Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Czy ktoś się orietuje, ile ko...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy ktoś się orietuje, ile kosztuje rampa vertowa i czy w ogóle można
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takową zakupić (niekoniecznie w Polsce) ?

Dla tych, co nie wiedzą, czym jest rampa vert, bo często jest mylona ze zwykłym halfpipe"em
„(...)Typowa wysokość ramp vert to 3, 4 metry, ze ścianą o wysokości od około piętnastu do dziewięćdziesięciu centymetrów na górze rampy.”

pytam orientacyjnie i z góry dziękuję za odpowiedzi

Napisane Sep 16, 2007, 7:04 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w rudzie slaskiej jest takowa rampa. nikt jej nie uzywa ewentualnie czasem rolkarze. zadzwon do urzedu miasta wyslij maila i zapytaj sie czy by Ci jej nie odsprzedali link do strony rudy slaskiej

Napisane Sep 16, 2007, 7:21 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JustLearn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a masz może jakieś fotki ? albo link do zdjęć? znalazłem Twój post
"Ruda Śląska wygra!!!! 5m rampa z metalu od dolu calkiem pokrzywiona" a to nie brzmi raczej zachęcająco :)

Napisane Sep 16, 2007, 7:24 pm Ostatnio edytowane Sep 16, 2007, 7:28 pm przez JustLearn
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

coś mi się wydaje, że żyjesz w przeświadczeniu, że zapłacisz za vert 1000 zł <rotfl>

Napisane Sep 16, 2007, 8:18 pm
padi1

padi1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to padi1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój wuj mieszka w usa i widział rampę na sprzedarz
ale cena przerarza
15000$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiście nówka

Napisane Sep 16, 2007, 8:27 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JustLearn powiedział(a):
a masz może jakieś fotki ? albo link do zdjęć? znalazłem Twój post
"Ruda Śląska wygra!!!! 5m rampa z metalu od dolu calkiem pokrzywiona" a to nie brzmi raczej zachęcająco :)

przejde sie tam i wysle Ci. jakbys ja umyl i troche ja wyremontowal to moglaby byc spoko. ja tam nie lubie jezdzic na rampie bo z tak wielkiej nawet nie zjade ; D

Napisane Sep 16, 2007, 9:15 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To zalezy z jakiego ma byc materiału ;]
Z metalu to idzesz do jakiegos blacharza i dajesz wymiary i takie tam, jak z drewna to do stolarza itp pytasz ile by to kosztowało:P

P.S a tą rampe to chcesz sobie na podwórku postawic ?
Bo jak na deske to ja bym mini rampe wolał ;P

*Napisane Sep 17, 2007, 2:49 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

trochę zostałem źle zrozumiany :)
Nie chodzi mi o przepotężne konstrukcje rodem z USA, a bardziej o coś jak
[url=http://www.skateland-pl.info/oferta/SkateLand-Oferta.pdf][/url] , tyle że z torem jazdy zakończonym ścianą a nie kątem, by można sobie było pójść w powietrze.

Napisane Sep 19, 2007, 4:33 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2007, 4:34 pm przez JustLearn
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

JustLearn powiedział(a):
trochę zostałem źle zrozumiany :)
Nie chodzi mi o przepotężne konstrukcje rodem z USA, a bardziej o coś jak
[url=http://www.skateland-pl.info/oferta/SkateLand-Oferta.pdf][/url] , tyle że z torem jazdy zakończonym ścianą a nie kątem, by można sobie było pójść w powietrze.

a jaki masz budzet?

Napisane Sep 19, 2007, 5:27 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wyświetl posty

tu chodzi o inicjatywę większej grupy osób. konkretną kwotę budżetu trudno podać, hmm, trochę więcej niż ta ze skateland'u

Napisane Sep 19, 2007, 5:54 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

to nie prosciej by bylo zrobic rampe se na zamowienie? zadzwon do skatelandu i sie zapytaj czy daloby sie zrobic troche wieksza ta rampe i za jaka cene

Napisane Sep 19, 2007, 6:40 pm
Kubazawa

Kubazawa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubazawa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz powiedział(a):
coś mi się wydaje, że żyjesz w przeświadczeniu, że zapłacisz za vert 1000 zł <rotfl>

dokladnie ;D

Napisane Sep 27, 2009, 10:44 am
electroblack

electroblack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to electroblack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej

wlasnie szukam takie samego jak Ty pomyslu.

Jest to u Ciebie jeszcze aktualne?

Napisane Dec 21, 2014, 4:41 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ty to chyba masz w sobie coś z archeologa, założyciela tematu tu 2 lata nie widzieli...  :thinking:

Napisane Dec 21, 2014, 7:56 pm
electroblack

electroblack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to electroblack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda, bo temat jest bardzo ciekawy.

szukam ramp na slasku. moze sie ktos orientuje gdzie sa jakies?

chodzi mi tutaj o wieksze half-pipe..nie mi ni rampy.

Napisane Jan 5, 2015, 6:18 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja