Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Rolki której firmy są najleps...

Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? (474 Głosy)
ROCES  5.7% - 27 głosów
SALOMON  5.06% - 24 głosów
DESHI  2.53% - 12 głosów
K2  7.38% - 35 głosów
RAZORS  14.14% - 67 głosów
REMZ  7.17% - 34 głosów
USD  25.74% - 122 głosów
XSJADO  9.49% - 45 głosów
VALO  4.01% - 19 głosów
ROLLERBLADE  18.78% - 89 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważnie Przeczytaj
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? ROCES
    SALOMON
    DESHI
    K2
    RAZORS
    REMZ
    USD
    XSJADO
    VALO
    ROLLERBLADE

edit olas:ogólnie ta sonda ma na celu sprawienie by nie było więcej tematów typu "jakie rolki wybrać" , "jakie rolki są najlepsze" itp itd bez nabijania piszcie z sensem o modelach rolek tych firm o ich cenach walorach technicznych i estetycznych sami dbajcie o porządek zwracać uwagę tu na opcję edytuj lepiej ładnie skleić posta nierobiąc syfu za nabijanie, warny, posty tupu "rocesy bo sam takie mam" będą usuwane

Edit 16.11.2008
w związku z kolejną fala powtarzających się w kółko pytań o to jaki i co na początek kariery inline skatingu APELUJE proszę o kierowanie tych pytań tutaj! pozdrawiam Administracja i Moderacja  olas  ^^)

Napisane Sep 22, 2007, 1:14 pm Ostatnio edytowane Nov 16, 2008, 2:50 pm przez olas11
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Xsjado za ich lekkość i orginalność.

Napisane Sep 22, 2007, 2:49 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerblade
+Mają dość duże półki
+wygodny liner
+jak dla mnie niektóre modele są ładne ;P

-trzeba przyznać... są ciężkie
-standardowe płozy są syfne według mnie...

Napisane Sep 23, 2007, 7:38 pm
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie rollerblade bo na takich jeżdżę, i pewnie każdy będzie uważał że najlepsze są takie na których jeździ...bo do każdych można się przyzwyczaić

Napisane Sep 23, 2007, 8:30 pm
Lais

Lais

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lais zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry pomysł na temat sondy. własnie stoje przed wyborem rolek i chetnie zobacze commenty innych nt. firm.

Napisane Sep 25, 2007, 11:56 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam dokladnego faworyta.
W sumie najbardziej lubie USD:
+ lekkie
+ niektore modele nawet ladne
+ szybkie
+ cena

- niektore modele dosyc sztywne
- w niektorych modelach "rozchadzacy" sie liner (wiecie o czym mowie)

A poza tym lubie tez Salomony i Xsjado

Napisane Sep 26, 2007, 3:28 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

salomony

+ Duzy Plate
+wytrzymale plozy stockowe
+na maxa wygodne linery
+wmiare lekkie
+dobrze sie gna

-zapiecia

Napisane Sep 26, 2007, 5:07 pm
karaluch

karaluch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karaluch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerblade na których sam śmigam :)
+ Liner
+ Wytrzymałość
+ Niższe modele to dosyć przystępna cena np: downtown III
+ Fajny wygląd

-Waga

Napisane Sep 27, 2007, 8:00 pm
feloII

feloII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to feloII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak mi osobiście podobają sie rolki
1.REMZ
2.USD

3.ROLLERBLADE

Napisane Sep 28, 2007, 4:41 pm Ostatnio edytowane Sep 28, 2007, 8:43 pm przez feloII
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Throne to rolki USD.
No mi REMZ też troszke podobaja sie i Razors.

Napisane Sep 28, 2007, 5:28 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Xsjado

+szerokie pułki
+lekkie
+z foot wrapem naprawde wygodne
+ładnie sie gną
+dobre do skoków z shock absorbem  piety prawie w ogóle nie bolą

-cena
-paski szybko sie z używają
-klamry pieprzą sie sprężynki w nich nie odbijają
-na początek nie polecam do nauki bo to naprawde rolki z innej bajki

Napisane Sep 30, 2007, 11:49 am
Stand

Stand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te usd to usd realm??

odpowiedźTak te realmy to modele rolek firmy usd

Napisane Oct 21, 2007, 12:02 am Ostatnio edytowane Nov 7, 2007, 5:50 pm przez olas11
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsze miejsce u mnie zajmuje: USD! za to że są zajebiście lekkie i w dodatku Tanie...
Drugie miejsce: Xsjado: za lekkość i oryginalność...
Trzecie miejsce: Remz: za to że zajebiście wyglądają i zajebiście się gną, ale za to są cholernie drogie... :/

Napisane Oct 21, 2007, 8:21 pm Ostatnio edytowane Feb 11, 2008, 10:49 am przez Timonek
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy wy czytać nie umiecie??

uzasadniajcie czemu takie a nie inne rolki boooziu

Napisane Oct 21, 2007, 9:42 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerblade:

Mam TRS Downtown II

+ Liner z  systemem tłumienia wstrząsów
+ Wytrzymałość większości elementów
+ Tanie
+ Ładne skiny
+ Sztywne cholewki(dla mnie to zaleta, bo dzięki temu nie złamałem nogi))

-Waga (ale da się przyzwyczaić)
-Sprężynki w klamrach się pieprzą i niedługo je wymienię

Napisane Oct 30, 2007, 9:15 am
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerblade, bo: mają duże półki, są wytrzymałe, wygodne i fajnie wyglądają :P a główne wady to waga i cena

Napisane Nov 2, 2007, 11:53 am
Eipon

Eipon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eipon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rollerblade to syf na 4/2 kolkach !! !! !! !! nie wiem jak mozna na nich jezdzic !! ciezkie brzydkie ... No chyba ze sobie wytniesz V-cufa zmienisz zapiecia wymienisz liner i ploze !! no to wtedy beda jako takie !!

Jezdze na Xsjado CF i jestem w choj zadowolony... !! jezdzilem na Rollerbaldach kolegi SYFFFFFfffffffffffff.................................. i tyle ...

Napisane Dec 1, 2007, 12:10 pm
Szyszakk

Szyszakk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szyszakk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eipon powiedział(a):
Rollerblade to syf na 4/2 kolkach !! !! !! !! jezdzilem na Rollerbaldach kolegi SYFFFFFfffffffffffff.................................. i tyle ...

ano troche prawda ale tu kazdy glosuje na takie rolki jakie ma... a że wiekszosc ma syf

Napisane Dec 1, 2007, 6:32 pm Ostatnio edytowane Dec 1, 2007, 6:33 pm przez Szyszakk
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na Xsjado i mimo, że zaczynałem  właśnie w tych rolkach i mam je do teraz jestem z nich zadowolony. Lekkie, wygodne, szerokie półki, jedyna wada jak dla mnie to (poza, jak niektórzy mówią, szybko niszczącymi się klamrami, których jeszcze nie udało mi się naruszyć;) ) to guma, którą sąwyłożone w śrokdu bo przy moim płaskostopiu nogi szybko zaczynają boleć.

*Napisane Dec 2, 2007, 1:38 pm
Eipon

Eipon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eipon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

h34dsh0t3r powiedział(a):
Ja jeżdżę na Xsjado i mimo, że zaczynałem  właśnie w tych rolkach i mam je do teraz jestem z nich zadowolony. Lekkie, wygodne, szerokie półki, jedyna wada jak dla mnie to (poza, jak niektórzy mówią, szybko niszczącymi się klamrami, których jeszcze nie udało mi się naruszyć;) ) to guma, którą sąwyłożone w śrokdu bo przy moim płaskostopiu nogi szybko zaczynają boleć.

Jak sie ma plasko stopie ale nie wiele osob chyba je ma :D :D
Xsjado, Razor, Remz najlepsze firmy moim zdaniem !

Napisane Dec 12, 2007, 6:32 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja