Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » electric boogie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
electric boogie
twister14

twister14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twister14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio w programie "you can dance - po prostu tańcz" jury zaskoczył 11 latek tańczący electric boogie, słyszeliście o nim?? koleś tańczy od 2 lat i już ma 2 tytuły wicemistrza świata :O klik zobaczcie

Napisane Sep 16, 2007, 5:29 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2007, 5:30 pm przez twister14
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieciak wymiata
ale mógłby tańczyć w masce

Napisane Sep 16, 2007, 5:41 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łoho...koleś ma pojęcie ;)

Napisane Sep 16, 2007, 5:45 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koles naprawdę wymiata. Jest świetny jeszcze kilka lat i będzie Mistrzem Europy na pewno ... W tym wieku takie umiejętności to nie jest normalne ...
Szkoda że nie przyjęli dalej.
Dużo ludzi w tym programie to dla mistrzowie.
Są po prostu boscy ... Ale wiadomo trafiają się
fatalne antytalencia ... jak koleś tańczył mazura
albo jeden tańczył jakieś swoje farmazony ...

Napisane Sep 16, 2007, 5:57 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no wymiata ;D ale to zły dział chyba,powinno być w breakdance

Napisane Sep 16, 2007, 6:02 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... w sumie nie wiem czy to powinno być w break dance bo sporo ludzi, którzy nie zaglądają do tamtego działu, widziało ten występ i chciałoby się wypowiedzieć...

Jak dla mnie jest świetny, po dwóch latach (!) to naprawdę jest coś.

Gumiś, po co mu tytuł Mistrza Europy, skoro ma vce-Mistrza Świata, chyba większe osiągnięcie, nie uważasz? ;P

Napisane Sep 16, 2007, 7:35 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry jest... Nie! Dobry to za mało powiedziane! On jest Wy*ebisty!

Napisane Sep 16, 2007, 7:55 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne to jest ;) juz to wczesniej widzialem...Szkoda ze go nie przyjeli...

Napisane Sep 16, 2007, 8:02 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne ale ten caly szum o nim to wielka kampania reklamowa tego rpogramu na tvnie

Napisane Sep 16, 2007, 8:40 pm
manhatan94

manhatan94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manhatan94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

V-ce mistrz swiata w electric boogie a dowiedzielismy sie o nim dopiero podczas tego programu...
Co tu dużo mówić. 2 lata takie osiągniecia i taki wiek to poprostu sie w głowie nie mieści . Wydaje mi się ,że tytuł mistrza swiata ma zaniedługo w kieszeni. Wystarczy ,że dalej bedzie kształcił swój talent.

Napisane Sep 16, 2007, 9:04 pm
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol to dziecko mialo juz w genach ten taniec... mega lol

Napisane Sep 16, 2007, 9:31 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2007, 9:31 pm przez suchy12
Powerskip

Powerskip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Powerskip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogladalem to wtv..nie no dzieciak ma naprawde talent.jak bedzie cwiczyl ciagle to daleko zajdzie w tym tancu :P

Napisane Sep 16, 2007, 10:24 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Ile juz tanczysz?
-2 lata
-masz jakies osiagniecia?
-jestem vce-mistrzem swiata
- o_O

o kurde. :D
Troche ziomek:P

Ale go nie przepuscili :( TEn czarny od poczatku bylna nie :P

Napisane Sep 16, 2007, 11:52 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2007, 11:52 pm przez ROOkIEE
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

warto poogladac ;]Hehe

Napisane Sep 17, 2007, 2:46 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2007, 2:48 pm przez Grucha12
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko ale napewno na tych mistyrzostwach świata nie była np. Salah'a i innych dobrych popperów... fali nie umie przepuścić ale i tak widać że czuje ten rytm - w każdym razie powinien sie uczyć od kogoś kto to potrafi.

Napisane Sep 17, 2007, 4:14 pm
Neron8

Neron8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neron8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ech ludzie... ja powiem tyle ze koles szalu delikatnie mowiac nie robi, rozumiem ze sie nie znacie na tym tancu i wam sie podoba. Ja troche o tym wiem i moge szczerze powiedziec ze widzialem o wiele lepszych kolesi
: Baby Bang tyle samo lat a niszczytanczyl z najlepszymi na swiecie . Aha i electric boogie to dosyc bledna nazwa powinno sie mowic POPPING, ktory jest elementem funkstyles. a propo tych "mistrzostw swiata" w nich glownie chodzi o to czy ladnie sie pomalujesz na srebrno zalozysz "plecak rakietowy" i zrobisz "robota" nie chodzi w nich o to jak  tanczysz a jak wygladasz. Matihood zapewniam Cie ze Salah w czyms takim nigdy nie bral i nie bedzie bral udzialu to jest jeden z najlepszych popperow na swiecie i nie  zajmuje sie takimi glupotami. Wiec na zanczenie chce napisac ze nie macie sie w sumie czym jarac, najpierw poznajcie temat zaglebcie sie w niego obejrzyjcie filmy poczytajcie i wtedy poznacie prawdziwe oblicze POPPINGU ;)

Napisane Sep 17, 2007, 4:44 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No o to mi samo chodziło

Napisane Sep 21, 2007, 8:29 pm
twister14

twister14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twister14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znalazłem  kilka innych filmów  z nim
klik
klik
klik
klik

Napisane Dec 29, 2007, 4:03 pm
domin051

domin051

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domin051 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Neron8 powiedział(a):
ech ludzie... ja powiem tyle ze koles szalu delikatnie mowiac nie robi, rozumiem ze sie nie znacie na tym tancu i wam sie podoba. Ja troche o tym wiem i moge szczerze powiedziec ze widzialem o wiele lepszych kolesi
: Baby Bang tyle samo lat a niszczytanczyl z najlepszymi na swiecie . Aha i electric boogie to dosyc bledna nazwa powinno sie mowic POPPING, ktory jest elementem funkstyles. a propo tych "mistrzostw swiata" w nich glownie chodzi o to czy ladnie sie pomalujesz na srebrno zalozysz "plecak rakietowy" i zrobisz "robota" nie chodzi w nich o to jak  tanczysz a jak wygladasz. Matihood zapewniam Cie ze Salah w czyms takim nigdy nie bral i nie bedzie bral udzialu to jest jeden z najlepszych popperow na swiecie i nie  zajmuje sie takimi glupotami. Wiec na zanczenie chce napisac ze nie macie sie w sumie czym jarac, najpierw poznajcie temat zaglebcie sie w niego obejrzyjcie filmy poczytajcie i wtedy poznacie prawdziwe oblicze POPPINGU ;)

Nareszcie ktoś kto się zna  :)

Napisane Jun 11, 2009, 10:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja