Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Obozy rolkowe.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obozy rolkowe.
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie moze czy w Polsce sa organizowane jakies obozy rolkowe?? Cos w stylu Woodcamp na desce. Jak by bylo to bym z checia pojechal.

Napisane Sep 20, 2007, 3:53 pm
Gr3gor

Gr3gor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gr3gor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktos mysli ze rolki sa banalne i nudne niech sobie zobaczy ten filmik :) http://www.andegrand.pl/video/1178174767/

;] :rolleyes:

Napisane Oct 5, 2007, 7:23 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):
Eeee a wiecie ze mozecie jechac na rolki ale pokoje z deskarzami i sprzetu kupic nie kupicie;P

EDIT: Jak cos takiego bedzie (jade na nastepny rok) to nie chce z wami jezdzic na skateparku! Chyba ze bedzie paru spoko rolnikow i jakas ..... napisala:

Cytuj:
woodcamp dla rolek też powinien być
a tak ogólnie to dla mnie rolki są baaardziej hardcorowe od deski, jeśli chodzi np o poręcze i o gleby, to masakra, może i nauka trickow jest szybsza niż na desce, ale wymaga mega większej odwagi i trza pokręcone w głowie żeby zaliczać poręcze itp Wink wielki szacun dla rolkarzy !
ale dsk 4 life

;| nie wiem o czym ona pisala pewnie podszyliscie sie pod deskarzy? A porownania dala zajebist* zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!

Po pierwsze piszesz troche niewyraźnie i trudno Cie zrozumieć. Po drugie, z tego co zrozumiałem jesteś kolejnym "kozakiem", który włazi na rolkowe tematy, ktytykuje je i mówi jaka to deska jest fajna a rolki łatwe i wogóle do dupy. Zaczyna mnie to powoli wqrwiać. Skateboarderzy, ogarnijcie się! Spoko, wbijajcie na rolkowe tematy, jeśli macie coś sensownego do powiedzenia, ale po co wywoływać wojnę między deską a rolkami? Bez sensu.....peace

Po 1 czy ja mowilem ze rolki sa latwiejsze? Nie, ale jak jakis dupek podszywa sie pod rolkarza i pierd*li ze deska jest latwiejsza a nie jezdzl to sorry! Po 2 Przyjezdzajcie sobie na tego woodcampa ale jak chcecie przyjezdzac we 30 na woodcampa to lepiej nowy tournus zrobic!

Po pierwsze, do prawdy? A co mają znaczyć słowa: "zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!" Po drugie, pewnie że przyjade. I miedzy innymi o tym nowym tournusie jest ten temat. Co za koleś :D

Nie mowie ze rolki sa latwe bo na rolkach nawet jezdzic nie umiem i z tym chodzilo ze ktos nie wiem kto to byl powiedzial ze deska jest 3x latwioejsza a rolki baaaaardzo baaardzo trudne 6x trudniejsze od deski! Moim zdaniem niektore triki na rolkach sa latwiejsze a niektore triki na desce sa latwiejsze od tych na rolkach!

Gr3gor powiedział(a):
jak ktos mysli ze rolki sa banalne i nudne niech sobie zobaczy ten filmik :) http://www.andegrand.pl/video/1178174767/

Niektore wywrotki mnie przerazily ;| az na deske nie chcialo mi sie isc (kiedys to ogladalem) a oblookaj to

Napisane Oct 5, 2007, 7:33 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2007, 7:37 pm przez Grucha12
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):
Kasper69 powiedział(a):
Grucha12 powiedział(a):
Eeee a wiecie ze mozecie jechac na rolki ale pokoje z deskarzami i sprzetu kupic nie kupicie;P

EDIT: Jak cos takiego bedzie (jade na nastepny rok) to nie chce z wami jezdzic na skateparku! Chyba ze bedzie paru spoko rolnikow i jakas ..... napisala:

Cytuj:
woodcamp dla rolek też powinien być
a tak ogólnie to dla mnie rolki są baaardziej hardcorowe od deski, jeśli chodzi np o poręcze i o gleby, to masakra, może i nauka trickow jest szybsza niż na desce, ale wymaga mega większej odwagi i trza pokręcone w głowie żeby zaliczać poręcze itp Wink wielki szacun dla rolkarzy !
ale dsk 4 life

;| nie wiem o czym ona pisala pewnie podszyliscie sie pod deskarzy? A porownania dala zajebist* zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!

Po pierwsze piszesz troche niewyraźnie i trudno Cie zrozumieć. Po drugie, z tego co zrozumiałem jesteś kolejnym "kozakiem", który włazi na rolkowe tematy, ktytykuje je i mówi jaka to deska jest fajna a rolki łatwe i wogóle do dupy. Zaczyna mnie to powoli wqrwiać. Skateboarderzy, ogarnijcie się! Spoko, wbijajcie na rolkowe tematy, jeśli macie coś sensownego do powiedzenia, ale po co wywoływać wojnę między deską a rolkami? Bez sensu.....peace

Po 1 czy ja mowilem ze rolki sa latwiejsze? Nie, ale jak jakis dupek podszywa sie pod rolkarza i pierd*li ze deska jest latwiejsza a nie jezdzl to sorry! Po 2 Przyjezdzajcie sobie na tego woodcampa ale jak chcecie przyjezdzac we 30 na woodcampa to lepiej nowy tournus zrobic!

Po pierwsze, do prawdy? A co mają znaczyć słowa: "zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!" Po drugie, pewnie że przyjade. I miedzy innymi o tym nowym tournusie jest ten temat. Co za koleś :D

Nie mowie ze rolki sa latwe bo na rolkach nawet jezdzic nie umiem i z tym chodzilo ze ktos nie wiem kto to byl powiedzial ze deska jest 3x latwioejsza a rolki baaaaardzo baaardzo trudne 6x trudniejsze od deski! Moim zdaniem niektore triki na rolkach sa latwiejsze a niektore triki na desce sa latwiejsze od tych na rolkach!

Gr3gor powiedział(a):

Niektore wywrotki mnie przerazily ;| az na deske nie chcialo mi sie isc (kiedys to ogladalem) a oblookaj to

Niech Ci będzie :D tymi słowami zakończmy tą debatę. Peace

Napisane Oct 5, 2007, 7:44 pm
Gr3gor

Gr3gor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gr3gor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez troszke drastyczny ten film :D ale cóż zdarza sie;d

Napisane Oct 5, 2007, 7:48 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale kozak ciekawe jak jezdzi na desce pewnie mozna sie polewac z niego, nic nie umie sie wymadrza no ja jak bym go spokal to chyba odwiedzil by szpital jeb**** kozak;P

Napisane Oct 6, 2007, 8:15 am
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widze że zaczeliście rozmawiać o czym innym ^^). Ale mam nadzieje że zrobia WC dla rolek. Może i "rolnicy" byli na WC z deskami ale nie mieli nauczycieli itp.
wiec powinno byc tez cos dla rolek. To tez sport extremalny. Wbijajcie na Ankiete na ten temat.

Napisane Oct 8, 2007, 1:39 pm
stevo1

stevo1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stevo1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee.. kolega był na wood campie i mówil ze byli rolkarze :)

Napisane Oct 9, 2007, 4:58 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Moze i byli rolnicy ale nie bylo jakichs nauczycieli dla nich.
Chodzi o to tez zeby byli nauczyciele ktorzy mogliby nauczyc czegos.

edit: nie ma chętnych więcej??

Napisane Oct 11, 2007, 3:13 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2007, 1:35 pm przez Galu1994
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Galu1994 powiedział(a):
Wbijajcie na Ankiete.

edit: sry za dwa posty koło siebie. Patrzyłem na pierwszą strone i myślałem że ktos inny juz napisał. ^^)

Napisane Oct 23, 2007, 4:14 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2007, 4:15 pm przez Galu1994
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej grucha jebac Cie w sranie pseudo kozaczku...
NIby dlaczego nie chcial bys z nami na jednym parku jezdzic? Bo co ? bo jestes lepszy od nas? Myslisz ze jak napiszesz na forum jaki to jestes swietny to odrazu wszyscy Cie beda lublil?
Zaloz rolki i pokaz co na nich zrobisz cwaniaku!!! :mad:

Napisane May 26, 2008, 8:58 pm
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha ale przeciez rolki sa proste jak drut i to chyba fajnie ze nie trzeba jezdzic bardzo dlugo zeby umiec cos fajnego, co nie placki, sam probowalem na desce jezdzic od deksarzy ze szkoly i to jest naorawde  trudne zeby zrobic cos dobrego.

nie kminie po co wam oboz rolkowy co wy jezdzic nie umiecie i musicie sie szkolic ?przez "wykfalifikowanych" "SKEJTOW" po co sie deskarzom wpieprzacie w ich oboz przeciez rolki maja cos podobnego. Rollfest, tylko sorry tam sie nie jedzie zeby sie uczyc tylko zeby jezdzic, czego polowa andegrandowych placuszkow nie umie. jak chcecie sie uczyc katac to na role wioo a nie tutaj zamulacie przed kompem.

Napisane May 27, 2008, 9:13 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

billy1 powiedział(a):
polowa andegrandowych placuszkow nie umie. jak chcecie sie uczyc katac to na role wioo a nie tutaj zamulacie przed kompem.

i wlasnie o to chodzi ze skoro polwa nic nie umie to wtedy jedzie sie na oboz zeby sie nauczyc nie?! po co maja sie meczyc nie wiadomo ile skoro moze im to ktos wytlumaczyc jak zrobic dany trick i nie bylo by miliarda takich samych tematow typu "jak zrobic..." Proste i logiczne!

Napisane May 28, 2008, 4:03 pm
rollermiss

rollermiss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollermiss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka;] widziałam waszą rozmowę^^  i sie do tego dopisuje. To świetny pomysł i ja też bym z chęcią jechała jechała ;]

Pozdrawiam

Napisane Aug 6, 2008, 12:49 pm
rollermiss

rollermiss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollermiss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aaa... i właśnie NAUCZYĆ SIĘ o to chodzi ;] :P

Napisane Aug 6, 2008, 12:52 pm
tojfel

tojfel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tojfel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

billy1 ma rację jak nie umiesz jeździć na rolkach to ku$wa zap#@$dalaj na rolki a nie siedzisz przed kompem ja umiem jeździć ale się nie chwalę ale jak zabrzmiało pytanie czy są obozy rolkowe pękłem śmiechem jakie ty triki chcesz umieć ????? graby? grindy i rotacje i to wszystko

Napisane Aug 6, 2008, 5:22 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

tojfel powiedział(a):
billy1 ma rację jak nie umiesz jeździć na rolkach to ku$wa zap#@$dalaj na rolki a nie siedzisz przed kompem ja umiem jeździć ale się nie chwalę ale jak zabrzmiało pytanie czy są obozy rolkowe pękłem śmiechem jakie ty triki chcesz umieć ????? graby? grindy i rotacje i to wszystko

Tak, tylko problem w tym ze niktorzy nie maja gdzie jezdzic!!!! :mad:

Napisane Aug 18, 2008, 12:14 pm
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i musisz jechać na obóz bo nie masz gdzie jeździć? ;/

Napisane Aug 18, 2008, 12:33 pm
Chapi

Chapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chce bo dlaczego Skateboardowcy mają mieć a my nie?? dyskryminacja rolek??

Napisane Aug 23, 2008, 10:55 am
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakieś 3 miechy temu gdzieś czytałam o obozie rolkowym, ale teraz za chiny sobie nie umie przypomniec gdzie to bylo... ale na pewno sa wystarczy tylko poszukać :rolleyes:

Napisane Aug 23, 2008, 4:05 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

EaGLE powiedział(a):
No i musisz jechać na obóz bo nie masz gdzie jeździć? ;/

Ja osobiscie nie musze ale jesli ktos mieszka na jakiejs wsi gdzie nie ma nawet glupiego kraweznika to nie bedzie w wakacje zapierdalal do miasta jesli w ogole jest tam sp bo po miesiacu wyda tyle samo co by zaplacil za oboz tylko ze wtedy bedzie mogl pojezdzic w profesjonalnym parku... Jezu czy to ze jezdzimy na rolkach znaczy ze jestesmy od was gorsi?

Napisane Aug 24, 2008, 9:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja