Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Obozy rolkowe.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obozy rolkowe.
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie moze czy w Polsce sa organizowane jakies obozy rolkowe?? Cos w stylu Woodcamp na desce. Jak by bylo to bym z checia pojechal.

Napisane Sep 20, 2007, 3:53 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

google

Napisane Sep 20, 2007, 4:54 pm
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Joshu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też mnie to ciekawilo // Chętnie bym pojechal

Napisane Sep 21, 2007, 2:27 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale tamto co w googlach jest to jakis kupny jest. Fajnie jakby bylo cos tak porzadnego jak Woodcamp. Np. jakby moze hedon organizowal takie cos. Oni by cos pozadnego wymyslili. I najlepiej Przy jakims jednym z lepszych sk8parkow w Polsce.  :rolleyes: Albo za granica (mozna pomarzyc) hehehehe B).

Napisane Sep 21, 2007, 2:35 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm a pisałeś do woodcamp'a czy by nie zorganizowali obozu dla rolkarzy ? Kto wie jakby było dużo chętnych na pewno by jakiegoś pro'sa załatwili ;pp

Napisane Sep 22, 2007, 2:51 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowajakosc powiedział(a):
Hmm a pisałeś do woodcamp'a czy by nie zorganizowali obozu dla rolkarzy ? Kto wie jakby było dużo chętnych na pewno by jakiegoś pro'sa załatwili ;pp

Wcale nie głupi pomysł jak komuś zależy. Deska jest, BMX jest, rolki też by sie przydały  :P

Napisane Sep 25, 2007, 2:08 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
nowajakosc powiedział(a):

Wcale nie głupi pomysł jak komuś zależy. Deska jest, BMX jest, rolki też by sie przydały  :P

o ile sie nie myle rolk ibyly na woodcampie...

Napisane Sep 25, 2007, 2:38 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Mozna by cos tak pokombinowac. Tylko jak sie do tego zabrac??

Napisane Sep 26, 2007, 3:38 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może najpierw robisz obeznanie ile osób byłoby chętnych na taki obóz, a następnie piszesz do woodcampu czy jest taka możliwość aby rolkarze mogli sobie pośmigać i poćwiczyć (imo. na 100% się zgodzą). Nie wiem ilu rolkarzy będzie musiało być minimum, ale co za różnica czy jeździ się na desce,bmx czy rolkach ? Ważne że ta sama zajawka kipi ;]

Napisane Sep 27, 2007, 12:29 am
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Możnaby sonde zrobic a póżniej petycje i zbierac podpisy. A wiecie ile może to by kosztowało?? Albo ile kosztuje ne BMX i deske??

Napisane Sep 27, 2007, 5:50 pm
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Joshu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem albo wydaje mi sie ze czytalem na stronie woodcampa ze oboz deskorolkowy kosztuje cos kolo 1300 zl. wiec nie wydaje mi sie by rolki byly drozsze :D

Napisane Sep 27, 2007, 6:56 pm
Simbelmyn

Simbelmyn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simbelmyn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aaaa ja jetsem za ;) i znam pare osób które chętnie by poszalały na takim obozie. Czekam na rozwój sytuacji xD

Napisane Oct 2, 2007, 9:18 am
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

No coraz więcej osób by chciało. Jak bedzie dużo osób chciało to napewno zrobią Woodcamp na role. Ankiete trzeba zrobic i sprawdzic czy jest duzo osob za.

edit: na forum woodcampu jest ankieta czy chcesz aby byl woodcamp na role

Link: Ankieta

Głosujcie i piszcie ze to co jest na nie to tylko deskarze pisza i piszcie ze wasi kumple tez chca jechac.

Napisane Oct 3, 2007, 8:17 am Ostatnio edytowane Oct 3, 2007, 2:28 pm przez Galu1994
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem w 100% za...na 90% pojade jak bedzie WC dla rolek:D

Napisane Oct 3, 2007, 5:38 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eeee a wiecie ze mozecie jechac na rolki ale pokoje z deskarzami i sprzetu kupic nie kupicie;P

EDIT: Jak cos takiego bedzie (jade na nastepny rok) to nie chce z wami jezdzic na skateparku! Chyba ze bedzie paru spoko rolnikow i jakas ..... napisala:

Cytuj:
woodcamp dla rolek też powinien być
a tak ogólnie to dla mnie rolki są baaardziej hardcorowe od deski, jeśli chodzi np o poręcze i o gleby, to masakra, może i nauka trickow jest szybsza niż na desce, ale wymaga mega większej odwagi i trza pokręcone w głowie żeby zaliczać poręcze itp Wink wielki szacun dla rolkarzy !
ale dsk 4 life

;| nie wiem o czym ona pisala pewnie podszyliscie sie pod deskarzy? A porownania dala zajebist* zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!

Napisane Oct 4, 2007, 11:57 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2007, 12:04 am przez Grucha12
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co wiem to woodcamp tez jest dla rolek kolega byl na desce i mowil ze sa tam i na rolkach typy:)

Napisane Oct 5, 2007, 4:20 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Eeee a wiecie ze mozecie jechac na rolki ale pokoje z deskarzami i sprzetu kupic nie kupicie;P

EDIT: Jak cos takiego bedzie (jade na nastepny rok) to nie chce z wami jezdzic na skateparku! Chyba ze bedzie paru spoko rolnikow i jakas ..... napisala:

Cytuj:
a tak ogólnie to dla mnie rolki są baaardziej hardcorowe od deski, jeśli chodzi np o poręcze i o gleby, to masakra, może i nauka trickow jest szybsza niż na desce, ale wymaga mega większej odwagi i trza pokręcone w głowie żeby zaliczać poręcze itp Wink wielki szacun dla rolkarzy !
ale dsk 4 life

;| nie wiem o czym ona pisala pewnie podszyliscie sie pod deskarzy? A porownania dala zajebist* zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!

Po pierwsze piszesz troche niewyraźnie i trudno Cie zrozumieć. Po drugie, z tego co zrozumiałem jesteś kolejnym "kozakiem", który włazi na rolkowe tematy, ktytykuje je i mówi jaka to deska jest fajna a rolki łatwe i wogóle do dupy. Zaczyna mnie to powoli wqrwiać. Skateboarderzy, ogarnijcie się! Spoko, wbijajcie na rolkowe tematy, jeśli macie coś sensownego do powiedzenia, ale po co wywoływać wojnę między deską a rolkami? Bez sensu.....peace

Napisane Oct 5, 2007, 5:24 pm
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Dokładnie. Pełno pojebów którzy szpanują swoją deseczką i mówiących ze rolki to  gowno bo sa banalne tricki i nie ma w tym sporcei nic trudnego. Ale jakos nie wydaje mi sie by ktorys z was kiedykolwiek smigal na rolkach wiec suck my dick bitch :) :P :P

Napisane Oct 5, 2007, 6:10 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):

Cytuj:
ale dsk 4 life

Po pierwsze piszesz troche niewyraźnie i trudno Cie zrozumieć. Po drugie, z tego co zrozumiałem jesteś kolejnym "kozakiem", który włazi na rolkowe tematy, ktytykuje je i mówi jaka to deska jest fajna a rolki łatwe i wogóle do dupy. Zaczyna mnie to powoli wqrwiać. Skateboarderzy, ogarnijcie się! Spoko, wbijajcie na rolkowe tematy, jeśli macie coś sensownego do powiedzenia, ale po co wywoływać wojnę między deską a rolkami? Bez sensu.....peace

Po 1 czy ja mowilem ze rolki sa latwiejsze? Nie, ale jak jakis dupek podszywa sie pod rolkarza i pierd*li ze deska jest latwiejsza a nie jezdzl to sorry! Po 2 Przyjezdzajcie sobie na tego woodcampa ale jak chcecie przyjezdzac we 30 na woodcampa to lepiej nowy tournus zrobic!

Napisane Oct 5, 2007, 6:27 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Grucha12 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):

Cytuj:
ale dsk 4 life

Po 1 czy ja mowilem ze rolki sa latwiejsze? Nie, ale jak jakis dupek podszywa sie pod rolkarza i pierd*li ze deska jest latwiejsza a nie jezdzl to sorry! Po 2 Przyjezdzajcie sobie na tego woodcampa ale jak chcecie przyjezdzac we 30 na woodcampa to lepiej nowy tournus zrobic!

Po pierwsze, do prawdy? A co mają znaczyć słowa: "zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!" Po drugie, pewnie że przyjade. I miedzy innymi o tym nowym tournusie jest ten temat. Co za koleś :D

Napisane Oct 5, 2007, 7:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja