Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Pozostałe » Dziewczyny na bmxach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziewczyny na bmxach
buuu

buuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

....No właśnie tu głównie do panów,ale i kobitki mogą sie wypowiedzieć.Co sądzicie o dziewczynach na bmxach?

Napisane Aug 20, 2005, 5:04 pm Ostatnio edytowane Aug 20, 2005, 6:44 pm przez buuu
marek77

marek77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie dziewczyny powinny jezidzici na bmxch ale z umiarem. ale wole jak jerzdza na nich chlopy takie jak mój kumpel solar ma bmx dał dziewczynie rower która mówila że  umi jezidzić jak weszla na bmx odrazu wywaliła się. :)
powiem jeszcze cos chlopaki napewno lepiej jerzdza na bmx niz dziwczyny ;)

Napisane Aug 20, 2005, 7:15 pm Ostatnio edytowane May 19, 2006, 4:34 pm przez umfbiker
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym taka zobaczyc :P bo jeszcze nie widziałem :P

Napisane Aug 30, 2005, 6:41 pm
blacharz

blacharz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blacharz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie zobaczyć ładną dziewczynę na Bmx czy na innym rowerku  :P

Napisane Sep 5, 2005, 3:10 pm
shom

shom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak fajnie zobaczyc ale jeszcze fajniej jest miec dziewczyne ktora jezdzi na bmxie i razem wieczorkiem na strita wybijac ze swoja jedyna gwiazdeczka  :rolleyes:

ehh marzyciel ;)

pozdr

Napisane Sep 7, 2005, 6:55 pm
bmxsiara

bmxsiara

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bmxsiara zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem dziwczyna i jerzdze na bmx'ie dopiero zaczynam wiec nie wiem jak bedzie pozniej ale mnie to kreci")

Napisane Sep 14, 2005, 7:17 pm Ostatnio edytowane Sep 14, 2005, 7:18 pm przez bmxsiara
shom

shom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bmxiara a ile masz latek :) moze sie spotkamy ;)  :rolleyes:

Napisane Sep 14, 2005, 9:26 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

coraz wiecej dziewczyn zaczyna jezdzic na np. bmx, desce, rolkach, snowboardzie itp... niech jezdza ale wiadomo ze laski sa delikatniejsze od kolesi i na pewno beda jezdzic mniej hardcorowo! jja nie mam nic do lasek które interesyją sie extreme respect dla nich
pozdro for all

Napisane Sep 18, 2005, 1:21 pm
buuu

buuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

;];];];];] no własnie bmx zajebista sprawa....klopotem jest nie znam z mojego miasta nikogo kto by jezdzil;/ tylko deska i rolki;/

Napisane Sep 20, 2005, 2:24 pm
pioterek7

pioterek7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioterek7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja siostr jezdzi na mojim bmx'sie ja sam jezdze od 2 dni i umiem 2 tricki wczesniej przez dlugi czas pomykalem na roleczkach i trikowalem ale rolki pozyczylem mojemu kumplowi a ja za ten czas jezdzilem na bmx i mi sie to spodobalo

Napisane Sep 24, 2005, 10:08 am
Rafik6

Rafik6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rafik6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoczko jest jak sie ma dziewczyne z którą można na BMXe pojeździć szkoda ze u mnie nikogo takiego nie ma . Jak ktoś jest z NH to niech pisze .

*Napisane Nov 14, 2005, 10:36 pm
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcesz zobaczyć dziewczyne na bmx to przyjedź do wrocka :P i mogą jeździć sama nieźle wyniatam aż niektórzy chłopacy  w skate parku są pod wrażeniem

*Napisane Nov 15, 2005, 7:51 am
Rafik6

Rafik6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rafik6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko ! Ale ja chciałbym zobaczyć jakąś w Krakowie .

*Napisane Nov 15, 2005, 11:03 am
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze jesli chcą jedzic dal przyjemności i zajawki to jak najbardziej. Gorzej tylko jak im zalezy dla szpanu i lansu :/

Napisane Nov 15, 2005, 3:15 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ładna i ładnie jeździ to będę do dalszej jazdy namawiał:D

nic nie ma złego...jak lubi niech jeździ...tak samo jak womansoccer....:jacko:

Napisane Nov 16, 2005, 3:45 pm
SNAJPER7

SNAJPER7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SNAJPER7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wszystkie dziewczyny są takie miękkie. Wczoraj widziałem taka jedna u nas która radziła sobie nawet lepiej niz nie jeden dobry koleś ona to musi miec charaktera........ :rolleyes:

*Napisane Nov 17, 2005, 4:08 pm
jaaa

jaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej... :P jestem dziewczyną i staram się jeżdzić na bmxie tak jak umiem:] a jak to wychodzi to różnie.. zależy od dnia. od nastroju... ale raczej tutaj u mnie jestem lubiana:d i toleruja to ze jezdze:)) oraz zima na snowboarzdie:PP :P

*Napisane Dec 17, 2005, 4:16 pm
ktlbmx

ktlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ktlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znam jednom w swoich rejonach.ma 2 bmxy jeden do flatu drugi do sreeta tylko szkda że przyjedzie na nim na skte park i na tym sie kończy że przyjedzie. odwruci go do góry kołami i coś tam z innymi gada na jego temat a nie jeździ. troche szkoda ale cóż...

Napisane Dec 17, 2005, 6:11 pm
adamstreet

adamstreet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamstreet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CHODZI O TO ZE TAKA DZIEWCZYNA SIE MARNUJE i,i...niszczy reputacje dziewczynom na bmx i wogule!!

Napisane Dec 17, 2005, 6:25 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym się kiedyś pościgać z dziewczyną:D
Może być np. na jakimś torze 4x...

Napisane Dec 28, 2005, 7:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja