Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejsc闚ki » problem ze z這miarzami

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
problem ze z這miarzami, skurwysyny kradn blachy ze sk8'a
Mwietrzyk

Mwietrzyk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mwietrzyk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dorad嬈ie mi co mam z nimi zrobi peda造 jebane.

nie do嗆 瞠 ma造 sk8 park bo 4 rurki w tym jedn sami robili鄉y fan box i quater pipe.

zjebali coping z rampy blachy podjazdowe do fan box'a i wygieli rurk :mad:

*Napisane Aug 14, 2005, 3:34 pm
dynio112

dynio112

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dynio112 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

pa造 ci nie momog (paly sk8ting hmmm... :) ) moze zr鏏cie monitoring albo chociasz jakis napic lub wlepke monitoring zeby ich odstraszyc albo nie wiem  drut kolczasty

Napisane Sep 11, 2005, 12:04 am
MRM

MRM

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MRM zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam taki sam problem zabrali nam z miejsc闚ki 2 palety z k徠ownikami i rozwalili grindbox (k徠ownik zabrali)
Na to chyba nie ma rady :(

*Napisane Sep 11, 2005, 10:02 am
Rabbitus

Rabbitus

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Rabbitus zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie wiem co zrobi bo na z這miarza rady nie ma...
nash skatepark w inowroc豉wiu tesh ma造 i kradli blach podjazdowe z quater pipe'a a rurek nie widzialem od roku...
jezdze na skateparki do torunia i za granice

*Napisane Sep 13, 2005, 9:45 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi nic nie ukradli ale mam zamiar ich zabic bo codziennie o 16 rano depcz mi puszki pod oknem  :P

a swoja droga zaczajcie sie i w pierdol jak inaczej sie nie da (nie lubie przemocy ale czasem trzeba)

Napisane Sep 13, 2005, 4:22 pm
kochamZyge

kochamZyge

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kochamZyge zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga powiedzia(a):
mam zamiar ich zabic bo codziennie o 16 rano

o 16:) hehe

Napisane Oct 23, 2005, 8:39 pm
Gaski

Gaski

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gaski zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Chc sobie w豉sny skatepark zbudowac :P a reszte zez這mowa i to opi :P

Napisane Oct 31, 2005, 9:44 am
bula1111

bula1111

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bula1111 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nam ju zajebali kilka box闚 z kontownikami , rurke , a nawet blache do podjazd闚...

Napisane Nov 1, 2005, 11:21 am
johnsons

johnsons

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to johnsons zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a mie kiedys funboxa chcialy jakies dzieciaki zawinac jak poszedlem po picie...

a u nas w skateparku robia kupy na rampach - to jest dopiero chamowa....  :mad:
i zawineli porecz ze schodow ale to nawet dobrze bo i tak nikt na niej nie jezdzil a teraz mozna grindy robic na schodach bo maja fajne metalowe kontowniki kazdy :]

Napisane Nov 1, 2005, 1:11 pm
sOKzZuKa

sOKzZuKa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sOKzZuKa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dowiedziec sie ktorzy zlomiarze zebrac ekipe i im napierdolic albo przebic opony w zukach i po sprawie :)

Napisane Nov 1, 2005, 3:22 pm
skejt13

skejt13

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skejt13 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Stary to akurat ma造 problem. My zeblali鄉y ekipe i poszli鄉y do nich bo nam zajebali kontowniki oni je nam oddali bo sie przestraszli i zrobili nam nowy grind-box

*Napisane Nov 1, 2005, 3:58 pm
pomiech2

pomiech2

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to pomiech2 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kupi im m霩gojeba, a najlepiej wykastrowa i spali! Co zbudujemy z kumplami jakiego boxa to zaraz ukradn!
NIE O TAK POLSK WALCZYΒM:D

Napisane Nov 11, 2005, 1:27 pm
zembik

zembik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zembik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nam te zaj**ali ju chyba z sze嗆 palet, kontowniki i kilka skoczek ,kiedy sie do nich zje***i鄉y to sie bydlaki wypierali (ale jak kuba bogu tak b鏬 kubie) i my im zaj***li鄉y to co nasze (skoczke z dobrej sklejki) i powiedzieli鄉y 瞠 naj***emy im desk闚 i r璚e polamiemy <postawili鄉y funboxa i tylko dzieciaki rozjebaly nam blache> a zlomiarzy niema!!! PRECZ ZE ZΜDZIEJAMI-ZΜMIARZAMI!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:

Napisane Nov 12, 2005, 10:59 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kurwa to ju trzeba mie nie幢e zryt psychce...:/
drechy to najgorsze co na ziemi nienawidze sk***!!!!!!!

Napisane Nov 16, 2005, 5:59 pm
blaszak

blaszak

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to blaszak zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

w Tarnowie jest to samo tyle ze u nas pisza jakies h..e po calym sk8parku i przestawiaja r騜ne przeszkody (banki quotera reile czy grindboxa)razy jakis naj...ny f..t wypiepszy boxa i reila na quotera !!!!!! trzeba to ostro T襾IC do h..a :mad: |za brzydkie s這wa przepraszam :P |

Napisane Nov 16, 2005, 9:07 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

cieszmy sie ze jeszcze nam truckow nie odkrecili i montarz闚ek

Napisane Nov 17, 2005, 6:31 pm
AciDeK666

AciDeK666

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to AciDeK666 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

u nas za****li pierwszej nocy srobki do blachy podjazdowej a trzeciej cale blachy podjazdowe i srobki trzymajace rampe wiec sie kiedys zawalila :P

*Napisane Nov 17, 2005, 6:54 pm
Torres

Torres

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Torres zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

my na skejcie mieli鄉y kiedys dwa takie niskie raile dla pocz徠kuj帷ych lub tez dla takich lajcikowych triczk闚 ale bez jaj ! juz jednej nie ma bo skonfiskowali z這miarze mysl帷 瞠 jest bardzo ci篹kie a to poprostu w 鈔odku wylane betanem by這 <軼iana>

Napisane Nov 17, 2005, 7:47 pm
pig

pig

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to pig zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

do wszystkiego co metalowe to pod陰czcie z minimum 6000 Volt B) B) B) to nie rusz a tym co s na desce to nic bo k馧ka i blat nie przewodz pr康u  :) :) :)

Napisane Nov 19, 2005, 12:10 am
krismen

krismen

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to krismen zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

rozpier*** ich pokoleji potem sie na nic zwal a nako鎍u niewiem jak ty ale ja bym ciradzi na mocnym ogniu w sosie w豉snym

Napisane Nov 20, 2005, 7:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja