Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » Spotkajmy się! Warszawa 22.09...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Spotkajmy się! Warszawa 22.09.2007 r, CH. Blue City
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lista uczestników spotkania nr. 1 w dniu 22.09.2007
- kcz3
- fujitsu
- twinky
- jakubin
- kmaksiu
- giersu
- breakfb
- maciekrd
- jasiek
- lozek202
- fokus
- drakx
- salabanzi

Lista sponsorów:
- rusties
- west wood

Fotki:

rapidshare
megaupload
wyslijto

Prowizoryczny schemat Game Of Skate

http://img232.imageshack.us/img232/1656/clipboard01me0.jpg

Napisane Sep 9, 2007, 7:40 pm Ostatnio edytowane Sep 25, 2007, 8:09 pm przez kcz3
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahha. własnie chciałem założyc taki temat :D ja sie pisze. będe na 99%

Napisane Sep 9, 2007, 7:41 pm
twinky

twinky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twinky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też sie na to piszę będe na 100 % i przyniose moję spoty możesz mnie wpisać na listę

Napisane Sep 9, 2007, 7:43 pm
Jakubin

Jakubin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jakubin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna sprawa i z checia przyjde z miejscówkami i blatami :D

Napisane Sep 9, 2007, 8:10 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapomniałbym. Jeżeli ktoś ma coś niepotrzebnego, i chętnie by to sprzedal lub zamienił to prosze, piszcie tutaj smiało. Każdy bedzie miał okazje przemyslec co lub ile moze za to dać, ewentualnie sie przygotować finansowo.
Ja prawdopodobnie bede miał: BerlinWooda/Trap edition, Milky wheels, birds 1 i 3 forma, kingpiny na imbus, pinzy na imbus i zwykle...

Napisane Sep 9, 2007, 8:15 pm
twinky

twinky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twinky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja może bede miał sw 5 ply ale to tylko zamiana ^^) mogę się z tobą za bw trap edition wymienić

Napisane Sep 9, 2007, 8:18 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja moge SPRZEDAĆ, w gre nie wchodzi zamiania TEGO funboxa. stan taki jak na zdjęciu. cena myśle, że około 50zł, ale jezeli ktos chce to musi sie ze mna umowic, bo nie bede tego targal.

Napisane Sep 9, 2007, 8:23 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 8:29 pm przez fujitsu
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bedeeee na 100000000000 % dopisz mnie do listy

Napisane Sep 9, 2007, 8:27 pm
Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jee w końcu coś w wawie:D ja pewnie bede, chętnie kupie jakieś kółeczka

Napisane Sep 9, 2007, 8:29 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale wam fajnie że mieszkacie w warszawie. U mnie w mieście chba tylko ja i mój kumpel jeżdzimy na FB a wy możecie się spotkać, pośmigać, pośmiać, powymieniać sprzęt, pośmigać na innym blacie.

Chłopaki ja możliwe że w przyszłe wakacje (wiem że to odległy czas) będe w warszawie i mógł by się ze mną ktoś z dobrych riderów spotkać, poduczyć itd. ?? Czy jesteście otwarci na nowych??  :) ;)

Napisane Sep 9, 2007, 8:30 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Super! Jeżeli uczestników bedzie przybywać w takim tempie, oraz zjawią się Ci, na których po cichu licze to ja chyba musze się wybrać do kamuflage i ustalić wyniesienie stołu, oraz szukać sponsorów :)

milosz: zobaczymy co bedzie w wakacje, mam nadzieje ze tak.

Napisane Sep 9, 2007, 8:47 pm
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dopisujcie mnie będę na milion procent  ^^)

Napisane Sep 9, 2007, 8:51 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prawdpodbnie bede z kumplem :D

Napisane Sep 9, 2007, 8:52 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

juz 7 osob, pewnie jeszcze kolega moj i kolega kmaksia, to 9 i jeszcze chyba beda fokus i lozek to 12 i juz jest duzo :) a napewno bedzie wiecej ;p zapowiada sie dobra imprezka, ho ho i jeszcze ens doszedl...

Napisane Sep 9, 2007, 8:55 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 8:55 pm przez fujitsu
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko żeby nie była jak na wif3  ;) że będzie 30 osób a przyjdzie 5  :rolleyes:

Napisane Sep 9, 2007, 8:55 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Własnie licze na obecnosc: lozka, fokusa, salabanziego, kuby, krzyskafb, patryka, macka z jaskiem itd. wiec pewnie bedzie nas kilku xD

Napisane Sep 9, 2007, 8:57 pm
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

ja i twinky przyjdziemy na pewno i razem bo mamy 5 kroków do blue city  ^^)

Napisane Sep 9, 2007, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 8:58 pm przez BreakFB
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

BreakFB powiedział(a):
tylko żeby nie była jak na wif3  ;) że będzie 30 osób a przyjdzie 5  :rolleyes:

nieno jak narazie zapisuja sie wiarygodne osoby to lux ale jak narazie zapowiada sie bardzo okazale wponcu ze zwyklego spotkania zrobia sie zawody :D

Napisane Sep 9, 2007, 9:04 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Zawody raczej nie, bo za malo czasu na zrobienie wszystkiego, ale zawsze mozna zrobić taką próbe przejazdu 2 minutowego :) Wydaje mi sie ze skate i best trik moze byc spokojnie

edit: Jakby co to ja biore aparat zeby byla jakas relacja, kto moze kamere?

ens: ja biore stairseta brr, ukosnego raila brr, dwupoziomowy box penta, picinc table brr, bencha, paletki (bede mial kilka, rowniez na handel/zamiane), kink raila, pole- moze da sie ułozyc ciekawy skatepark :D?

Na pm dostałem jeszcze info ze bedzie : funbox, box 3 i quater brr wiec park zapowiada sie mistrzowsko!!

Napisane Sep 9, 2007, 9:06 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 9:23 pm przez kcz3
Ens

Ens

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ens zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moge coś tam zasponsorować :) Ale na wiele nie liczcie bo sam nie mam za dużo...

Moge wziac ze sobą 2 fun boxy (te z mojejgalerii), rail i box.

Napisane Sep 9, 2007, 9:13 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 9:13 pm przez Ens
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja