Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » ots

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ots, open tibia server
ArtsRilo

ArtsRilo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtsRilo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie zaczelo mi sei nudzic a pogralbym se w tibie ale na prywatnym serwerze znacie moze jakies z duzym ekspem na tibie 7.6 ??? jak tak podawajcie ip acc maker itp z gory thx

Napisane Sep 2, 2007, 10:45 am
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Omg, nice naabz jesteś, tyle Ci powiem. "duzy eksp" HUAHUH xD. Close topic plz?

Napisane Sep 2, 2007, 11:08 am
ArtsRilo

ArtsRilo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArtsRilo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie tu tylko zapytalem a ty mi nie odpowiadasz na temat zal

Napisane Sep 2, 2007, 11:11 am
Mariusz1324

Mariusz1324

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mariusz1324 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wejdź sobie na ots.pl i poszukaj .. ale nie szkoda Ci czasu na taką pierdołę jak Tibia ... to dla dzieci :s chociaż tyle że wolisz grać na ots-ie niż na real serwach .. to dopiero porażka ;D ludzie przez tą grę tracą mózgi i pieniądze na PACC i maja problemy w szkołach .. czytałem nawet że rozwody brali przez to gówno ;p

Pozdrawiam.

Napisane Sep 2, 2007, 11:32 am
GreenSK8

GreenSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GreenSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol duzy exp xD znam jakis ale nie prywatny xD B)

*Napisane Sep 2, 2007, 12:22 pm
Sk8Przemo

Sk8Przemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Przemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LoL zrob se wlasnego ots'a chyba za masz neo to wtedy skorzysaj z no-ip xD wejdz se na forum.tibia.org.pl i tam jest cos takiego jak scrypty do Ots i tam sa gotowe ots'y jak juz sciagniesz napisz mi pm albo najlepiej na gg to ci pomoge go skonfigurowac XD

Napisane Sep 3, 2007, 6:07 pm
mery124

mery124

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mery124 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

argoliaots.no-ip.info

plx :PP

Napisane Sep 6, 2007, 9:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja