Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Cradle of Filth.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Cradle of Filth.
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słucha ktoś tego wspaniałego zespołu?

Napisane Aug 16, 2005, 9:30 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio byli w Viva La Bam :) Chciało mi się śmiać z wokalisty tego zespołu. Głupio się maluje i ma głupi angielski akcent. Słyszałem piosenki tego zespołu, ale mnie niestety się nie podoba. Mają dziwny styl. Reprezentują gotycki styl. A czy mocno grają? Sami się przekonajcie, ale mnie nie zachwyca.

Napisane Aug 17, 2005, 9:11 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grają mocno i zajebiście. Ale sam nie wiem czy to jest  black metal, death metal czy goth metal.

"In goth we trust."

Napisane Aug 18, 2005, 7:00 pm
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hyhyh szczerze?
uważam ich za wieśniaków...:P

Napisane Aug 19, 2005, 12:26 am
greg666

greg666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greg666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to nie jest mocne...
A nawet moge spokojnie powiedziec ze sa leszczami!!!
Chimaira kopie im dupy na dziendobry!!!

Napisane Aug 22, 2005, 3:09 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

greg666 powiedział(a):
Jak dla mnie to nie jest mocne...
A nawet moge spokojnie powiedziec ze sa leszczami!!!
Chimaira kopie im dupy na dziendobry!!!

Hehe jasne. Penie że grają lajtowo.

Napisane Aug 22, 2005, 3:48 pm
greg666

greg666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greg666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tak powaznie to chyba tylko jeden album jest dobry...
Klipy maj smieszne. Polecam na zly humor pomaga klip Cradle of Filth :P

*Napisane Aug 22, 2005, 4:01 pm
tezsars

tezsars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tezsars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasem słucham tego zespołu żeby się trochę pośmiać ogólnie mają spoko gitarki no i wokal...

Napisane Aug 22, 2005, 5:30 pm
zim

zim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cradle Of Filth to zajebisty zespolik... o tak. Dany ma mistrzowki głos :) potrafi spiewac bardzo nisko i bardzo wysoko. Gitary są zajebiste i w gole to jest dobra kapela. Grają takie black metal raczej. Chociaz są baaaardzo lubiani przez gothów :) a ich cover Iron Maiden - Hallowed by the name to było i jest mistrzostwo! :D
pozdro

Napisane Aug 26, 2005, 8:35 pm
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cradle Of Filth są super tępo szybkie jak jasna cholera super gitara i perkusja jak dla mnie to są zaje***** naprawde a grają tak jak Children of Bodom ( jeszcze lepsi ) melodic death metal tylko ze COF gra w stylo Gotyckim

Napisane Sep 5, 2005, 3:18 pm
skyther

skyther

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skyther zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cradle Of Filth...taki sobie...z goth metalu wole osobiście Trail Of Tears albo Within Temptation...COF to tak mi wilkołakami zalatuje i może jest sobie mroczny ale jak dla mnie to nic specjalnego...

SLIPKNOT RLZZZ!!!!

pozdro for all metals and punks

Napisane Sep 7, 2005, 9:07 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
uwazam ich za wiesniakow

Omg, a wiesz co znaczy słowo "wieśniak"?
Taaak? To pokaz choc jeden element, który łączy COF z wieśniakami. Czekam.
"skyther" powiedział(a):
SLIPKNOT RLZZZ!!!!

O, bogowie! Jeszcze dojdzie do tego, że mi tu będą COF do Slipknota porównywać! :thinking: Świat sie stacza.

A teraz cos ode mnie. Cradle of filth to świetny zespół. Czy śmieszny? Hm.. Moze, ale ja mamm inne poczucie humoru i jakos wcale mnie to nie bawi. Zreszta ja slucham muzyki, a ona jest genialna jesli chodzi o ten zespół.

Napisane Sep 10, 2005, 7:39 pm
reed_88

reed_88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to reed_88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cradle of filth to jedcen z moich ulubionych zespołów, A covery Irona są świetne. Hollowed by name i Fear of the dark :)
Dają rade...

Napisane Nov 22, 2005, 8:24 pm
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieźle grają, ale są lekko komercyjni, w porównaniu z np Burzum ( NSBM ) ;]

Napisane Nov 28, 2005, 5:55 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zim masz 100% racje ich wykonanie hallowed be name jest najlepszym jakie słyszalem jest dużo razy lepsze niż oryginał!!!  ogulnie lubie COF mam ich pare albumów i teledysków "cradle to enslave" jest zajebisty a teledys jesscze lepszy!!  puście kiedys sobie na desce taką muze to zobaczycie co wam sie będze działo w  glowie:)

Napisane Nov 30, 2005, 2:56 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedyne co mi sie u nich podobało to klip do hellowed by the name taki fajny z jakiejś bajki a ogólnie uważam że ten zespół jest do kitu takie jest przynajmniej moje zdanie

Napisane Nov 30, 2005, 4:05 pm
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zespół wcale nie do kitu ;D
Ten ich ostatni klip jest najlepszy ;D

Napisane Nov 30, 2005, 4:35 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiedziałem że to jedynie moje zdanie nie musisz go komentować

Napisane Dec 8, 2005, 4:43 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oni nie sa normalni.... ale i tak ich slucham:D:D:D

Napisane Dec 19, 2005, 10:25 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprostowanie: Członkowie grupy Cradle of filth są normalni. Nie sądze by stwierdzono u nic jakis inny stan... :) Ewentualnie ich image jest na tyle oryginalny, ze mozecie go uwazac za nienormalny. Polecam poczytanie lub poogladanie wywiadow z cofem. Dani (lider) to megainteligentny(i calkiem normalny) facet....

Napisane Dec 20, 2005, 10:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja