Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » buty a szerokość deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
buty a szerokość deski
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka :) jestem dość początkującym riderem i mam jeden problem. Mam starą deske na któej jeździłem ale teraz już mi nie wystarcza jej szerokość bo czubki butów wystają mi poza deske.
i tu pytanie do was:
czy tak ma być? czy lepiej kupić deske idealnie pasującą szerokością do długości butów?
mam buty escape nr 45.
zastanawiam się nad tą deską - XL
klik
jaka ona jest w ogóle szeroka?
(mam do dyspozycji nie więcej niż 600zł)

Napisane Sep 19, 2007, 8:22 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2007, 8:23 pm przez rufus102
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi też buty troche wystają za deske ale to nie katastrofa

Napisane Oct 21, 2007, 7:05 pm
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też mam ten problem, ale wydaje mi się że buty zazwyczaj wystają poza deskę, u mnie tak jest i niezbyt mi to przeszkadza, chociaż czasami jest to denerwujące.

Napisane Oct 22, 2007, 7:07 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam zawsze buty troche dluzzsze :PP  Ale grube skarpety robia swoje...

Napisane Dec 22, 2007, 6:58 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty wystają poza deche i to normalne. jakby były równe z blatem to by była za gruuuba. do 600 zł kupisz deche plus wiązania w EXI SPORT. ja mam z tamtąd deche i sie smiga jak w niebie. buty wystają, i jest ok. problem jest jak wystaje ci większa częśc  stopy niż palce.  jak jestes początkujący to kup  używaną deche lepszej firmy, albo idż najpierw do sklepu sportowego i przymierz jakąś deche żęby wiedzieć jaki rozmiar ci odpowiada.

Napisane Dec 31, 2007, 1:38 pm Ostatnio edytowane Dec 31, 2007, 1:39 pm przez kamater
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty mogą wystawać dopóki ci nie zaczną przeszkadzać przy skręcaniu... Mi wystają (mam 45) i musiałbym sie położyć na brzuchu, żeby nimi dotknąć, ale to i tak byłoby trudne przez szerszy nos i tail...

Napisane Jan 5, 2008, 2:24 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli wam wystają buty i wam to przeszkadza ( a nie powinno) to sobie podsuńcie wiązania do tułu... taki wielki problem? :|

Napisane Jan 5, 2008, 2:30 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aukcje z mega tanimi dechami!

Polecam te deseczki z aukcji powyżej ^^

Mega tanio i dużo lepsze od tych na anderze.

Ja mam deskę 159cm model wide czyli szeroki a buta 46 i mimo tego z przodu i z tyłu mi trochę wystaje. Piętkę w wiązaniu trzeba wysunąć na maxa do tyłu i ustawić tak aby nosek butów nie wystawał za dużo. Jest wiele możliwości.

Napisane Jan 5, 2008, 2:35 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja