Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Marzenia związane z deską

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Marzenia związane z deską
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie macie marzenie z deską?
Czy chcecie być proskaterami i wygrywać zawody a może inne marzenia jakie?

Napisane Sep 5, 2007, 9:02 am
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździć dla przyjemności dla siebie bez kontuzji ...

Napisane Sep 5, 2007, 9:11 am
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździć jak najdłużej (np. do 80) ,nie mieć ciężkich  kontuzji , nigdy nie zapominać trików (nienawidze tego) oraz cały czas doskonalić tricki :)
ps. Wygrać Es game of skate 

Napisane Sep 5, 2007, 9:50 am Ostatnio edytowane Sep 5, 2007, 9:51 am przez flipskater
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprostu robić to mimo wszystko...a w przyszłości odwiedzić jakieś kultowe spoty na całym świecie(o ile ich nie zniszczą...)
Peace!! Skateboarding Never The End

Napisane Sep 5, 2007, 10:07 am
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pragne zostać świetnym proskaterem i wygrywać zawody i jeździć jak najdłużej

Napisane Sep 5, 2007, 11:21 am
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żeby jazda na desce zawsze mnie jarała... :P

Napisane Sep 5, 2007, 1:35 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po prostu jeździć jak jestem wkurzony biore deche jeżdże godzinkę dwiie i wszystko mija (jezdze dla relaksu i spedzenia miło czasu ) ale z tymi kontuzjami to małe mogą być bo co to za sport bez kontuzji przeciez nic sie nie dzieje jak sie wywale prubuje jeszcze raz az w końcu wychodzi ale na pewno każdy by chciał choc razy wygrać jakieś zawody chociaż stanąć na podium ... :rolleyes: :rolleyes: :thinking: B) :P :O ;) :cyclops:

Napisane Sep 5, 2007, 2:01 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zeby kumple nie tracili zajawki (mi to nie grozi he :P) oraz zebym został pro

Napisane Sep 5, 2007, 2:21 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdze dla rozluznienia ucze sie trickow itp. a marze zeby nie starcic zajawy bo fajnie sie smiga i wogole;P

Napisane Sep 5, 2007, 2:34 pm
balrog999

balrog999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to balrog999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje największe marzenie to móc jeździć do końca życia ;)
może mało oryginalne ale największe .. tam że na kultowych spotach bym chciał pojeździć i zawsze mieć kasę na nową deskę/trucku/łożyska/kółka itp. (w najlepszym wypadku to wolałbym nawet sam sprzęt bez kasy  :P) to wiadomo

Napisane Sep 5, 2007, 2:38 pm
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żeby byc pro i cały czas jeżdzic . odwiedzić legendarne miejscówki

Napisane Sep 5, 2007, 2:56 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"nie chce być pro bo uwazam ze jak sie chce byc pro to dla kasy i dla popularnosci chcecie" ja jezdze dla siebie i gowno mnie obchodzi co inni myślą i wiem ze jak sie naucze jezdzic bardzo dobrze to sie nie bede probowal przechwalac i popisywać, wkoncu tutaj chodzi o skate tak jak jest "skate or die" tam nie pisze skate or die and be ryan sheckler or bam margera!!!

Napisane Sep 5, 2007, 3:07 pm
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aby rodzić sie codzień nanowo z piekną soczystą zajawką chęcią do jazdy ,by zwykłe ollie sprawało duuży uśmiech natwarzy ,by łąpać pięknie proste i trudniejsze tricki ,niekoniecznie szczycić sie aż taką dużą techniką ,niekoniecznie pro .jeśli chodzi o zawody to wolałbym pięknym przejazdem zaszczycić publicznosc i sprawić sobie ładny uśmiech ,w zawodach gdzie chodzi o przejazdy :-) i zająć takie ładne 1 miejsce .Zamieszkać niedaleko Love Parku założyć skateshop zrobić własnego teama i produkowac deski firmy Mroq xD i być reszte życi a szcześliwym :-)

Ktoś zapyta gdzie tu miłość ?
Deska to miłość w inną niewierze z własnego doświadczenia :-)

Napisane Sep 5, 2007, 3:26 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możliwość jazdy na desce na jak największej ilości miejscówek ze stałym, obranym progresem jest marzeniem nad marzenia, aby trwało to jak najdłużej. Amen.

Napisane Sep 5, 2007, 3:28 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no hmmm...Kleic jask najwiecej trikow i wygrac jakes zawody typu Es game of skate albo Adio Mentor Session ^^ :)

Napisane Sep 5, 2007, 3:45 pm
skater91

skater91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim marzeniem jest zostac pro oraz smigac najdluej jak sie da

Napisane Sep 5, 2007, 5:18 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.Nigdy nie tracić zajawy...
2.sw. 36 flip z pomnika (PTG)
3.mało opadów deszczu :D

Napisane Sep 5, 2007, 6:32 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

być sponsorowanym i jeździć dzień w dzień ile sie da

Napisane Sep 5, 2007, 6:39 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

*Sponsoring
*Zostać PRO!
*Zero kontuzji!
*I jak najwięcej deski!

Napisane Sep 5, 2007, 6:41 pm
pilcio

pilcio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pilcio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za zajawka byc pro ja niemusze byc najlepszy wystarczy zebym sobie jezdzil dla siebie fakt deski lub inny sprzet by sie przydal ale wedlug mnie bycie pro to zaden prestiz czy cos poprostu dostajesz sprzet a mozliew ze ktos itak smiga od ciebie lepiej  Edit: jednym słowem w desce niechodzi aby być najlepszym liczy sie zajawka

Napisane Sep 5, 2007, 7:55 pm Ostatnio edytowane Sep 5, 2007, 8:07 pm przez pilcio
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja