Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Kolana, piszczele...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kolana, piszczele..., ...od rolek sie niszcza ;)
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe... tak sie zastanawiam. Jezdze niecały rok na rolkach, a juz mi kolana strzelaja jak ckm, dosyc to boli, plus mam chyba taka nawracajaca sie kontuzje piszczela :] Macie jakies problemy z nogami od rolek?? :D

Napisane Aug 20, 2005, 10:53 am
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie strasznie bolą kolana ;], ale to nie od deski, tylko od Parkour i Akrobatyki :/ ehh 2 lata to diabelstwo cwiczylem i teraz tak kolana bolą że sram żarem normalnie a prawe to już w ogóle :D

Napisane Oct 13, 2007, 7:30 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak się wszyscy skarżycie że was boła np:kolana,piszczele itp a ciekawy jestem ilu z was przed każdym treningiem się rozciąga i rozgrzewa mięsnie ????Jak nie będziecie się rozgrzewać przed treningami to będą was boleć kolana piszczele nadgarstki itp po dwóch no może trzech latach jazdy a z rozciąganiem to z 7,8 latek spokojnie bez wiekszych problemów.... :rolleyes: :rolleyes:Ja się zawsze rozgrzewam i nie miałem nigdy większych problemów zdrowotnych :) PeAcE

Napisane Oct 31, 2007, 11:23 am
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest prawda no bo ak wy sobie uwazacie bez rozgrzewki i bez rozciagniecuia pozniej kontuzje sie pokazuje kolega tu ma racje a zaraz bedzie z bolu kolan przejdzie dalej i dopiero bedziecie srac zarem

Napisane Oct 31, 2007, 4:25 pm
Bloomi

Bloomi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloomi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Handgrenades] Jezdze niecały rok na rolkach, a juz mi kolana strzelaja jak ckm.

Wiec ;p mi tezz strzelaja kolana a jezdze okolo roku... Ale mysle ze to nic zlego ;] rozgrzewam je sobie w wannie po powrocie i nie boli ;p B)

Napisane Nov 5, 2007, 8:20 pm
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mam żadnych problewów :)

Napisane Nov 6, 2007, 7:36 am
Fiolek4ever

Fiolek4ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fiolek4ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lszczecin powiedział(a):
Ja żadnych problemów z nogami nie mam
Czasem mnie tylko troche mięśnie bolą ale żadko i słabo

mnie tak samo ale nie słabo  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ^^) ^^)

Napisane Apr 4, 2009, 4:20 pm
SoadRocks

SoadRocks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SoadRocks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja zaczałem jezdzic na agressivach dopiero w tym roku i jak nigdy nie skakałem ze schodów itd, tak teraz za ostro ruszyłem i se chyba kolana przeciążyłem... Miał to ktoś z was kiedys? Kolana bolą mnie już 2 tygodnie jak właże po schodach, wstaje, a nawet chodze... pare dni temu było juz lepiej, ale cwiczylem na WFie i znowu... tak mnie to wqrwia!!! od 2 tyg na rolkach nie jeździć...

Napisane May 23, 2009, 9:33 pm
Domek5

Domek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Domek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie bolą piszczele kolana nadgarstki a dalej jezdze bez ochraniaczy  ^^) po prostu taki jestem  ^^)

Napisane May 23, 2009, 10:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja