Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Extreme » Baseball, Rugby, Polo i inne ...

Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Baseball, Rugby, Polo i inne ma這 znane sporty, Uprawiasz, wiesz co ?
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Tak jak w temacie chcia豚ym si dowiedzie czy znacie jakie ma這 popularne sporty kt鏎e s uprawiane w Polsce ? Ja osobi軼ie trenuje jeden z najpopularniejszych ameryka雟kich sport闚 baseball a w polsce ten sport jest bardzo s豉bo rozwini皻y.

Mo瞠 macie jakie propozycje ? Futbol Ameryka雟ki, Polo, Boule... piszcie co znacie i czy grali軼ie/uprawiali軼ie kiedykolwiek.

Da貫m temat tu bo nie znalaz貫m 瘸dnego odpowiedniego dzia逝.

Napisane Sep 22, 2007, 2:43 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam kij bejsbolowy i pi趾 a gra貫m tylko 2 razy.Fajnie sie w to gra i jeszcze pewnie pogram

Napisane Sep 25, 2007, 3:10 pm
gigongo

gigongo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gigongo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

m鎩 kolega zajmowa si kiedy lacrosem, nie powiem, sam zagra貫m i mi sie podoba ;)

Napisane Sep 26, 2007, 5:09 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kiedys gralem w baseball z kumplami na osiedlu :P
A z tego co wiem to chyba w kutnie jest pierwsza liga beseballowa.

Napisane Sep 26, 2007, 5:36 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Lacros, szczerze powiem 瞠 pierwszy raz o tym s造sze i o to mi chodzi w tym temacie, czy w Polsce gra si w takie gry o kt鏎ych nikt nic nie wie albo wiedz bardzo ma這. Mia貫 styczno軼, wiesz ocb. to pisz!

R00kIEE

Tak w Kutnie jest pierwsza liga baseball'a i nie tylko. ;)

Napisane Sep 27, 2007, 12:34 am
nestle

nestle

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nestle zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ROOkIEE powiedzia(a):
Kiedys gralem w baseball z kumplami na osiedlu :P

dokladnie tak samo jak ja tylko ze my grali鄉y pi趾 od tenisa xD

Napisane Sep 27, 2007, 7:48 am
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

my w rugby na lakach sie ganialismy... okolo 7 osob  i wszyscy gonia tego co ma pilke...bolalo... ^^)

Napisane Sep 27, 2007, 11:32 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jaram si baseballem i chcia bym spr鏏owa pogra ale prawdziwym kijem i pi貫czk  ^^)

Napisane Sep 27, 2007, 11:47 am
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wy鈍ietl posty

Wojtass a sk康 jeste ? Mo瞠 w twoim mie軼ie jest jaka dru篡na ;]

Co do rugby to znam par 豉twych zasad, a tak to nic o tym nie wiem, raz gra貫m na wf w zime na boisku :D

Baseball to jest gra, naprawd wci庵a ;]

Napisane Sep 27, 2007, 2:02 pm
gigongo

gigongo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gigongo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nowajakosc powiedzia(a):
Lacros, szczerze powiem 瞠 pierwszy raz o tym s造sze i o to mi chodzi w tym temacie, czy w Polsce gra si w takie gry o kt鏎ych nikt nic nie wie albo wiedz bardzo ma這. Mia貫 styczno軼, wiesz ocb. to pisz!
Wiesz ja gra貫m to jaki czas temu, ale to wszystko amatorka ;) Tam chodzisz z takimi kijami, kt鏎e maj, jakby to nazwa koszyczki na ko鎍u ma貫 i w tych koszyczkach trzyma sie pi趾e i podaje do swoich zawodnik闚. Wpisz w google one powi Ci du穎 wi璚ej ni ja. Og鏊nie to gra貫m ja i moich 3 koleg闚 wi璚 du穎 os鏏 to nie by這, ale zawsze co innego ;)

Napisane Sep 29, 2007, 3:03 pm
glosnik

glosnik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to glosnik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

baseball ma這 rozwini皻y? my郵, 瞠 w Polsce jest wi璚ej kijow bejsbolowych niz w stanach.

Napisane Sep 29, 2007, 4:30 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wy鈍ietl posty

Chyba aluminiowych kij闚 ;p ale na pewno nie drewnianych :P hehehe
I wypowiedzi glosnik'a mo積a znale潭 troch ironii  : )

Napisane Sep 29, 2007, 6:04 pm
bam619

bam619

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bam619 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja trenuje od 3 klasy pdst. trenuje przy ul.sparta雟ka 4

Napisane Jan 21, 2008, 9:18 pm
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja gram w football amerykanski czy tam rugby taka alternatywa jestem dobry jako rozgrywajacy

Napisane Feb 1, 2008, 11:47 am
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

lacross to jest to samo co sie dzieje po meczach tylko z innymi palkami hahheha

moze zrobimy wlasna lige ja bede wszytskich bil tymi palkami a wy strzelacie :)

Napisane Feb 1, 2008, 11:50 am Ostatnio edytowane Feb 1, 2008, 11:53 am przez birdhouse1
skaterka91

skaterka91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja kiedys ( teraz tez) chcialam grac w baseball, ale nie mia豉m takiej mo磧iwo軼i :( wci庵ne這 mnie po grze na 'podworku' xD a na wf w gimnazjum probowa造smy grac w rugby, ale niestety dziewczyny byly zbyt delikatne ;/

Napisane Feb 22, 2008, 7:51 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja z kumplami ze stanow sprowadzilismy rekawice kije i pilki do baseball'a i smigamy bo przed domem mam ogromny teren do tego .... :)

Gdyby byl jakis klub u mnie w miescie to z checia bym pogral i zaczal cwiczyc profesjonalnie!

Gralem jeszcze w futboll amerykanski nie rugby Bo to co innego!
Ale skonczylem z tym po polamaniu reki :P

Napisane Mar 15, 2008, 10:34 am
Mentos99

Mentos99

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mentos99 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

z wielk ch璚i zagra豚ym w baseball'a ale nie ma warunk闚 :(

Napisane Mar 15, 2008, 6:28 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kosztinia zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Futbol gaelicki, futbol irlandzki (ang. gaelic football, irl Peil, Peil Gaelach lub Caid) jeden z irlandzkich sport闚 narodowych. Stanowi po陰czenie koszyk闚ki, pi趾i no積ej, rugby i siatk闚ki. Gra si w niego pi趾 o obwodzie ok. 65 cm. Pi趾 mo積a kopa, koz這wa i podbija nog. Gracze podaj sobie pi趾 przez kopni璚ie nog lub odbicie pi趾i r瘯. W zespole jest 15 graczy, w tym jeden bramkarz.

Hurling
Ka盥a dru篡na sk豉da si z pi皻nastu graczy: bramkarza, 6 obro鎍闚, 2 pomocnik闚 i 6 napastnik闚. Pole ma wymiary 140m na 80-90m. Mecz trwa 70 minut i dzieli si na dwie po這wy. Kij robi si z drzewa jesionowego; ma on 64-97 cm. Pi趾a jest ze sk鏎y i ma 鈔ednic 65 mm.

W czasie meczu gracze atakuj bramk przeciwnika i chroni swoj w豉sn. Pi趾 mo積a chwyta w r瘯, kopa lub przenosi na kiju. Jednak po czterech sekundach lub czterech wykonanych przez posiadacza pi趾i krokach, musi by podana dalej.

Czesto w te dwie girerki cisne z Irlandzkimi znajduchami ;]

Napisane Apr 7, 2008, 8:12 pm Ostatnio edytowane Apr 10, 2008, 11:03 am przez kosztinia
Termit1

Termit1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Termit1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam "bejzbola" i czasami gram w rugby

Napisane May 11, 2008, 6:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja