
Nie polecam Mitta V

jesteś głupi. synek założył temat bo sie naprawde chciał dowiedzieć czy warto kupić mitta V więc można mu było pomóc. nie zlikwidujesz zjawiska powtarzania się tematów pisząc wielkimi czerwonymi literami że taki już był. a potem łatwo wam mówić "ANDEGRAND SCHODZI NA PSY BLABLA". schodzi na psy przez takich jak Ty. po to jest to forum, jak dupa od srania, żeby uzyskiwać na nim pomoc, kumasz?

Sam jesteś jakiś . n.i.e.d.o.r.o.z.w.i.n.ię..t.y.  Forum schodzi na psy przez takich jak on !! Którzy nie potrafią przeczytać i poszukać regulaminu !! za chwilkę będzie następny początkujący który napisze " zaczynam z FB co mam kupić TD czy podróbkę a może coś innego " NO BEZ PRZESADY !! przecież skoro jest jeden taki temat i jest tam napisane co na początek to po c.h.u.j.  pisać to drugi raz i zaśmiecać forum !! POZA TYM NAPISAŁEM NA TEMAT !!!!!!!!!!Jakbyś nie umiał czytać

Nie polecam Mitta V

A jak Ci mało to dopisze !! Nie polecam bo ma za duży profil i jak przesiądziesz się potem na generacje np. III to będzie Ci siężko cokolwiek na nim zrobić.
I na następny raz poszukaj tematu a nie zakładaj nowego bo tu nikt nie dojdzie do ładu.

Napisane Aug 26, 2007, 2:16 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mitt v to najlepszy blat na ktorym jezdziłem! a jezdziłem na wielu...

Gumiś, jak zacznie jezdzic na V to sie nie przesiadzie,bo poco, skoro na V jezdzi sie 50x lepiej niz na III

BIERZ V! !!!!

Napisane Aug 26, 2007, 2:16 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2007, 2:19 pm przez BlackGang
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

BlackGang powiedział(a):
mitt v to najlepszy blat na ktorym jezdziłem! a jezdziłem na wielu...

Gumiś, jak zacznie jezdzic na V to sie nie przesiadzie,bo poco, skoro na V jezdzi sie 50x lepiej niz na III

BIERZ V! !!!!

wedle uznania ;) Dałem przykład jakby w przyszlości chcial się przesiąść na coś z mniejszym profilem. bo też tak miałem ;) Było mi bardzo ciężko się przyzwyczaić ponownie.Bo z małego profilu na duży nie ma jakoś wielkich problemów bo jest łatwiej, ale odwrotnie jest ciężka sprawa, przynajmniej dla mnie. I nie mówię że ma przesiąść się akurat na gIII ;) może to być coś innego. Dlatego polecam G III może nawet i g IV jeśli chodzi o mitta. ale myślę, że HW tutaj także nie zostaje z tyłu ;)

Napisane Aug 26, 2007, 2:28 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli lubisz wmiarę duże profile to polecam ale jeśli mniejsze to weź np. mitta gen. IV ... A propos ja nie miałem żadnych problemów z przesiadką z dużego na mniejszy ... Jeździłem na texasie old mold a terazna gw i jeździ mi się wspaniale ... 

Napisane Aug 26, 2007, 3:59 pm
nfbt

nfbt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nfbt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra... już wiesz że warto kupić mitta V wiec zgłaszam do moderacji... bo bez sensu ciągnąć temat z którego zrobiła sie już nabijalnia postów...

Napisane Aug 26, 2007, 4:13 pm
Jakubin

Jakubin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jakubin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie rozumiem o co wam chodzi z tymi postami.
forum jest do radzenia sie i pomocy. nie jest to przecierz jakiś wyścig chyba...

Napisane Aug 26, 2007, 4:55 pm
killer25

killer25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to killer25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie polecam mitta 5 generacji mój kumpel go ma a nawet dwóch kumpli i jezdzi sie nawet ale podgiecia nosków według mnie są beznadziejne z mitt'ów najlepsza jest 4 generacja....ale ja polecam hw ;)

Napisane Aug 26, 2007, 9:20 pm
kamilion

kamilion

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilion zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

V sam chyba tez kupie

Napisane Apr 11, 2008, 10:00 pm
benny10

benny10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benny10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak Mitt to 3 lub 4 generacja , 5 za duzy profil ma , chociarz birdsy tez sa zajbiste :>

Napisane Apr 11, 2008, 10:16 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bierz mita g4 lub birdsa
sa spoko blacisze xD

Napisane Apr 11, 2008, 11:39 pm
mikey95

mikey95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikey95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a kto sprzedaje mity?

Napisane Apr 12, 2008, 8:33 am
Pavo91

Pavo91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pavo91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mitta 4 bier....najlepszy ze wszystkich jakie zrobili:P

Napisane Apr 12, 2008, 8:45 am
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a po co taki głupi temat-wiadomo że decki mitt są najlepszymi deckami na świecie! szczególnie mitt g4
pozdrawiam;]

Napisane Apr 12, 2008, 9:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja