Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Skiny Do Gg..

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skiny Do Gg.., Skiny Do Gg..
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukuję Skinów Do GG Z Deskami, Skateboardingiem A Nigdzie Nie Mogę Znaleźć Może Ktoś Ma Lub Może Zrobić I Wysłać Byłbym Wdzięczny :]

Napisane Sep 9, 2007, 11:44 am
Balik15

Balik15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Balik15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=skiny+gg+&btnG=Szukaj&lr=

Napisane Sep 9, 2007, 11:54 am
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łatwo Powiedzieć Ale Ja Te stronki Już Przeglądałem I Nie Mogę Znaleźć Więc Może Ktoś Sam Zrobił Albo Gdzieś Znalazł Gdzie Ja Nie Mogę Znaleźć..  :rolleyes:

Napisane Sep 9, 2007, 12:08 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolmopsik powiedział(a):
Poszukuję Skinów Do GG Z Deskami, Skateboardingiem (...)

więc nyggasek i balik czytajcie ze zrozumieniem. Różne skiny można znaleźc ale o tej tematyce jeszcze nie widziałem ...

Napisane Sep 9, 2007, 12:09 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 12:10 pm przez HITMAN07
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

nyggasek powiedział(a):
Kur_wa a na google nie mozna wpisac "skiny do gg skateboarding".

Czołem ULTRALAMUSY nie mam na was siły ;]

Już To Wpisywałem Rożne Rzeczy Wpisywałem Dlatego Założyłem Ten Temat Bo Może Ktoś Już Ma Takiego Skina Np. Sam Zrobił (Ja Nie Umiem)..

Napisane Sep 9, 2007, 12:20 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:/...... :cyclops: LoL NC PS: chyba kosz...widocznie nikt nie ma skinow...

Napisane Sep 14, 2007, 3:09 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja