Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Obozy rolkowe.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obozy rolkowe.
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie moze czy w Polsce sa organizowane jakies obozy rolkowe?? Cos w stylu Woodcamp na desce. Jak by bylo to bym z checia pojechal.

Napisane Sep 20, 2007, 3:53 pm
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wlasnie...a poza tym.. jakby miec takie podejscie co deskorolkarze do rolkarzy no to w takim razie.. po co wam obozy? przeciez na desce jest jeszcze latwiej znalezc miejscowke...

Napisane Aug 24, 2008, 11:32 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokladnie bo skaterzy moga robic fajny flipy nawet z 2schodkow a u nas nie jest juz tak latwo...

Napisane Aug 26, 2008, 10:09 am
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a poza tym skoro oni maja, to czemu my bysmy nie mieli miec? znaczy sie my tez chyba mamy bo gdzies widzialam chyba ze schiz mi walna... ale raczej trzeba by poszukac:)

Napisane Aug 26, 2008, 10:07 pm
Cinus91

Cinus91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cinus91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zgadzam się po części do wszystkich wypowiedzi ja z chęcią bym pojechał na taki obóz, żeby spotkać się z rolkarzami i powymieniać się doświadczeniem jakie już zdobyliśmy i wcale nie potrzebni są żadni nauczyciele itp. tylko  inni skaterzy bardziej doświadczeni ( ja np. się uczę tricków patrząc na innych jak to robią i wtedy ja też próbuje aż mi wyjdzie ) , jedynie by musiała być miejscówka i tylko rolkarze bo od deskarza się nic nie nauczę. Tyle co miałem do powiedzenia ;)

pzdr ^^

*Napisane Sep 8, 2008, 10:21 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Eeee a wiecie ze mozecie jechac na rolki ale pokoje z deskarzami i sprzetu kupic nie kupicie;P

EDIT: Jak cos takiego bedzie (jade na nastepny rok) to nie chce z wami jezdzic na skateparku! Chyba ze bedzie paru spoko rolnikow i jakas ..... napisala:

Cytuj:
woodcamp dla rolek też powinien być
a tak ogólnie to dla mnie rolki są baaardziej hardcorowe od deski, jeśli chodzi np o poręcze i o gleby, to masakra, może i nauka trickow jest szybsza niż na desce, ale wymaga mega większej odwagi i trza pokręcone w głowie żeby zaliczać poręcze itp Wink wielki szacun dla rolkarzy !
ale dsk 4 life

;| nie wiem o czym ona pisala pewnie podszyliscie sie pod deskarzy? A porownania dala zajebist* zrob jakiegos graba na rolkach na rampie a na desce lol naucz sie 50-50 na okraglej a jakiegos tam triku na rolkach na okraglej!

a spierdol sie z rury na desce ustajac na nogi i zbiegajac po schodach a na rolach gdzie juz nie masz kontroli totalnie i lecisz na leb na szyje.... na rolach jebnie backflipa nie jeden amator ale wlasnie w tym rzecz ze na rolach to nic wielkiego bo jak jebnie potrojnego to jest git typ ;D
nie ma co porownywac i tyle - porownaj pilke nozna do plywania

Wracajac do temat - z checia bym pojechal :D i nie chodzi o nauke trickow bo do tego dochodze sam a chodzi o atmosfere i o tydzien ciaglego skejtowania z zajebistymi ludzmi - tyle!

Napisane Mar 31, 2009, 2:20 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2009, 2:31 pm przez bumbum
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja