Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Mundurki xD

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mundurki xD
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem że ten temat może wszystkich mkurzyć, no bo jak inaczej, ale może byscie sie tak pochwalili kolorami mundorków? Ja mam pedalski granat XD :cyclops:

Napisane Sep 4, 2007, 6:31 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze nie mam mundurku! :/

Napisane Sep 4, 2007, 6:33 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bwahah...ale gimnazjum macie żal...mundurki :lol:

Napisane Sep 4, 2007, 6:33 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie nie obowiązuje mundurek.

Napisane Sep 4, 2007, 6:40 pm Ostatnio edytowane May 3, 2008, 10:44 pm przez soad534
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ojej jak mi przykro:P :devil: Dobrze wam tak, może to was czegoś nauczy, bo to co się teraz dzieje w gimnazjach to już przechodzi ludzkie pojęcie... xD

Teraz na poważnie:P Ja nie mam mundurków, bo już liceum:) Więc miłego noszenia:D:P
PEACE

Napisane Sep 4, 2007, 6:44 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bede mial granat polo :)

Napisane Sep 4, 2007, 6:47 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie są granatowe kamizelki z jeansu a wyglądają jak szmata do podłogi ale bede musiał nosić od grudnia bo jeszcze nie ma wszystkich i dopiero robią ale naszczęście bede musiał nosić to coś tylko rok

Napisane Sep 4, 2007, 7:00 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2007, 7:17 pm przez dex1492
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niewiem nawet jakie bedziemy mieli ale naszczescie to tylko 3 lata :) jakos wytrzymam w tej patologicznej szkole

Napisane Sep 4, 2007, 7:01 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie też mają być jakieś jeansowe koszule czy coś wten deseń...

Napisane Sep 4, 2007, 7:08 pm
Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja będe miał zielone polo:|  na szczęście tylko rok:D

Napisane Sep 4, 2007, 7:09 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2007, 7:10 pm przez Giersu
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja (jako 3 gim) mam chodzic w normalnych dzinsach granatowych i koszulce albo bialej albo granatowej albo czarnej (jak to powiedziala dyrekacja stonowane kolory) a pierwszaczki z drugimi klasami chyba beda mieli mundurki ale gdzieś za kilka miechow...

Napisane Sep 4, 2007, 7:18 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2007, 7:20 pm przez Ivor
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nienawidze koloru granatowego  :mad: :mad:

Ale co tam ja juz po gimnazjum ^^

Napisane Sep 4, 2007, 7:33 pm
Hoku

Hoku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hoku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My mamy tylko takie granatowe kamizelki z jakiegoś cienkiego materiału a reszta stroju jaka tylko chcemy  :P

Napisane Sep 4, 2007, 8:12 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem w klasie maturalnej wiec mundurki mi nie straszne :P dobrze ze sie wzieli za gimnazja xD

Napisane Sep 4, 2007, 8:18 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na szczęście już klasa maturalna ... i nie ma mundurków. Jak na moje to tragiczne co oni robią z dzieci ... będą chodzić tak jak w dzieci w chinach... nie dość że wszyscy czarne włosy skośne oczy to jeszcze tak samo ubrani ...  http://bi.gazeta.pl/im/0/2964/z2964090X.jpg

Władza za bardzo chce wrócić chyba do komuny ...
No a tak do tematu w mojej byłej podst. widziałem że dzieciaki mają koszulki Polo z tarczą szkoły w kolorze granatowym oraz niebieskim. także nie jest źle ;)

Napisane Sep 4, 2007, 8:19 pm
KucyKk

KucyKk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KucyKk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja już nie mundurki. maturkę zdaję za jakiś czas :D więc nie ma się czym chwalić, ale mój braciszek już już za miesiąc będzie miał :P jakieś sweterki, coś. nie jak mundurek.

Napisane Sep 4, 2007, 8:26 pm
ones01

ones01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ones01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam mundurków bo szkoła średnia...  B) fart.... :P

Napisane Sep 4, 2007, 8:35 pm
kaken

kaken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem w 2 gimnazjum i mam mundurki dopiero od 1 grudnia  B)

Napisane Sep 4, 2007, 8:45 pm
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mundurków nie mam ale mój brat ma w kolorze granatowym xD lol dobrze że ja nie musze tego nosić

Napisane Sep 4, 2007, 8:51 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gimnazjum.
U mnie mamy je nosić od 17 września.Jak wygląda mundurek?
Jako że nasza szkoła jest im. JPII to tak:
Jakiś gówniany Granatowy Polar(najgorszy z najgorszych dostępnych na rynku)50 zł + do tego tarcza z im. szkoły 6 zł.
Do tego zajebiście zółte koszulki polo za 26 zł.do tego też tarcza z im. szkoły
A koszulki 3a miec minimum 2 wychodzi:
56zł + 2*26zł = 108 zł
P.S
Oto zdjęcia:
To mundurek naszego gimnazjum: do tego dojdzie koszulka
http://img337.imageshack.us/img337/3659/img2897hi4.th.jpg

A to podstawówki: oni maja tylko to
http://img514.imageshack.us/img514/7826/img2898hi5.th.jpg

Koszulki jeszcze nie mam. Dam jak bede mial.

Napisane Sep 4, 2007, 9:01 pm Ostatnio edytowane Sep 5, 2007, 8:58 pm przez Michaelo0
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja